CFMOTO pege loader

CFMOTO lisavarustus ja
lisaseadmed

ATV, UTV, SSV MOOTORRATAS

VALI SIIT

+ Lisavarustus

ATV põrkerauad

ATV põrkeraud

Põrkeraud sobib CFMOTO ATV-le CFORCE 450 ja 520 mudelile ette - 105€.

CFMOTO ATV põrkeraud

Põrkeraud sobib CFMOTO ATV-le CFORCE 450 ja 520 mudelile taha - 80€.

põrkeraud ATV-le CF550 esimene

Põrkeraud sobib CFMOTO ATV-le CFORCE 550 ette - 105€.

CFORCE põrkeraud tagumine

Põrkeraud sobib CFMOTO ATV-le CFORCE 550 taha - 80€.

põrkeraud ATV-le CF820 esimene

Põrkeraud sobib CFMOTO ATV-le CFORCE 820 ette

CFORCE 820 põrkeraud tagumine

Põrkeraud sobib CFMOTO ATV-le CFORCE 820 taha

Kaitseraud ATV-le CF850 esimene

Kaitseraud ATV-le CF850 esimene - 149€.

CFORCE esimene põrkeraud cf850

Põrkeraud sobib CFMOTO ATV-le CF850 ette - 149€.

Tagumine põrkeraud CF850 ATV-le

Tagumine põrkeraud CF850 ATV-le - 149€.

ATV-de põrke- ja turvarauad on mõeldud kaitsmaks sõidukit juhuslike kahjustuste eest. Põrke- ja turvavarauad aitavad ATV-d ja UTV-d kaitsta metsas liikudes juhuslike okste ja väiksemate puude poolt tekitatavate võimalike kahjustuste eest. Põrke- ja turvaraudadele on hea paigaldada lisavalgustusseadmeid ilma, et sõiduki enda raamile või plast detailidele peaks lisakinnitusauke tegema või neid hoopis juurde keevitama. Lisaks kaitsefunktsioonile annavad need ka sõiduki välimusele maskuliinnsust juurde.

ATV lisad

ATV käekaitsmed CFMOTO originaal

Käekaitsmed CFMOTO ATV-le (kompl. 2tk) - 69€.
ATV käekaitsmed on mõeldud juhi käte kaitsmiseks juhuslike okste ja takistuste eest. Samuti kaitsevad need eessõitva sõiduki rataste alt lenduva pori ja kivide eest.

ATV esimese pakiraami pealmine raud

ATV pakiraami kõrgendus.
Mõeldud terasraamiga pakiraamidele paigaldamiseks. Sobivad need 
CF450 / CF520 / CF550 ja CF600 seeria ATV-dele, millel on terasest pakiraamid. Pakiraami kõrgendus on populaarne toode neile, kes kasutavad ATV-d töövahendina. Pakiraami kõrgendus võimaldab pakiraamile paremini kinnitada tööriistu ja muud kandamit.

CFORCE 850 tiivalaiendid

CFMOTO CFORCE 850XC tiivalaiendid - 99€.
Komplektis on mõlemad, nii esimesed kui tagumised 4.tk. ATV tiivalaiendid kaitsevad sõitjat vihmase ilma korral ratase alt lenduva pori ja lume eest. Tegemist on mudelipõhiste toodetega ja paigaldada saab neid ainult CF850 ja CF1000 ATV mudelitele.

Moose tuuleklaas CFMOTO ATV-le

Moose tuuleklaas CFMOTO ATV-le - 149€.
MOOSE tuuleklaas on sobilik paigaldamiseks kõikidele CFMOTO ATV-dele. See kaitseb sõitjat tuule ja eessõitva sõiduki rataste alt lenduva vee ja pori eest. MOOSE tuuleklaas on väga kerge ja elastne. Seda on lihtne paigaldada ja vajadusel ka demonteerida.

haageseadmete kinnitus veokuul

Veokuul haageseadmete ühenduseks sõidukiga - 15€.

ATV kärukonksu adapter

Haakeseadmete adapter ATV ehk kärukonksu pikendus. Alates 35€.

ATV alumiinium põhjakaitse

CFMOTO ATV alumiinium põhjakaitse. Alates 500€.

Põhjakaitse on mõeldud sõiduki põhjaaluse kaitsmiseks ja raami jäigastamiseks. Tootja poolt paigaldatud ATV-de originaal põhjakate on kerge ja piisav, et kaitsta ATV põhjaalust rataste alt lenduva lume ja pori eest. Kahjuks ei ole kate piisav, et kaitse sõiduki põhja ja astmelaua aluseid juhuslike suuremate kivide ja kändude eest. Lisavarustusena pakutavad põhjakaitsmed on soovituslikud neile, kes liiguvad sõidukiga tihti tundmatul maastikul, metsas või raskesti ligipääsetavates kohtades. ATV-de lisa põhjakaitsmed on saadaval alumiiniumist ja 10 mm paksusest spetsiaalsest tööstusplastist.

Millist põhjakaitset valida? Siin kehtib reegel, et milline põhjakaitse kellegile rohkem meeldib. 10 mm tööstusplastist põhjakaitse on mõnevõrra kergem ja soodsam. See on elastne ja ei muuda oma kuju peale kokkupõrget kivi või kännuga. Alumiiniumist põhjakaitse jäigastab lisaks põhjaaluse kaitsmisele ka sõiduki raami. See on tugev ja vastupidav ka sportlikuma sõidustiiliga kasutajale. NB! Lisa põhjakaitse ei kaitse sõidukit ja sõiduki juhti ebaõigete või agressiivsete sõiduvõtete tagajärjel juhtunud võimalike õnnetuste eest!

ATV plastik põhjakaitse

CFMOTO ATV plastik põhjakaitse. Alates 400€.

ATV elektriline kätesoojendus

ATV elektriline kätesoojendus - 89€.

Elektrilise käepideme ja gaasihoova soojendus hoiab sõiduki juhtraua käepidemed soojana ka karmi pakase korral. Kindlasti on käepideme soojendused vajalikud, kui sõidukiga teostatakse lumetõrjet või sõidetakse talvel pikemaid distantse. Ilma elektriliste käepideme soojendusteta ei ole võimalik ATV-ga turvaliselt liikuda, sest käed kipuvad olenemata kasutatavatest soojadest kinnastest suhteliselt ruttu külmetama hakkama. Seega tegemist on väga vajaliku lisavarustusega just meie kliimas. Olenemata tootega kaasasolevast paigaldus- ja kasutusjuhenditest soovitame käepideme soojendused lasta paigaldada sõiduki esinduses. Esinduses teatakse, kust ja kuidas elektriseadmeid paigaldada tohib, millele tuleb lisavarustuse paigaldamisel tähelepanu pöörata ja palju muid olulisi faktoreid.

Lumeketid – Lumeketid on vahendid, mis aitavad parandada oluliselt ATV / UTV laadse sõiduki sooritusvõimet jäistes ja lumistes oludes. ATV lumeketid on spetsiaalselt ATV-dele loodud, need kannatavad oluliselt suuremat koormus, kui sõiduautodele mõeldud lumeketid. Lumekettide soetamisel tuleb need valida vastavalt rehvimõõtute järgi. Parima juhitavuse ja läbivusvõime saavutate, kui kasutate lumekette kõikidel sõiduki ratastel üheaegselt. Lumekettide kasutamine ainult ATV tagateljel jätab juhtiva telje kontakti kesiseks ja sõiduk pole turvaliselt juhitav.
NB! Lumekettide kasutamisel tuleks olla tähelepanelik eriti vähese lume või jää korral. Ketid võivad kahjustada oluliselt teekatet, samuti ka haagise põhja.
NB! Enamik ATV hooldused võivad keelduda ATV hooldamisest, millele on paigaldatud lumeketid, kuna need võivad kahjustada hooldusruumi põrandat.

ATV lumeketid

CFMOTO ATV lumeketid. Vastavalt rehvimõõdu järgi. Hind ühe silla kohta alates 49€.

ATV lumesahad

Lumesahk ATV-le on Eestis väga laialt kasutust leidnud ATV lisavarustus. Lumesahkasid pakutakse väga erinevas kujus ja suuruses ning seetõttu võib selle valimine ATV-le kujuneda oodatust keerulisemaks. Meie soovitame lumesahka valima hakates pöörduda otse lähimasse CFMOTO esindusse. Meie müügimeeskond on hästi informeeritud ja aitavad Teil sõidukile leida sobilikuma saha kiiresti ja vaevata. Ise lumesahka valima hakates tuleb arvestada sõiduki enda võimsuse ja kaalu suhtega. Samuti tuleb arvestada hallatava territooriumi (puhastatava pinna suuruse) teekatte tüübiga (kruus, asfalt, kiviparkett). Näiteks kui tegemist on koduses kasutuse kasutatava lumesahaga, mille parkla või sissesõidu tee suurus jääb 2000-3000 m2 juurde siis sobib hästi käsitsi muudetava töönurgaga lumesahk. Ainus soovitus on tõmbevintsil terastross vahetada kaprontrossi vastu. Kapron ehk vintsinöör on kordades vastupidavam kui terastross.

Lumesaha optimaalne laius- enamlevinud 4x4 ATV-de enda laius jääb suurus järku 120-124cm seljuhul oleks optimaalne kasutada 150cm laiust käsitsi keeratava töönurgaga lumesahka. ATV lumesaha puhul kehtib reegel, et mida raskem seda parem (teatavad piirid seab muidugi sõiduki vedrustuse tüüp ja tõmbevintsi võimekus). Raskemad sahad on vastupidavamad ja kuna tõmbevintsi abil opereeritavat sahka ei suruta maha, vaid see istub maas oma enese raskuse najal siis on raskema sahaga töötulemus kvaliteetsem. Suuremate parklate haldamiseks on otstarbekam kasutada kuni 180cm laiust lumesahka, kuid siin peab arvestama juba sõiduki enda võimekusega ning tuleks arvesse võtta ka tõmbevintsi tüüpi ning võimekust. Tähelepanuta ei tohiks jääda kaparkla pinnasekatte tüüp. Suurema, kui 150cm laiuse lumesaha puhul sobib paremini kahe või kolemekordse planetaariga nöörvints. Meie poolt pakutav nöörvints X3500 on kuni 180cm lumesahaga töötamiseks sobilik. Kiviparketiga kaetud parkla ja sissesõidutee puhul oleks soovitatav kasutada lumesahal kummist tera, mis ei jäta kiviparketile kriime.

ATV lumesahk

CFMOTO ATV lumesahk. Hinnad alates 369€.

V-tüüpi lumesahk ATV-le

Pakkuda on ka hüdraulilise lahendusega V-tüüpi lumesahka, kuid see oleks mõistlik soetada, kui tegemist on teenuseosutamisegau. CFMOTO 400-500cm3 töömahuga, variaatorülekandega ATV suudab 150cm laiuse lumesahaga toimetada täiesti edukalt. Samas peab tõdema, et mitte just kõik Eestis müüdavad 400cm3 töömahuga ATV-d pole võimelised 150cm lumesahaga toimetama. CFMOTO ATV-d alates väljalaske aastast 2016 kasutavad sidurivaba variaatorülekannet, mis säilitab mootori poolt toodetavat võimsust ja on seetõttu konkureerivatest mudelitest võimekamad. 150cm laiuse lumesahaga töötamiseks sobib hästi sõltumatu vedrustusega, sidurivaba variaatorülekandega 4x4 veoskeemi omav ATV. Võimsust peaks olema ATV-l vähemalt 400cm3 ning mugavust lisaks oluliselt roolivõimendi ja kätesoojenduste olemasolu. Talvel on päevad meil lühikesed ning ei teeks paha ka lisavalgustid (LED-tüüpi head valgusjõudu omavad ja säästlikud töötuled).

CFORCE850 lumesahk

CF850 ATV lumesahk

ATV nöörvints

ATV-le nöörvints - 195€.

Tõmbevintse ATV-dele pakutakse palju - kuid kuidas teha vintsil ja vintsil vahet ? Mida silmas pidada uue vintsi soetamisel ja mida tuleks tähele panna ? Kõige tähtsam nõuanne on, et tõmbevints tuleb valida vastavalt sõiduki enda kaalule ja kasutusotstarbele. Meie oleme oma klientidele selle valiku piisavalt lihtsaks teinud ja ei ole valikut väga suureks ajanud. Sisuliselt on meil pakkuda kahte tüüpi tõmbevintse. Terastrossiga X3500 ja kapronnööriga X3500. Mõnevõrra soodsam on terastrossiga versioon, mis on sobilk kasutamiseks keerulisemates oludes, kuid ei sobi lumesahaga igapäevaseks kasutamiseks. Lumesahaga töötamiseks ja talvisemates oludes on vastupidavam kaprontrossiga tõmbevints X3500.

X3500 on 3 kordse planetaarsüsteemiga väga võimeks tõmbevints ja seda väga mõistliku hinna eest. X3500 on hooldatav ja sellele saadaval ka varuosad.
Terastross versus kaprontross:
* Terastross ei karda niivõrd juhusliku hõõrdumist kui kaprontross;
* Kaprontrossi tõmbevõime on terastrossi tõmbevõimest ligi 2 korda suurem;
* Kaprontross ei aja kiude;
* Kaprontross ei karda suure nurga all töötamist.
NB! Kaprontrossi ei tohi kasutada terastrossi jaoks mõeldud vintsi juhtrullikutega vaid alumiinium juhtplaadiga.

ATV trossvints

ATV-le trossvints - 169€.

Roomikud ATV-le

Roomikud CFMOTO ATV-le CF450, CF520, CF550, CF600. Alates 2990€ + adapter.

ATV roomikud on mõeldud sõiduki läbivusvõime oluliseks parandamiseks. Neis kasutatakse kohtades, kus liikumiseks ei saa või ei ole otstarbekas kasutada ratasrattaid. Roomikud on mõeldud kasutamiseks peamiselt keeruliste jää ja sügavate lumeolude korral. Roomikutega ATV on suurepärane töövahend suusaradade tallamiseks, talvistes oludes jahipidamisel, lumetõrje või küttepuude väljatoomiseks metsast, kuhu liigniiskuse tõttu lume või jää puudumisel ei pääse. ATV roomikud ei sobi kasutamiseks soistel aladel ja väga mudastes tingimustes, kuid on osutunud näteks vägagi oluliseks töövahendiks elektrivõrkude hooldamisega tegelevates ettevõtetes.

ATV roomikud CFMOTO lumesahaga
Roomikud CFMOTO ATV-le CF850

Roomikud CFMOTO ATV-le CF850. Alates 4060€ + adapter.

Inverter-generaator CFMOTO

Vaikne ja kompaktne generaator bensiinimootoriga

CFMOTO inverter generaator
CFMOTO inverter generaator 2,4kW
CFMOTO inverter generaator

- mõõtmed: 500mm x 315mm x 438mm
- võimsus: 2,4 kW
- kaal: 19,8 kg
- müratase: 52-59 dB
- sagedus: 50/60 Hz
- AC nimipinge: 230/120 V
- AC nimivool: 9,1/17,5 A
- nimivõimsus: 2100 VA
- mootor: ühe silindriline, 4-takti, õhkjahutus, OHV beniiinimootor
- paagimaht: 5 L
- hind 690€

ATV kohvrid

Kohver kiirkinnitusega - tagant avanev CF850 ja CF1000

ATV kohver kiirkinnitusega CF850 / CF1000 CFMOTO

- ATV kohver on valmistatud tugevast PPDE plastikust
- kaanel on tihendid ja painpaik veekindel
- mahutavus 105 liitrit
- mõõtmed: 1000 mm x 500 mm x 400 mm
- mugav kiirkinnitus
- hind 270€

ATV kohver GKA tagant avatav universaalne

ATV kohver

- ATV kohver on valmistatud kvaliteetsest plastikust
- Kummitihend kaitseb kohvri sisu niisukse ja vee eest.
- Metall lukk võtmega
- mahutavus 80 liitrit
- mõõtmed: 556 mm x 1122 mm x 380 mm
- kohvri kaal: 10 kg
- hind 220€

ATV kohver GKA mudelitele CF550 ja CF600 kiirkinnitusega

ATV kohver GKA mudelitele CF550 ja CF600 kiirkinnitusega

- hind 270€

Kohver 8050 – tagant avatav ATV kohver

ATV kohver tagant avanev

kohver ATV-le

panipaik ATV-le

- ATV kohver on valmistatud tugevast PPDE plastikust
- kaanel on tihendid ja painpaik veekindel
- mahutavus 200 liitrit
- mõõtmed: 1014 mm x 562 mm x 388 mm
- tühikaal: 12 kg
- hind 215€

Kohver 8030 – ATV kohver seljatoega

ATV kohver seljatoega

kohver ATV-le

panipaik ATV-le

- ATV kohver seljatoega on valmistatud tugevast PPDE plastikust
- kaanel on tihendid ja painpaik veekindel
- kohvril on lisa seljatugi
- mahutavus 81 liitrit
- mõõtmed: 970 mm x 555 mm x 400 mm
- tühikaal: 10,5 kg
- hind 189€

Kohver 8015 – ATV kohver seljatoega

ATV kohver veekindel

kohver ATV-le

panipaik ATV-le taha

- ATV kohver seljatoega on valmistatud vastupidavast LLDPE plastikust
- kaanel on tihendid ja painpaik veekindel
- kohvril on lisa seljatugi
- mahutavus 81 liitrit
- mõõtmed: 970 mm x 555 mm x 400 mm
- tühikaal: 10,2 kg
- hind 165€

Kohver 7500 – atv kohver seljatoega ja lisa istmega

ATV kohver seljatoe ja lisa istmega

kohver ATV-le

panipaik ATV-le tagaosale

- ATV kohver on valmistatud tugevast PPDE plastikust
- kaanel on tihendid ja painpaik veekindel
- kaks plastik lukustit
- kohvril on lisa iste koos mugava seljatoega
- võtmega lukustatav (kompl. kaasas 2 võtit)
- mahutavus 200 liitrit
- mõõtmed: 1070 mm x 610 mm x 485 mm
- tühikaal: 12 kg
- hind 160€

Kohver 6600 – ATV kohver ette pakiraamile

ATV kohver esiosale 6600

kohver ATV-le ette
panipaik ATV-le esiosale

- kohver on valmistatud tugevast PPDE plastikust
- kaanel on tihendid ja painpaik veekindel
- kaks kerget metallist lukustit
- esikohvri mahutavus 66 liitrit
- mõõtmed: 900 mm x 430 mm x 230 mm
- tühikaal: 7,2 kg
- hind 215€

+ Turvavarustus

CFMOTO kiivrid

CFMOTO kiiver

Tellimisel

moto kiiver

Kiiver CFMOTO must - 75€

CFMOTO helmet

Tellimisel

ATV-ga sõites peab juht ja kaasreisija alati kandma nõuetele vastavat kiivrit ning soovitatavalt ka vastavat sõiduriietust ja kindaid enda ohutuse tagamiseks. Nõuetele vastava kiivri kandmine on rangelt kohustuslik igas olukorras olenemata sellest, kas sõidetakse lühikest distantsi aeglaselt või tehakse võidusõitu suurtel kiirustel. Juhul, kui Teie ATV igapäevane kasutusotstarve on töö tegemine, jahiga seonduv või muu ohtlikum tegevus siis soovitame soetada tegevusele vastav ja sobilik kiiver. Iga CFMOTO esinduskaupluse klienditeenidaja aitab Teil meelsasti kaupluses kohapel leida Teile vastava turvavarustuse, mis on kohandatud Teie vajadustele. Siin on osa valik CFMOTO enda poolt pakutavat turva- ja kaitsevarustust.

helmet CFMOTO

Tellimisel

mootorrattakiiver

Tellimisel

Mootorratta kindad

CFMOTO kindad

Tellimisel

sõidukindad CFMOTO

Tellimisel

CFMOTO gloves

Tellimisel

gloves CFMOTO

Kindad camo - 25€ suurused M, L, XL

CFMOTO mootorratta sõiduriided

CFMOTO sõiduriided jope

Sõidujope ja püksid - 289€ komplekt

CFMOTO sõiduriided jope tagant

Sõidujope ja püksid - suurused L, XL, XXL

CFMOTO vihmajope

Vihmajope ja püksid - 69€ komplekt

CFMOTO vihmariided jope
CFMOTO vihmariided püksid

Vihmajope ja püksid - suurused L, XL, XXL

t-särk CFMOTO

T-särk - 15€.

CFMOTO soepeasu

Soepesu - 45€ suurused M,L

CFMOTO experience more together

side CFMOTO

Side - 550€.

PACKTALK Boldil on innovativne DMC Intercom tehnoloogia, mis lubab mootorratturitel grupina ühendust pidada ja suhelda. Iga inimene saab olla otseühenduses teistega. Sellega on võimalik ühendada ja suhelda korraga kuni 15 mootorratturil. Side on nii palju arenenud, et katkestusi sellega ette ei tule isegi, kui üks või mitu sõitjat grupist lahkub rääkimata möödasõitudest. Siseside ühenduseks on vajalik vähemasti kaks ühilduvat komplekti. Ainuke side maailmas, millel on DMC ja Bluetooth samas seadmes. Maksimaalne sõitjate vaheline siseside ilma ülekandmiseta mobiiltelefonile on 1600m. Raadiusest väljudes lülitub süsteem automaatselt mobiilile. Läbi Cardo Gateway funtsiooni saab ühendada hõlpsasti teisi teiste tootjate sidesid. Samuti toetab see hääljuhtimist, kus on võimalik hääljuhtimise abil helistada või vastu võtta kõnesid. Samaaegselt võimalik kahe mobiiltelefoni ühendus. Rääkimisaeg on kuskil 13 tundi ja jõudeolekus on 7 päeva.

CFMOTO kiivrisukk fullface

Kiivrisukk full-face - 12€.

CFMOTO kiivrisukk lahtisele kiivrile

Kiivrisukk - 10€.