Laste elektrikrossikas CX-5E

Laste sõiduk

Baashind alates 1990 €

CFMOTO CX-5E Laste Elektrikrossikas
CFMOTO Garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta - mootorratas

CX-5E laste elektrikrossikas on kohal! Nüüd on ka pisematel motofännidel võimalus ennast proovile panna. CFMOTO lastekrossikatega on vahvad kogemused ning sõiduelamused garanteeritud. CX mudeliseeriast võib leida kaks elektrikrossikat. CX-2E on väiksem ning 650W mootoriga sõiduk, mis sobib suurepäraselt alustavale lapsele. CX-5E on pisut suurem ning ka mootori võimsus ning tippkiirus on suuremad. Mõlemal krossikal on 48V 24Ah mahutavusega liitiumaku, mis suudab ühe laadimisega sõita umbes 30km.

CX-5E mootori võimsuseks on 1000W ehk 1 kW ning krossikas suudab saavutada tippkiiruse 46 km / h. Loomulikult on ratta tippkiirus piiratav, et sellega saaks sõida ka vähen kogenud lapsed. Nimelt on rattal 3 erinevat käiku. Esimese käiguga on maksimaalne kiirus piiratud 24 km / h ning see on sobilik algajale, kes veel ei pruugi julgeda suurtel kiirustel sõita. Käigu vahetamine on väga lihtne ning vaid ühe nupuvajutuse kaugusel. Hetkel valitud käik on kuvatud käiguvahetuse nupu kõrval. Kui lapsel on juba varasem sõidukogemus või on esimesel käigul sõitmise selgeks saanud saab katsetada sõitmist ka suurematel kiirustel. Teise käiguga sõites on maksimaalne kiirus 36 km / h ning kolmanda käiguga 46 km / h ehk krossika maksimumkiirus.

CFMOTO sõidukitele omaselt on ka lastesõidukite juures tugevalt silmas peetud sõidumugavust. Näiteks on CX-5E mudelil lai ning mugav istmepolster, mis võimaldab läbida ka pikemaid distantse ilma, et istumisest valus hakkaks. Samuti on krossikal kvaliteetsed amortisaatorid – eesmine teleskoophark on 105mm töökäiguga ning tagumine amortisaator 100mm töökäiguga ning reguleeritava eelpingega.

Suurepärase võimekuse maastikul sõites tagavad kodarveljed ning kvaliteetsed maastikurehvid. Eesmise rehvi suuruseks on 14 tolli ning tagumise suuruseks 12 tolli. Võimekal sõidukil peavad olema ka võimekad pidurid – seetõttu võib CX sarja elektrikrossikate baasvarustusest leida kvaliteetsed hüdraulilised ketaspidurid, mis tagavad lühikese pidurdusdistantsi ka kehvades teeoludes.

CX-5E mudeli istme kõrgus on 678 mm. Lapsele sõiduki valimisel tuleks kindlasti kõige pealt lapsel lasta proovida sõidukil istumist, et näha kas jalad ulatuvad maha. Kui CX-5E jääb motospordi noorharrastajale suureks, tasub kindlasti uurida lähemalt ka CX sarja väiksema mudeli CX-2E kohta, mille istme kõrgus on 550mm.

CFMOTO CX-5E

Laste elektrikrossikas

PEAGI SAADAVAL

CFMOTO on viimastel aastatel pannud suurt rõhku laste sõidukite arendamisele ning on ilmavalgele toonud nii bensiini, kui ka elektrisõidukeid. CX seeria elektrikrossikad on kõige uuem lisandumine sellesse nimekirja ning kui varasemalt oli CFMOTO mudelivalikus ainult laste ATV-d, on nüüd ka lastel valikuvabadus ATV ja mootorratta vahel! 

Elektrisõidukid ei ole tänapäeval enam kauge tulevik vaid pigem vastupidi! CX-5E on elektrisõidukile omaselt vaikne ning ka kuluosi on tal vähem! CFMOTO CX-iga lastel juba igav ei hakka!

Mootor: 1000W elektrimootor
Tippkiirus: 46 km / h
Käigukast: 3 käiku  ( 24 km/h – 36 km/h – 46 km/h )
Vedrustus: Ees teleskoopiline hark 105mm töökäik, Taga reguleeritav eelpinge, 100mm töökäik
Pidurid: Hüdraulilised ketaspidurid
Rehvid: Ees 70/100 R14 ja taga 80/100 R12
Ekraan: LCD ekraan
Aku: 48V 24Ah
Sõiduulatus ühe laadimisega: Umbes 30 km 
Värvid : Sinine

CFMOTO CX-5E värvitoonid

Sinine
LASTE TULEVIK

Mootorratta CFMOTO CX-5E tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Laste Elektrikrossikas Slogan

Fotod CX-5E mudelist

Oluline teada CFMOTO mootorratta CX-5E kohta

Kasutusjuhend

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 
Inglise keelne kasutusjuhend CX-5E krossikale lisatakse peatselt ka siia lehele.

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO mootorratastel on eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguta tehasegarantii! 

Lisaks tehasegarantiile kehtib eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Varuosad

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top