Mootorratas 450SR

CFMOTO EURO5 mudel

Baashind alates 6090 €

CFMOTO 450SR Mootorratas
CFMOTO Garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta - mootorratas

CFMOTO 450SR on SR sarja kõige uuem mootorratas mida iseloomustab kerge ning sportlikum disain. See on disainitud alustavale kuid motospordist lugupidavale mootorratturile (A2 kategooria) kuid see pakub piisavalt põnevust ka edasijõudnud juhtidele.

450SR‘i viib edasi särtsakas kahesilindriline vedelikjahutusega, EURO 5 bensiinimootor, mille töömaht on 450 cm3, võimsus 34.5 kW. Selle vääne on 39.3 Nm. ja mootor töötab BOSCH‘i EFI toite ja sissepritsesüsteemil ning suudab saavutada tippkiiruse 180km/h. Nullist sajani kiirendab mootorratas vähem, kui 5 sekundiga ning see on sellise kategooriaratta puhul vägagi märkimisväärne saavutus. Sujuva ja jõulise pidurdusjõu tagavad Brembo pidurisüsteem millel on kurvifunktsiooniga ABS ehk plokeerumisvastane.

CFMOTO 450SR kaaluks on kõigest 179kg ning selle jõu ja kaalu suhe on 0.19. Hea kiirendusvõime tõttu pakub mootorratas uskumatult head minekut ning selle kerguse tõttu on 450SR-i juhitavus äärmiselt mugav.

CFMOTO 450SR kere on disainitud sarnaselt super bike ja superautode disaini reeglite ning selle sujuvad, jooned pole rattal ainult ilu pärast vaid on tuuletunnelis põhjalikult testitud, et tuuletakistus oleks võimalikult väike ning aerodünaamilised detailid pakuks mootorrattale paremat pidamist ka suurematel kiirustel. Samuti välditakse voolujooneliste keredetailidega tuulekeeriseid, mis võiks mootorratta suurematel kiirustel kergesti tasakaalust välja viia.

450SR on varustatud kvaliteetsete LED esi- ja tagatuledega, mis pakuvad head valgust nii pilkases pimeduses. Automaatse päevasõidu režiimil sõites ei jäta erksad tuled mootorratast märkamata kaasliiklejatele ka päevavalguses. Mootorratta käivitamisel pakuvad esimesed ning tagumised tuled silmarõõmu pilkupüüdva animatsiooniga. Mootorratturi turvalisuse tagamiseks on suunatuled integreeritud küljepeeglite sisse. Avarii puhul tunnetavad sensorid kokkupõrget ning küljepeeglid tõmbuvad automaatselt kokku, et vältida juhile vigastuste tekitamist.

5 tolline kumer ekraan võimaldab juhil jälgida kiirust, mootori pöördeid, käiku ning erinevaid märgutulesid. Samuti on ekraanilt võimalik jälgida sisselülitatud käiku ning kiirusele vastavat soovitatav käigu valik, mis oleks optimaalne mootori ning käigukasti eluea pikendamiseks.

Vaatamata 450SR väga sportlikule disainile ja võimekale mootorile, pakub antud mudel tavamootorratta mugavust ka tänavaliikluses. Kõrge pedaali asetus ning madalad käepidemed loovad ergonoomilise ning mugava istumispositsiooni pikemateks sõitudeks. Kitsas sportiste teeb kohapeal seismise ning jala maha paneku lihtsamaks ka lühemat kasvu juhtidele. Tänu sportvedrustusele, on juhil mootorratta üle parem kontroll ning ratas käitub etteaimatavalt. Suunatuled, helisignaal ning menüü nupud on asetatud käepideme sisemisele küljele, et pöidlaga nuppude kasutamine oleks võimalikult kerge ja mugav. Kunstnahast pehme iste garanteerib mugava istumise ka pikkadel sõitudel. Nutiseadmeid on võimalik sõidu ajal laadida tänu mootorrattale paigaldatud USB C ning USB A laadimisportidele. Nii ei pea muret tundma, et muusikat kuulates telefoni aku tühjaks saab. Korraga on võimalik laadida kahte erinevat seadet.

450SR baasvarustuse hulka (olenevalt regioonist) kuulub T-box mis võimaldab mootorratta ühendada CFMOTO mobiilirakenduse abil juhi nutiseadmega mis omakorda võimaldab vastava rakenduse abil jälgida enda sõiduandmetega seotud informatsiooni nagu läbitut marsruut, sõidukiirust. Samuti võimaldab see lihtsalt kontrollida sõiduki hooldusplaani ning üldist tehnilise seisukorda. Selle juurde kuulub ka sõiduki asukoha määramine, ehk  GPS valve.

Mudel 450SR

EU tüübikinnitus EURO5

HIND ALATES: 6090 €

Mootor : Paralleelne, kahesilindriline vesijahutusega
Töömaht : 450 cc
Toide : Bosch EFI sissepritsesüsteem
Võimsus : 34.5 kW / 10000 rpm
Vääne : 39.3 Nm / 7750 rpm
Ülekanne : 6 käiku
Pidurid : Hüdraulilised – standardis ABS
Garantii : Tehase garantii 3 aastat

CFMOTO 450SR mudel on peamiselt suunatud alustavale sõitjatele või sõitjale, kes on varem sõitnud 300 cm3 mootoriga mootorratastega ning soovib nüüd midagi võimsamat. Samuti pakub CFMOTO mootorratas piisavalt jõudlust, et rahule saaks jääda ka kogenud sõitjad.

450SR on saadaval kahes erinevas värvitoonis. Musta värvi mootorratas punaste triipudega näeb välja väga agressiivne ning võidusõiduvalmis. Valge mootorratas helesiniste triipudega jätab tagasihoidlikuma esmamulje, kuid on tasakaalus sujuvate kehajoontega.

Mudelit on võimalik registreerida ka A2 kategooria mootorrattana.

Soovid midagi rahulikumat? Uuri lähemalt ka 300SR mudeli kohta.

CFMOTO 450SR värvitoonid

Valge
Must
KIIREKERGEMOOTORRATAS

Mootorratta CFMOTO 450SR tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod 450SR mudelist

Oluline teada CFMOTO mootorratta 450SR kohta

Kasutusjuhend

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu.

Eesti keelne kasutusjuhend 450SR mootorrattale asub siin ☞

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO mootorratastel on eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguta tehasegarantii! 

Lisaks tehasegarantiile kehtib eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Varuosad

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top