ZFORCE 950 Sport

Kahekohaline | T1b mudel

Hind: 13890 €

CFMOTO ZFORCE 950 Sport
CFMOTO Garantii 3 aastat või 3000km ATV, SSV, UTV

CFMOTO ZFORCE 950 Sport ehk Trail mudel on modernse disainiga uus võimekas kergmaastur, mis on ideaalne valik maastikusõitude nautijale. 950 Sport on kahekohaline ning seetõttu võimaldab seiklemist nautida ka kaaslasega. Pikk teljevahe ning kõrge kliirens võimaldavad sõitmist ka karmi pinnasega maastikul ning ei jäta juhti hätta mistahes olukorras. 

SSV’d viib edasi võimekas 62.6 kW, vedelikjahutusega, BOSCH’i sissepritsetoitel töötav bensiinimootor ning kvaliteetne Kanada päritoluga CV-Tech variaatorülekanne. Sõidukil on 37-liitrine kütusepaak, mis laseb seiklustel jätkuda ka pikkadel sõitudel ilma, et oleks vaja tihti tankida. ZFORCE 950 Sport on varustatud kahe sõidurežiimiga, mida mugavalt vahetada saab ( Sport / Normal ). 

Maastikule vastav kohenemine on tehtud lihtsaks, sest veoskeemi vahetamine on vaid ühe nupuvajutuse kaugusel. Valida saab 2WD, AWD ning lukustatava 4WD vahel. Lisaks veoskeemi vahetamisele on SSV varustatud kvaliteetsete eesmiste gaasiamortisaatoritega, mis tagavad mugava ning sujuva sõidu ka kivisel pinnasel. Lihtsasti reguleeritav vedrustus võimaldab sõitu kohandada juhi eelistuste järgi. 

Stiilsed 14 tollised veljed koos 27 tolliste maastikurehvidega tagavad hea pidamise erinevatel pinnastel ning pakuvad seetõttu mitmekülgset sõiduelamust. Et sõiduk vajadusel ka õigeaegselt pidama saaks, on 950 Sport’il ees ja taga hüdraulilised ketaspidurid. Samuti on sõiduk varustatud elektrilise roolivõimuga (EPS), mis muudab juhitavuse rohkem nauditavamaks ning ka turvalisemaks.

Turvalise sõidu ning elegantse välimuse tagavad täis LED tuled, mis valgustavad hästi ka öiseid metsaaluseid. LED tuled valgustavad teed paremini kui halogeen tuled ning on säästlikumad. Samuti kaasneb LED tuledega neile omane valget värvi valgus, mis on tihtipeale inimeste eelistus. Kuna tegemist on siiski maastikusõidukiga, mis on loodud sõitmiseks ka karmil maastikul, on SSV varustatud tugeva tõmbevintsiga ( tõmbejõud 1587 kg ), mis võimaldab enda ja ka teiste sõidukite hädast välja aitamist. 950 Sport on suuteline vedama ka palgikäru või lükkama lund.

950 Sport ei jää hätta ka juhul, kui on vaja kaasa võtta varustust või pikema reisi tarbeks riideid ja toitu. Tagumine ruumikas panipaik võimaldab 150 kg ulatuses varustuse kaasa vedamist. Panipaik on kattega suletav ning seetõttu kaitseb sisu tolmu ja ilmastiku eest. Juhtkabiini keskosas on kummalgi pool kaks kattega veekindlat panipaika, mille kogumahutavus on 18 liitrit. 

Pilkupüüdev välimus ei saa olla ilma muljetavaldava sisuta. Seetõttu on sõiduki kabiini paigaldatud 5 tolline TFT ekraan, millelt on võimalik saada vajalikku informatsiooni. Lisaks ekraanile on ZFORCE 950 Sport varustatud kõrge kvaliteediga pooluste, kohandatava kaassõitja käepideme, veekindlate panipaikade, sportrooli, mugavate sportistme ning 3 punkti turvavöödega. 

Mudel ZFORCE 950 Sport T1b

EU tüübikinnitus T1b

ZFORCE 950 Sport on CFMOTO uus SSV tüüpi maastikusõiduk, mis on suurepärane valik seiklushimulistele inimestele. Särtsakas mootor ning mitmekülgne vedrustus võimaldavad sõitmist ka karmides tingimustes samal ajal pakkudes ka mugavat sõiduelamust. 

950 Sport on saadaval kolmes värvitoonis – Oranž, Hall ning must. 

 Jõuallikas : V2 kahe silindriline, vedelikjahutusega, 4-takti, SOCH.
Võimsus : 62.6 KW
Toide : Bosch EFI sissepritsesüsteem
Veoskeem : tagavedu / lülitatav nelikvedu läbi esi diferentsiaali / lukustatav nelikvedu.
Sõidurežiimid : Normal / Sport
Istekohti : 2
Ülekanne : automaat – CV-Tech variaator.
Pidurid : 4x hüdraulilised ketaspidurid / seisupidur.
Pukseerimisseadmed : tõmbevints, pukseerimiskonks ning haagise tulede pistik 7pin.
Vedrustus : topelt õõtshoobadega sõltumatu vedrustus
Amortisaatorid : Gaasiamortisaatorid ees

T1b tüübikinnitus tähendab, et sõiduk on tänavalegaalne ning võimalik registreerida väiketraktorina. T1b kategooria sõiduki juhtimiseks on vajalik B-kategooria juhiloa olemasolu ning sellisel juhul on sõiduki maksimaalne kiirus piiratud 60 km/h. 

ZFORCE 950 Sport sõidukile kehtib tehasegarantii 3 aastat või 3000 km.

NB! Võimsust eraldi piiratud ei ole! T1b tüübikinnitust omav sõiduk vastab tüübikinnituse EU167 / EURO2 nõuetele. See tähendab, et sõiduk on tootja poolt ehitatud EU167 nõuetele vastavana. Muuhulgas on sellele paigaldatud nõuetele vastav kiirusepiiraja, mis ei võimalda sõidukil liikuda kiiremini kui 60 km/h. Kiirusel kuni 60 km/h on sõiduk avalikul teel võimeline vedama piduriteta haagist, mille täismass on kuni 150 kg. Väljaspool avalike teid on lubatud sõidukiga vedada kuni 540 kg haagist (kiirusel kuni 20 km/h)

CFMOTO ZFORCE 950 Sport T1b värvitoonid

Oranž
Hall
Must
SEIKLUS OOTAB SIND

SSV ZFORCE 950 Sport tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod ZFORCE 950 Sport mudelist

Oluline teada CFMOTO ZFORCE 950 Sport kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO ZFORCE 1000 Sport SSV

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 

Inglise keelse kasutusjuhendi ZFORCE 950 Sport mudelile leiab peagi siit.

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO SSV-del on eksklusiivne 3-aastane, 6000km läbisõidupiiranguga tehasegarantii! Lisaks on võimalik soetada 1 või 2 aastane lisagarantii, mis lisab garantiile 1 aasta / 1000 km või      2 aastat / 2000km.
Enam kui 15 aastane kogemus Eestis on näitanud, et keskmine SSV kasutaja sõidab 3 aasta jooksul ~ 2000-2500 km.  Majapidamistööde juures on see kilometraaž tavaliselt 3 aasta kohta veelgi väiksem, seetõttu on tootja pidanud optimaalseks, et pakub kogu Balti regioonis kasutatavatele sõidukitele 3 aasta pikkust või kuni 6000km läbisõiduga tehasegarantiid. Lisaks tehasegarantiile eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Hooldus- ja garantiiraamatu leiad siit!

Varuosad

CFMOTO varuosad Motohobi

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top