Laste ATV CFORCE 110

Kiirus laste kätes

Baashind alates 2390 €

CFMOTO CFORCE 110 Childrens ATV
CFMOTO Garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta - mootorratas

Kauaoodatud CFMOTO CFORCE 110 laste ATV annab võimaluse ka noortel motospordi harrastajatele tunda ennast tõeliste võidusõitjatena. UUS laste ATV mudel on loodud turvalistust silmas pidades, et vanemad saaksid lasta oma lastel turvaliselt lõbutseda. Lisavarustusena pakutava CFMOTO Youth mobiilirakendusega on vanematel võimalik seada ATV’le kiirusepiirang ning samuti piirata seda, kui kaugele laps sõita saab. Kui kauguse piiramine on sisse lülitatud ning laps sõidab seadistatud alast välja, on võimalik jälgida ATV asukohta mobiilirakenduses ning ATV kaotab aeglaselt jõudu, andes teada lapsele, et on vanematest liiga kaugele liikunud. Kaugjuhitava jälgimisseadme paigaldamine maksab 159€. ATV’le on paigaldatud kill switch, mis lülitab ATV välja juhul, kui juht peaks ATV seljast maha kukkuma. 

Hüdraulilised ketaspidurid tagavad hea pidurdusvõime ning turvalise sõiduelamuse. Kombineeritud pidurite süsteem võimaldab sujuvat pidurdamist ning lühikest pidurdamisdistantsi.  Pidureid on võimalik ka eraldi vastavalt vajadusele kasutada. Kvaliteetsed maastikurehvid tagavad hea pidamise erinevatel pinnastel. ATV ei jää hätta mistahes raskes olukorras.

CFORCE 110 laste ATV’d viib edasi 1 silindriline bensiinimootor, mis on sobilik rahulikuks sõitmiseks ning ka võistlusspordiks. Mootoril on olemas elektrooniline starter. EFI, ehk elektriline kütuse sissepritse süsteem muudab ATV väga kütusesäästlikuks ning vähem saastavaks. Tänu EFI süsteemile töötab ATV ka talvel kergemalt ning ei pea muretsema selle pärast, kas ATV käima läheb. CFORCE 110 on tagaveoline ning varustatud lastele kasutamiseks lihtsaks tehtud käigukastiga, millel on 3 käiku ( F, N, R ). Kütusepaak mahutab 6.7 liitrit kütust, mis võimaldab lapsel sõidurõõme nautida ka pikematel sõitudel. Tippkiirus on piiratud 45 km/h, kuid lapsevanemal on võimalik mobiilist piirkiirust piirata vahemikus 1-45 km/h (lisavarustus). Sellisel viisil kiiruse piiramine on kasulik, kui ATV’l on mitu kasutajat, kes on erineva oskustasemega. 

685 mm kõrgune iste ning ATV suurus on disainitud arvestades keskmise 10 aastase lapse kehaproportsioone. ATV on suuruse poolest sobilik 7-10 aastastele lastele. CFMOTO CF100 mudel kaalub kõigest 130 kg, mis teeb selle juhtimise kergeks. 

3.5 tolline ekraan pakub juhile head ülevaadet ATV kohta. Ekraanilt on võimalik näha kiirust, läbisõitu, pöördeid, kütuse taset ning samuti teateid juhul, kui juht sõidab välja vanemate poolt seatud turvaalast.

Laste ATV CFMOTO CFORCE 110

Laste ATV

HIND ALATES: 2390 €

Nüüd on ka lastel võimalus oma vanematega koos sõidurõõme nautida. CFMOTO CFORCE 110 mudel on ideaalne valik lastele, kes on huvitatud motospordist. ATV on rikkalikult varustatud erinevate turvaelementidega, mis tagavad vanematele turvatunde sellel ajal, kui laps ATV’ga ringi kihutab.

CFORCE 110 on saadaval kahes erinevas värvitoonis -sinine ja punane. Lisavarustusena on ka võimalus hankida ATV värvidega ühtivad riidekomplektid, mis on sobivad mistahes sõiduks.

ATV on sobiv kingitus lapsele jõuludeks või sünnipäevaks. Sellise kingitusega võib kindel olla, et see ei vedele paari päeva pärast toanurgas. CF110 ATV pakub sõidurõõmu pikaks ajaks ja kasvõi igapäevaselt. 

Mootor : Ühesilindriline, nelja taktiline 
Töömaht :110 cc 
Garantii : Tehase garantii 3 aastat

Lisavarustus: Kaugjuhitav jälgimisseade – 159 €

Laste ATV’d pakuvad huvi? Uuri lähemalt ka EV110 mudeli kohta.

CFMOTO CFORCE 110 värvitoonid

Sinine
Punane
LÕBU LAIALT

Laste ATV CFMOTO CF110 tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod CF110 mudelist

Oluline teada CFMOTO ATV CF110 kohta

Kasutusjuhend

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu.
Eesti keelse kasutusjuhendi CF110 ATV’le leiad siit

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO mootorratastel on eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguga tehasegarantii! 

Lisaks tehasegarantiile kehtib eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Varuosad

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top