Mootorratas 300SR

Alustajale parim CFMOTO EU5 mudel

Baashind alates 4670 €

CFMOTO 300SR Mootorratas
CFMOTO Garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta - mootorratas

Võistlejate poolt võistlejatele mõeldud ja harrastusvõistluste jaoks loodud CF 300SR-i ergonoomika hõlmab madalamat juhtrauda ja agressiivsemat sõiduasendit, mis äratab igas sõitjas väikese võistlushimu. Samas tagab selle ergonoomiline disain mugava sõiduasendi igapäevaseks kasutamiseks tänavaliikluses. Optimaalse nähtavuse tagamiseks on 300SR-i LED-esituled disainitud sama teravaks kui kotkasilmad. Kõik LED-tuled pakuvad puhast esteetikat, kuid on loodud eelkõige nähtavuse parandamiseks nii sõitjale kui sõiduki nähtavamaks muutumise kaasliiklejatele. Ühesilindriline, vedelikjahutusega, 292,4 cm3 DOHC mootor. Kiirelt kuuletuv ja tugev pöördemoment tagab sportliku jõudluse igas positsioonis. Silmapaistvalt sujuv mootoritöö pakub põnevat sõitu nii rajal kui tänaval. 300SR-mootori topelt nukiga nukkvõlli (DOHC) konstruktsioonis juhivad nukkvõlli nukid otse klappide tööd, vähendades seeläbi mehaanilise liikumise inertsust ja võimaldades seeläbi mootoril sujuvam töö. Kahekihiline kolb – kolvi äärise madala hõõrdeteguriga kate parandab kolvi tõhusust, minimeerides hõõrdekaod. Kolvipea soojus isolatsioonikate parandab põlemistõhusust ja vähendab veelgi kütusekulu. Silindripeas kasutatakse müra vähendus tehnoloogiat, et tõhusalt vähendada nukkvõlliketi vibratsiooni, mille tulemuseks on vähem müra ja suurem mootori efektiivsusSisseehitatud tasakaaluvõll – balanssvõlli tehnoloogiaga disainitud 300SR pöörete mootor on sujuva efektiivsusega, vähendades vibratsiooni ja suurendades sõidu mugavustSuuremad pidurikettad võimaldavad 300SR-ga turvaliselt agressiivsemat sõidustiili harrastada. Need on enam kui piisavad nii igapäevaseks sõitmiseks kui ringrajale. Ujuv pidurisadula konstruktsioon tagab esmaklassilise pidurdustõhususe, positiivsema haardumise ja stabiilsema pidurdusjõu. Hädapidurdamise korral vähendab intelligentne ABS süsteem rataste blokeerumise võimalust, mis on mootorrattaga sõitmise üks suurim oht. Täiesti uuel värvilisel TFT-ekraanil on kaks liidest – ECO ja SPORT sõidurežiimide jaoks, kus ekraan automaatselt kohandub ümbritseva valgusega. Kerge ja minimaalselt läbipainduv raam tagab stabiilsuse. 37 mm kahvel tüüpi õlibaasil reguleeritavad esiamortisaatorid ja ühe amortisaatoriga reguleeritav tagavedrustus ning CST ülitugevad radiaalrehvid tagavad kindla ja tugeva teehaarde. CNC piduriheebel ja sidurihoob on reguleeritava kaugusega juhtrauast. Jalatoed on kvaliteetsest kergest alumiiniumist. Vastupidav anodeeritud pinnaviimistlus tagab suurema mugavuse ja ohutuse. Kütusepaagi kiirlukk võtmeta ja ülikiire lukustusega.

Mudel 300SR EU5

EU tüübikinnitus EU5

HIND ALATES: 4670 €

Mootor : Ühesilindriline, vedelikjahutusega
Töömaht : 292,4 cc
Toide : Bosch EFI sissepritsesüsteem
Võimsus : 21.4 kW / 8750 rpm
Vääne : 25.3 Nm / 7250 rpm
Ülekanne : 6 käiku.
Pidurid : Hüdraulilised – standardis ABS
Garantii : Tehase garantii 3 aastat – läbisõidupiiranguta

CFMOTO 300SR värvitoonid

Must
Hall
Oranž
VÕISTLEJATEPOOLTVÕISTLEJATELE

Mootorratta CFMOTO 300SR tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod 300SR mudelist

Videos 300SR mudelist

Oluline teada CFMOTO mootorratta 300SR kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO 300SR Mootorratas
CFMOTO Estonia

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 
Eesti keelne kasutusjuhend 300SR mootorrattale asub siin ☞

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO mootorratastel on eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguta tehasegarantii! 

Lisaks tehasegarantiile kehtib eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Varuosad

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top