Laste Elektrikrossikas CX-2E

Laste sõiduk

Baashind alates 1890 €

CFMOTO CX-2E Laste Elektrikrossikas
CFMOTO Garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta - mootorratas

CX-2E elektrikrossikas on uus ning kõneainet valmistav laste mootorratas, mis on lisandunud 2024 aastal CFMOTO mudelivalikusse. Eelmisel aastal CFMOTO ridadesse lisandunud EV110 elektri ATV tõestas, et huvi laste elektrisõidukite vastu on suur ning seetõttu on nüüd võimalik valida oma lapsele ka elektrikrossikas. CX sari koosneb kahest krossikast: CX-2E ning CX-5E, mis erinevad üksteisest põhiliselt suuruse ning võimsuse poolest.

CX-2E on ideaalne valik lapsele, kes soovib alustada oma motospordi teekonda juba noorelt. CX sarja elektrikrossikad on disainitud ning valmistatud kasutades suurte võistluskrossikate disainielemente silmas pidades, et ka laps saaks ennast tunda nagu motokrossi superstaar. Sarnaselt kõikide CFMOTO sõidukitega võib ka selle krossika disainist ja ehituskvaliteedist oodata vaid head. Aastate pikkune mootorsõidukite valmistamise kogemus ning kasutajate tagasiside kuulda võtmine on olnud võtmeks kvaliteetsete sõidukite tootmisele.

Elektrimootoril on mitmeid eeliseid sisepõlemismootoriga sõidukite ees. Üheks suurimaks plussiks võib kindlasti lugeda vaikust – nimelt ei kaasne elektrisõidukitega mootorimüra, mis võimaldab sõitmist ka tihedamalt asustatud piirkondades ilma, et naabreid häiriks. Samuti on mootoril palju vähem kuluosi, mida tihedalt vahetama peaks – näiteks kütusefilter, õlifilter jms. CX-2E on varustatud 650W elektrimootoriga, mis suudab saavutada tippkiiruse 36 km/h. Krossikaga võib julgelt sõitma lasta ka vähem kogenud juhte, sest võimalik on valida mitme kiiruse režiimi vahel. Aeglasema režiimi valimisel on tippkiirus piiratud ning ei pea muret tundma, et laps endale liiga teeks. Nimelt on rattal 3 režiimi – 16 km/h, 26 km/h ning 36 km/h piirkiirusega. Ratta kaaluks on kõigest 49kg, mistõttu on see ülimalt hästi juhitav nii maastikul, kui ka asfaldil sõites.

Nagu ühele korralikule maastikusõidukile omane, on ka CX-2E varustatud kvaliteetse vedrustusega, mis teeb sõidu mugavaks ning aitab kaasa ka heale juhitavusele. Nimelt on rattal ees teleskoopiline hark, mille töökäik on 72mm. Tagumise ratta kohalt leiab reguleeritava eelsurvega ning 65mm töökäiguga vedrustuse. Samuti võib ratta varustuse hulgast leida kvaliteetsed maastikurehvid ning ketaspidurid, tänu millele on peatumisdistants lühike ning turvaline.

CFMOTO CX-2E

Laste elektrikrossikas

HIND: 1890 EUR

Nüüd saavad ka kõige nooremad motokrossi fännid ennast proovile panna! Uus lisandumine CFMOTO mudeliseeriasse, ehk CX seeria elektrikrossikad pakuvad võimalust ka algajatel lastel moto maailmaga tutvust teha. Elektrikrossikatel on 3 käiku ning garanteeritud on elamusterohke ning turvaline sõiduelamus!

Mootor: 650W elektrimootor
Tippkiirus: 36 km / h
Käigukast: 3 käiku  ( 16 km/h – 26 km/h – 36 km/h )
Vedrustus: Ees teleskoopiline hark 72mm töökäik, Taga reguleeritav eelpinge, 65mm töökäik
Pidurid: Hüdraulilised ketaspidurid
Rehvid: 2.5 x R10
Ekraan: LCD ekraan
Aku: 48V 24Ah
Sõiduulatus ühe laadimisega: Umbes 30 km 
Värvid : Sinine

CFMOTO CX-2E värvitoonid

Sinine
LASTE TULEVIK

Mootorratta CFMOTO CX-2E tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Laste Elektrikrossikas Slogan

Fotod CX-2E mudelist

Oluline teada CFMOTO mootorratta CX-2E kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO CX-2E Laste Elektrikrossikas

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 
Inglise keelne kasutusjuhend CX-2E elektrikrossikale lisatakse peatselt ka siia lehele.

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO mootorratastel on eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguta tehasegarantii! 

Lisaks tehasegarantiile kehtib eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Varuosad

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top