UFORCE 600 UTV

Tänavalegaalne UTV / T1b mudel

Baashind alates 11190 €

CFMOTO UFORCE 600 UTV
CFMOTO Garantii 3 aastat või 3000km ATV, SSV, UTV

POPULAARNE KERGMAASTUR EHK UTV

UTV on enim populaarsust koguv kergmaastur mida kasutatakse nii haldus ja heakorraettevõtetes ning väikefarmides ja väga laialdaselt ka maakodudes. Sellest tulenevalt paneb CFMOTO rõhku uue põlvkonna UTV ja SSV tüüpi sõidukite väljatöötamisele ja on peagi üheks suurima mudelivalikuga väikemaastikusõidukite tootja maailmas. Käesolevaga on meil hea meel tutvustada uue põlvkonna UTV UFORCE 600 (T1b) mis on uus, kahekohaline UTV. Uus UFORCE 600 vahetab välja oma eelkäia milleks oli UFORCE 550. Uus U6 on võimsam ja tänu täielikult uuendatud raamile ja veermikule ka märkimisväärselt mugavam ja kasutajasõbralikum. Uue UFORCE 600 mudelil on kasutusel on uus mootor mis pakub rohkem võimsust. Uut mootorit toidab täpsemini häälestatud BOSCH® EFI sissepritse süsteem. Ühesilindriline bensiinimootor on saanud häälestuse mis annab välja efektiivse jõudluse optimaalse võimsuse ja kütusekuluga. 

Uuendusliku funktsioonina on sõidukil valikus kaks sõidurežiimi (WORK ja NORMAL) mille abil saab kasutaja ise määrata vastavalt oludele mootoritöö seadistust. 

* NORMAL režiim on mõeldud koormamata sõidukiga sõitmiseks kõvakattega pinnasel ja on säästlikum. 

* WORK režiim on mõeldud liikumiseks maastikul või tööoperatsioonide teostamisel nagu koorma või haagise vedamisel või lumelükkamistöödel.

VARIAATORÜLEKANNE 

Nagu enamik CFMOTO ATV-si on saanud ka UFORCE 600 sujuva jõuülekande mille tagab Kanada tootja CV-TECH- i sidurivaba variaatorisüsteem.

DISAIN 

UFORCE 600 välimus on saanud täiesti uue kuju ja kabiinilahenduse. See näeb välja elegantne ja kuid on piisavalt lihtne. Masina disaini eest vastutas Austria disainistuudio KISKA DESIGN ning tehnilise poole pealt on selle sõiduki konstrueerimise juures olnud ka Eesti ning Venemaa CFMOTO konsultandid. Pehme vedrustus, väike pöörderaadius ja omaklassi sõidukite kohta kõrgeim kliirens on need mille kallal Eesti ja Venemaa konsultandid tähelepanu hoidsid. Vähemtähtsaks ei saa pidada, et täislahendusega -LED esituled, mis kuuluvad tänapäevaste tänavasõidukite kategooriasse ja pakuvad hästivalgustatud sõitu pimedas sõites. Turvalisust lisavad automaatselt süttivad päevasõidutuled mis aitavad kaasliiklejatel sõidukit paremini märgata ka päevavalguses liigeldes. Sama erksad ja hästinähtavad on ka UFORCE 600 mudeli LED tüüpi tagatuled. Muus osas on rõhk väljajoonistatud detailidel mis säilitab CFMOTO-le omase ja äratuntava joone.  Värvitud plastiku osa viidud sõiduki esiosast kõrgemale, mis jätab sõidukist küll elegantse mulje, aga on piisavalt kaitstud juhuslike kriimustuste eest mida võib maastikul liikudes kergesti ette tulle. Esiosa ja grillresti plastik on massiivne ja jätab sõidukist võimsa mulje. Sportlikud 12-tolliste alumiiniumvelgedega näeb masin värske ja esmaklassilise välja ka pärast porisemat sõitu või tööpäeva.

KABIIN

Kena välimus ja ergonoomika töötavad käsikäes. Kabiin on disainitud selliselt, et juhi vaateväli ja töökeskkond oleks võimalikult avar. Mugavust annab juurde reguleeritava kõrgusega roolisammas ning reguleeritav, mittelibisevast materjalist juhiste mida saab muuseas tellida ka elektrisoojendusega. Reguleeritava kaugusega iste võimaldab pakkuda juhile rohkem jalaruumi ja sõidumugavust. Ruumi annab kabiinis juurde ka ilma vahekonsoolita lame põrand. Kuigi ruumi on salongis märkimisväärselt rohkem kui eelmise põlvkonna UFORCE 550 mudelil, siis vastupidiselt on siin rohkem integreeritud panipaiku. Panipaikade kogumaht on 96 l.  Suurim neist(59L) asub 59 just juhi kõrvalistme all. Lisaks on armatuurlaual 3 joogitopsi hoidjat, kindalaegas ja väiksemad sahtlid. Armatuurlaualt leiab 12 V ja USB pistikute pesad ning kui juhipositsioonile tagasi tulla, siis tasub märkimist, et UFORCE 600 kasutab juhi informeerimiseks hästijälgitav LCD-tüüpi suure kontrastsusega andmekuvarit.  

VEOSKEEM

 UFORCE 600 mudelil on elektrooniliselt juhitav veiskeem: 2WD (Tagavedu), 4WD (nelikvedu) ja läbi esidiferentsiaali lukustatav esisild mis paneb kõik neli ratast vedama võrdselt. 

JUHTIMINE

Mugav ja reguleeritava roolisambaga rool mis on varustatud mugavaima sõidu tagamiseks progresseeruva roolivõimendiga (EPS).  Mugavas käeulatuses on kergestilülituv käigukang ja seisupidur. Info sisselülitatud käiguasendi või rakendatud käsipiduri kohta kuvatakse 5 tollisel LCD monitoril.

PUHASTAMINE

Kuna tegemist on siiski maastikusõidukiga mis saab tahes või tahtmata ka poriseks, siis lihtsama puhastamise eesmärgil on sõiduki salongi põrand survepesuriga pestav. Lisaks asuvad salongi põrandal ka vee väljalaske punnid mille avamise järel on salongi põrandalt mugav vett välja juhtida. Selleks, et teil oleks lihtsam puhastada sõiduki ninaalust, võimaldab seda täielikult avatav esikapott. Mõistagi pääsete tagaosale ja mootoriruumile ligi kui kallutada üles tagumine kast.

Eelpool nimetatu võtab kokku ja näitab igapäevast arengut ja seda kuidas ja mida võetakse eelnevatest kogemustest arvesse disainerid uute sõidukite disainimisel. Tulemuseks on see, et ligipääs UFORCE 600 UTV erinevatele osadele on märkimisväärselt lihtsam mis hõlbustab sõiduki puhastamist ja hooldustöid!

KANDEVÕIME 

UFORCE 600 kompaktsed mõõtmed tagavad selle lihtsa käsitsemise kuid see on märkimisväärse veovõimega sõiduk. Kokku on sõidukil 410 kg kandejõudu millest kallutatava kasti kandevõime on 250 kg. Kallutusfunktsioon on konstrueeritud selliselt, et olenemata koormast on seda kerge üles tõsta. Kasti tõstesüsteemi toetab gaasiamortisaator. Kasti tagaluuk on avatav ja koormakinnituse jaoks, on kasti korpuse külgedel tugevad aasad ja konksud.

VEOVÕIME

Lisaks märkimisväärsele kandejõule on UFORCE 600 mudelil homologeeritud tõmbejõudu kuni 800 kg. Ees asuv puldiga juhitav vintsi tõmbejõud on 1587 kg. Kokku teeb see UFORCE 600 mudelist väga kasuliku ja tugeva abimehe, mis saab hakkama ka keskmise raskusega töödega väga raskel maastikul. Eeliseks on UTV enda mõõtmed, kaal ja madalsurve rehvid just need mis tänu väikesele pöörderaadiusele võimaldab hõlpsalt pöörata ja täpselt manööverdada ka kitsas metsakeskkonnas.

EELISED

Kui võrrelda näiteks maasturit või UTV-d, siis UTV eelisteks on tema kaal, võimsus ja madalsurve rehvid mis tagavad märkimisväärse läbivusvõime. Maasturist ligi 4 korda kergem sõiduk mis kasutab madalsurverehve säästab pinnast kus liigeldakse ka korduvläbimisel. UTV-ga on igati operatiivsem majandada mistahes territooriumil sest sellesse sisenemine ja sellest väljumine on lihtne, Istmepositsioon on kõrge ja selle kabiin ei karda ka määrdunud riietust. UTV on multifunktsionaalne sõiduk millega saab vedada tööriistu karjakoplitesse või istikuid metsaistutamiseks, lükata lund või vedada kuni 800kg täismassiga haagist. Suuremas koduaias, metsamaal või väikeettevõtluses on alati tegevust mis nõuab operatiivset sõidukit. UTV-ga on lihtsam manööverdada kitsastel teedel või koduaias ning on seetõttu palju kasutustleidev asendamatu töövahend.

Uus disain, uued värvid, uus mootor, rohkem võimsust, väiksem kaal, meeldivam sõit, parem töö, kompaktsem sõiduk, väledam = meeldivam kasutuskogemus…

Mudel UFORCE 600 T1b

Tänavalegaalne ( T1b )

HIND ALATES: 11190 €

Mootor
Toide
Veoskeem : tagavedu / lülitatav nelikvedu läbi esi diferentsiaali / lukustatav nelikvedu.
Käigud : H – L – N – R – P
Istekohti : 2
Ülekanne : automaat – CV-Tech variaator.
Pidurid : 4 ratta pidurdussüsteem / eraldi seisupidur.
Pukseerimisseadmed : tõmbevints ning pukseerimiskonks.
Vedrustus : 4x sõltumatu (õliamortisaatorid).
Garantii : Tehase garantii 3 aastat või 3000km

UFORCE 600 seeria sõiduki põhivarustusse kuulub:

* tänavalegaalse sõiduki tüübikinnitus T1b,
* terastrossiga 1590 kg tõmbejõudu omav elektriline tõmbevints,
* haakekonks haagise pukseerimiseks,
* haagise tulede pistik,
* 25 tolli kõrgused sügavamustrilised madalsurve rehvid,
* 14 tolli kergmetallveljed,
* plast katus,
* elektrooniline roolivõimendi.

T1b laiend mudeli nime lõpus tähendab, et sõiduk on tänavalegaalne ning registreeritav väiketraktorina. Väiketraktorina (T1b) registreeritud UTV juhtimiseks on vajalik kehtiv B-kategooria juhtimisõigus ning lubatud suurim liikumiskiirus on 60 km/h.


NB! Võimsust eraldi piiratud ei ole!

T1b tüübikinnitust omav sõiduk vastab tüübikinnituse EU167 / EURO2 nõuetele. See tähendab, et sõiduk on tootja poolt ehitatud EU167 nõuetele vastavana. Muuhulgas on sellele paigaldatud nõuetele vastav kiirusepiiraja, mis ei võimalda sõidukil liikuda kiiremini kui 60 km/h. Kiirusel kuni 60 km/h on sõiduk avalikul teel võimeline vedama piduriteta haagist, mille täismass on kuni 150 kg.

NB! Kiirusepiirajat ei ole võimalik sõidukilt eemaldada, kui sõidukit kasutatakse avalikel teedel, tänava- või maanteeliikluses.

CFMOTO UFORCE 600 T1b värvitoonid

Sinine
Camo
Kõrbeliiv
VÕIMEKASMINIMAASTURSULLE

UTV UFORCE 600 tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Standardvarustus:

 • Reguleeritav roolisamba kõrgus
 • Elektrooniline roolivõimendi EPS
 • LED tuled ees
 • LED päevasõidutuled
 • LED kabariittuled taga
 • LCD sõidumeerikute monitor
 • Tõmbevints (Juhtmega pult)
 • Tõmbevintsi juhtmevaba juhtpult
 • Kallutav kast (Käsitsi kallutus)
 • Tagaluuk kastile
 • Kinnituskonksud kastis kauba kinnitamiseks
 • 59L panipaik kaasreisija istme all
 • 12“ kergmetallveljed
 • 25“ sügavmustrilised madalsurverehvid
 • Teisaldatav haakekonks
 • Haagise tulede pistik (sobib LED tüüpi tuledega haagisele)
 • Normal / Work sõidurežiimid
 • 2WD/4WD/ + lukustatav esidiferentsiaal
 • CV-Tech variaator

Võimalik lisavarustus:

 • Pooltuuleklaas
 • Täistuuleklaas
 • Tagumine tuuleklaas
 • Avatavate klaasidega küljeuksed
 • Kabiinisoojendus
 • Variaatori jahutus snorklid
 • Lisa LED bar töötuled
 • Kaitseraud ette
 • Küljerauad
 • Põhjakaitse
 • Kasti kõrgendused
 • Kasti kohvrid
 • Elektrisoojendusega juhi ja kaasreisija iste

Fotod UFORCE 600 mudelist

Videod UFORCE 600 mudelist

Lisavarustus UFORCE 600 mudelile

Kabiin

Põrkerauad

CFMOTO CFORCE 550 ATV Põrkeraud Tagumine

Põhjakaitse

Kabiini soojendus

Kasti kõrgendused

Haagised

Sahad

Roomikud

Oluline teada CFMOTO UFORCE 600 kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO UFORCE 600 UTV

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 

Eesti keelne kasutusjuhend UFORCE 600 UTV’le asub siin ☞

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO UTV-del on eksklusiivne 3-aastane, 6000km läbisõidupiiranguga tehasegarantii! Lisaks on võimalik soetada 1 või 2 aastane lisagarantii, mis lisab garantiile 1 aasta / 1000 km või      2 aastat / 2000km.
Enam kui 15 aastane kogemus Eestis on näitanud, et keskmine UTV kasutaja sõidab 3 aasta jooksul ~ 2000-2500 km.  Majapidamistööde juures on see kilometraaž tavaliselt 3 aasta kohta veelgi väiksem, seetõttu on tootja pidanud optimaalseks, et pakub kogu Balti regioonis kasutatavatele sõidukitele 3 aasta pikkust või kuni 6000km läbisõiduga tehasegarantiid. Lisaks tehasegarantiile eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Hooldus- ja garantiiraamatu leiad siit!

Varuosad

CFMOTO varuosad Motohobi

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Pukseerimine

haagise pukseerimine CFMOTO UFORCE 1000

Avalike teede välisel alal on UFORCE 600 seeria sõiduk võimeline pukseerima (järel vedama) piduriteta haagist täismassiga kuni 800kg -/+ 10%.
Pane tähele!
* Suurema täismassiga kui seda on 150 kg puhul kasutada edasiliikumiseks ainult “L” käiku.
* Üle 150 kg täismassiga haagise pukseerimisel maksimaalne lubatud liikumiskiirus on kuni 15 km/h.
* Haagis mille täismass ületab 150 kg ei tohi antud ATV-ga pukseerida avalikel teedel!

Scroll to Top