Laste ATV EV110

Parim valik lastele

Hind: 3390€

CFMOTO CFORCE EV110 Laste elektri ATV
CFMOTO Garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta - mootorratas

CFORCE EV110 on uus ja innovatiivne elektrimootoriga CFMOTO ATV mis on sobilik lastele alates 7-ndast eluaastast.

CFMOTO EV110 mudel on oma elektrimootori tõttu vaikne ja on sobilik kasutamiseks ka tihedamalt asustatud piirkonnas, sest sellel puudub mürarikas bensiinimootor mis võiks naabruskonnas elavaid inimesi häirida. Elektrimootoriga ATV eelisteks on ka see, et see vajab märkimisväärselt vähem hooldust ning ka hoolduskulud on tunduvalt väiksemad võrreldes bensiinimootoriga liigikaaslasega. Kuna see ei tarbi bensiini puuduvad ka õli- ja bensiinifiltrid, mida muidu oleks vaja aeg ajalt vahetada..

Suutlikuse poolest ei jää EV110 ATV hätta ka maastikul või metsarajal sõitmisega. EV110 pakub üllatavalt sportlikku ning turvalist sõiduelamust ka osavamale sõidumeistrile kuna sellel on väga hästi toimiv ja pehme vedrustus ning selle kiirus on muudetav vastavalt vajadusele läbi 2 sõidurežiimi ( Eco ning Sport).

Eco režiimi kasutades on kiirus piiratud 24 km/h peale ning selle režiimi kasutamine võimaldab pikemate sõitude tegemist. Sport režiim on mõeldud juba kogenud lastele ning see laseb juhil ATV‘st välja võtta maksimumi. Sport režiimi kasutades on ATV maksimaalne kiirus kuni 45 km/h ning sõiduulatus ühe laadimise kohta võib ka siin jääda olenevalt tee või maastikuoludest 20km piirimaile. Talvistes oludes, -5c välitemperatuuri juures, raskemal maastikul jäi (Eestis testitud) sõiduulatus 16 km juurde.  

Turvalisuse koha pealt on tegemist hästi juhitava ja mugavalt pehmet vedrustust omava ATV’ga millele on paigaldatud ka SOS nupp, mis saadab lapsevanema mobiilirakendusse teate, kui laps vajab abi. Et laps kodust liiga kaugele ei uitaks, on vanematel võimalik mobiilirakendusest seadistada, kui kaugele ATV võib lapsevanemast minna. Juhul, kui laps peaks ettenähtud alast väljuma, annab ATV lapsele teate, et tagasi pöörata ning ATV maksimaalne kiirus on automaatselt limiteeritud (lisavarustus).

CFMOTO EV110 jõuallikaks on 4.5 kW elektrimootor ning, et laps ka turvaliselt pidama saaks, on EV110 ATV‘l olemas 3x hüdraulilised ketaspidurid. Vasak käsipidur kasutab kombineeritud pidurisüsteemi, mis kontrollib kõikide rataste pidureid, kuid parem käsipidur ning jalgpidur annavad ka võimaluse pidureid eraldi vastavalt vajadusele kasutada.

3.5 tolline LCD ekraan võimaldab juhil jälgida kiirust, aku täituvust, sõiduulatust ning aktiivset sõidurežiimi. Masina käivitamiseks on keskele paigutatud Start / Stop nupp, mille kasutust saab ka piirata mobiilirakendusest. Vasaku käepideme külge on paigaldatud nupud, millega saab vahetada käiku ( F, N, R ), sõidurežiimi ning samuti ohutuse tagamiseks kasutatavat helisignaali.

Mudel CFORCE EV110

Laste elektri ATV

HIND ALATES: 3390 €

Mootor : 44V, 1500W elektrimootor ( maksimaalne 4500W)

Töömaht : võrdne 110 cc’ga

Võimsus : 4.5 kW

Vääne : 40 Nm

Ülekanne : 3 käiku ( F, N, R )

Pidurid : 3x Hüdraulilised

Garantii : Tehase garantii 3 aastat

Aku garantii : 1 Aasta

Milleks kinkida lapsele, midagi mida ta paari päeva pärast enam ei kasuta? CFMOTO CFORCE EV110 on sobiv jõulu ning sünnipäevakingitus motosporti armastavale lapsele. Valides EV110 saad kindel olla, et lapsel jätkub sõidurõõmu pikemaks ajaks. ATV suurus on disainitud umbes 7-10 aastase lapse kehaproportsioone jälgides.

Tegemist on laste ATV’ga ning seetõttu ei võimalda sõiduk sõita kiiremini, kui 45 km/h. Piirkiirust on võimalik lapsevanemal seadistada vahemikus 1-45 km/h. Erinevate piirkiiruste seadistamine on kasulik olukorras, kus ATV’d kasutavad mitu last, kelle oskustasemed erinevad.

CFMOTO EV110 mudel on saadaval kahes erinevas värvitoonis. Roheline/valge värvitoon on ergas ning silmapaistev. Oranž/valge värvitoon on tagasihoidlikum ning veljed on antud mudelil musta värvi. Lisavarustusena on võimalik juurde soetada ka ilmastikukindel kate, mis kaitseb ATV’d vihma ja päikese eest.

Juhul, kui on soov soetada laste ATV, kuid elektrimootor ei ole teie maitse järgi – vaata ka CF110 bensiinimootoriga mudelit.

CFMOTO CFORCE EV110 värvitoonid

Roheline
Oranž
SÄRTSAKASKIIRUS

ATV CFMOTO CFORCE EV110 tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod CFORCE EV110 mudelist

Oluline teada CFMOTO ATV EV110 kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO CFORCE EV110 Childrens ATV
CFMOTO Estonia

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. Kasutusjuhend lisatakse peatselt ka siia.

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO mootorratastel on eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguga tehasegarantii! 

Lisaks tehasegarantiile kehtib eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Varuosad

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top