ZFORCE 950 Sport 4

Neljakohaline | T1b mudel

SOODUSHIND: 16990 €

CFMOTO ZFORCE 950 Sport 4
CFMOTO Garantii 3 aastat või 3000km ATV, SSV, UTV

CFMOTO ZFORCE 950 Sport 4 on UUS neljakohaline SSV. Tegemist on 950 Sport mudeliga samale baasile ehitatud pika versiooniga, mis võimaldab koos sõiduelamuse nautimist koguni 4-l inimesel. Sport 4 mudel on loodud maastikul seiklema ning ei jää hätta ka karmimal pinnasel sõites. Vaatamata sõiduki pikkusest, on tegemist väga väleda masinaga, mis saab hakkama ka metsaradadel sõitmisega.

ZFORCE 950 Sport 4 on varustatud võimeka 63.5 kW vedelikjahutuse ning BOSCH’i sissepritse toitel töötava bensiinimootoriga. CVT variaatorülekanne pakub ülimalt sujuvat sõiduelamust mistahes tingimustes ning sind teel juba hätta ei jäta. Kuna tegemist on suurema masinaga võib oodata, et sellega saab läbida ka pikemaid vahemaid, mistõttu on selle SSV kütusepaak koguni 37-liitrit. Mitmekülgsuse eest kannavad hoolt 2 sõidurežiimi ( SPORT ja NORMAL ), mis tähendab, et sõiduelamust saab vastavalt soovile või olukorrale kergesti sobitada. Sport sõidurežiimi kasutamisel on kiirendamine tunduvalt agressiivsem. Normal režiimiga saab nautida rahulikku ning sujuvat sõitu.

Lisaks kahele sõidurežiimile ning võimekale mootorile võib ZFORCE 950 Sport 4 varustuse hulgast leida veel ka veoskeemi vahetamise võimaluse, mis on vaid ühe nupuvajutuse kaugusel. Nimelt on võimalik valida 2WD, 4WD ning lukustatava 4WD vahel. EPS ehk elektriline roolivõimendi muudab sõiduki juhtimise kergeks ning nauditavaks.

 Ükski maastikusõiduk ei oleks maastikul edukas ilma kvaliteetsete maastikurehvideta. Seetõttu on ZFORCE 950 Sport 4 varustatud mitmekülgsete 27-tolliste maastikurehvidega, millega on mugav sõita nii asfaltkattega teedel kui ka konarlikul ja mägisel matkarajal. Samuti on SSV-l all 14-tollised Beadlock veljed, mis lisaks heale väljanägemisele pakuvad ka mitmekülgsust maastikul.

ZFORCE 950 Sport SSV on varustatud täis LED tuledega nii ees kui taga. Lisaks LED tulede ilusale välimusele ja disainile on need ka säästlikumad ning valgustavad teed ühtlasemalt. Sõiduki eesotsast võib leida ka kõikide CFMOTO maastikusõidukite puhul baasvarustusse kuuluva elektrilise tõmbevintsi, mille tõmbejõud on koguni 1590 kg. See võimaldab näiteks poristel metsateedel enda või mõne teise sõiduki hädast välja aitamist, kuid samuti võib olla see ka abimeheks kodutöödel.

Hea ülevaate kõigest vajalikust sõiduki kohta annab 5-tolline TFT ekraan, mis on mugavalt paigutatud juhi ette. Lisaks kõigele leidub ZFORCE 950 Sport 4 mudeli varustuse  hulgast ka kvaliteetsed pool-uksed, 150kg kandevõimega ning tolmukindla suletava kattega panipaik sõiduki tagaosas, kaasreisija käepideme ning ka teisaldatava haakekonksu. ZFORCE jõudluse ja mitmekülgsusega võid kindel olla, et jõuad turvaliselt sihtkohta ning kaasa võtad unustamatud kogemused.

Mudel ZFORCE 950 Sport 4 T1b

EU tüübikinnitus T1b

 Jõuallikas : V2 kahe silindriline, vedelikjahutusega, 4-takti, SOCH.
Võimsus : 62.6 KW
Toide : Bosch EFI sissepritsesüsteem
Veoskeem : tagavedu / lülitatav nelikvedu läbi esi diferentsiaali / lukustatav nelikvedu.
Sõidurežiimid : Normal / Sport
Istekohti : 4
Ülekanne : automaat – CV-Tech variaator.
Pidurid : 4x hüdraulilised ketaspidurid / seisupidur.
Pukseerimisseadmed : tõmbevints, pukseerimiskonks ning haagise tulede pistik 7pin.
Vedrustus : topelt õõtshoobadega sõltumatu vedrustus
Amortisaatorid : Gaasiamortisaatorid ees

T1b tüübikinnitus tähendab, et sõiduk on tänavalegaalne ning võimalik registreerida väiketraktorina. T1b kategooria sõiduki juhtimiseks on vajalik B-kategooria juhiloa olemasolu ning sellisel juhul on sõiduki maksimaalne kiirus piiratud 60 km/h. 

ZFORCE 950 Sport 4 sõidukile kehtib tehasegarantii 3 aastat või 6000 km.

NB! Võimsust eraldi piiratud ei ole! T1b tüübikinnitust omav sõiduk vastab tüübikinnituse EU167 nõuetele. See tähendab, et sõiduk on tootja poolt ehitatud EU167 nõuetele vastavana. Muuhulgas on sellele paigaldatud nõuetele vastav kiirusepiiraja, mis ei võimalda sõidukil liikuda kiiremini kui 60 km/h. 

CFMOTO ZFORCE 950 Sport 4 T1b värvitoonid

Kõrbeliiv
Oranž
Must
SEIKLUS OOTAB SIND

SSV ZFORCE 950 Sport 4 tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod ZFORCE 950 Sport 4 mudelist

Oluline teada CFMOTO ZFORCE 950 Sport 4 kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO ZFORCE 950 Sport 4

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 

Inglise keelse kasutusjuhendi ZFORCE 950 Sport 4 mudelile leiab peagi siit.

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO SSV-del on eksklusiivne 3-aastane, 6000km läbisõidupiiranguga tehasegarantii! Lisaks on võimalik soetada 1 või 2 aastane lisagarantii, mis lisab garantiile 1 aasta / 1000 km või      2 aastat / 2000km.
Enam kui 15 aastane kogemus Eestis on näitanud, et keskmine SSV kasutaja sõidab 3 aasta jooksul ~ 2000-2500 km.  Majapidamistööde juures on see kilometraaž tavaliselt 3 aasta kohta veelgi väiksem, seetõttu on tootja pidanud optimaalseks, et pakub kogu Balti regioonis kasutatavatele sõidukitele 3 aasta pikkust või kuni 6000km läbisõiduga tehasegarantiid. Lisaks tehasegarantiile eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Hooldus- ja garantiiraamatu leiad siit!

Varuosad

CFMOTO varuosad Motohobi

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top