Mootorratas 800MT Sport

EURO5 mudel

KAMPAANIAHIND: 7990 €

Tavahind 10 090€

KOHVRID TASUTA KAASA!

CFMOTO 800MT Sport mootorratas
CFMOTO Garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta - mootorratas

CFMOTO 800MT SPORT 

Matkamootorratta DOHC tüüpi vedelikjahutusega 799cm3 töömahuga kahesilindriline bensiinmootor ja selle võimsus vastab igakülgselt ka kriitilisema kasutaja ootustele. Maksimaalne väljundvõimsus on 67 kW/9250 p/min ja maksimaalne väändemoment on 75 N·m/8000 p/min. Selline jõudlus on optimaalne nii lühemate matkasõitude kui ka pikamaareisi jaoks. Valikulised sõidurežiimid ja 19L suure mahutavusega kütusepaak võimaldavad tankimata läbida ligi 400km. Sellise mahutavusega paak võimaldab ette võtta ka keerulisemateekondi, mis vahelduvad linnadevaheliste maanteedega ja mitmesuguste maastikega.

MATKAKS VALMIS

Tänu kergele konstruktsioonile ja seadistatavale veermikule pakub CFMOTO 800MT ülimat sõidutäpsust ja ergonoomilist mugavust reisimiseks. CFMOTO 800MT on varustatud pööratud (upside-down) tüüpi KYB amortisaatoritega, millel on eelkoormuse, surve- ja tagasilöögi summutamise reguleerimise võimalus, mille abil saab juht vastavalt kogemustele ja vajadustele oma sõidukit erinevate maastike tarbeks  sobilikuks muuta. Kokkuvõtvalt tagab see teelpüsivuse ja sõiduasendi stabiilsuse. Esivedrustuse töökäik on 160 mm ja tagavedrustuse töökäik on 150 mm. Minimaalne kliirens on CF 800MT TOURING ja SPORT mudelitel 190 mm, mis võimaldab selle mootorrattaga sõita ka väga keerukates teeoludes või mägisematel aladel kus teed üldse puuduvad või on klassikalistele mootorratastele läbimatud.

JÄRGMISE GENERATSIOONI OHUTUS

CFMOTO 800MT on tuuakse turule mitmes varustusastmes, mis on suhteliselt ainulaadne keskmise kaaluga matkamootorrataste puhul. 800MT sõidunaudingu ja kõrge ohutustaseme tagavad juba standardvarustuse tasemelt leitavad intelligentne sõidurežiimide valik, püsikiiruse hoidja, elektrooniline gaas ja kurvides mitteblokeeruv Cornering ABS. lisaks udus teed paremini nähtavamaks muutvad lisatuled. Lisaks on CFMOTO 800MT varustatud oma klassi rataste puhul harva esineva 7-tollise TFT tüüpi täisvärviekraaniga, mis on automaatselt kohanduva valgustundlikusega tänu millele kuvatakse oluline teave selgelt loetavalt nii päikselisel päeval kui ka pärast päikeseloojangut.

DISAINITUD SEIKLEMISEKS

CFMOTO 800MT-l pole tüüpilist “nokk” tüüpi eesmist porilauda nagu enamikul seiklusmootorratastel. Selle asemel on lihtne, aga samas kõrge siluett mis joondub ühtlaselt eest taha, et visandada terviklik kontuur. Udutuled tõmbuvad esikülje all kergelt välja. Paljastatud kaitserauad rõhutavad mehelikku disaini. Hulknurksed kolmemõõtmelised LED-tüüpi esituled jätavad mulje kui terava pilguga kulli kulmujoon mis omakorda annab mootorrattale reaktiivlennukit meenutava poosi. Üldine disainjoon on karm ja tugev mis äratab usaldust.

ISTMEKÕRGUS

istme kõrgus maapinnast on 825 mm, mis sobib enamikele sõitjatele olenemata nende pikkusest. Poolitatud istmepadi on paks, pakkudes pikamaareisidel head mugavust. Istmepadja esiosa on kitsam, mis on mugav kütusepaagi “pigistamiseks” sõidu ajal. Istme tagumine osa on laiem ja piisava paksusega mugavuse suurendamiseks. CFMOTO CF 800MT Iste, jalarauad ja juhtraud moodustab suhteliselt püstise sõiduasendiga kolmnurga mis on pikamaa sõitudeks mugavaim sõiduasend üldse.

VÄLJATÖÖTATUD KTM MOOTORIPLATVORMIL

CFMOTO 800MT kasutab viimati arendatud 799cc vedelikjahutusega kahesilindrilist rida tüüpi mootorit mis toodab EURO5 standardite järgi 67 kW 9250 p/min juures ning pakub maksimaalset 75Nm väändemomenti 8000 p/min juures. See tagab antud rattale enam kui piisava võimsuse ja madala kütusekulu.

CF-SC MÄRGSIDUR

CF-SC märgsidur pehmendab haardumist mis on märgatav sujuvamas käiguvahetuses, vähendades seeläbi mootori kärsitut pidurdusefekti hetkel kui käiku alla vahetad. Sujuvam käiguvahetus ja pehmem sidur suurendab sõidumugavust ja aitab stabiliseerida juhitavust ka ootamatute takistuste puhul kus tuleb kiiremini tegutseda.

RAAM

Kompaktne mootor on integreeritud raami selliselt, et see aitab vähendada tarbetute materjalide ja detailide kasutamist mootorratta kergemaks muutmise eesmärgil. Kokkuvõtvalt on raami üldkaal ainult 16kg mis teeb sõiduki enda tühimassiks ehk kuivkaaluks ainult 215 kg.
Kaalu vähendamine võimaldas kasutusele võtta erinevat varustust ja luua modifikatsioone mis võimaldas CFMOTO 800MT saavutada täiuslik tasakaal kaalu ja juhitavuse vahel.

KYB VEDRUSTUS

Parema reageerimisvõime tagamiseks kasutatakse 800MT mudelil tagurpidi teleskoophargi vahel olevaid KYB firma reguleeritavaid amortisaatoreid. Esiamortisaatorite töösilindri osad on kaetud plastik kattega et vältida juhusliku mustuse sattumiseks tööpindadele. Esivedrustuse töökäik on 160 mm ja see vastab seiklussõidukite kasutus ootustele. Esimesed amortisaatorid on reguleeritavad 20-kliki abil ja see võimaldab seadistada eelkoormust, kompressioon ja tagasilöögi summutust. Tagavedrustus pärineb samuti KYB ilt ning selle töökäik on 150 mm. Vedrustuse seadistusvõimalused aitavad tagada stabiilse juhitavuse ja teelpüsivuse ka rasketes tingimustes.

VELJED JA REHVID

CFMOTO 800MT Sport on varustatud MAXXIS multifunktsionaalsete sisekummita “tubeless” rehvide ja alumiinium sulamist (Kergmetall) velgedega. Esiratta mõõt on 110/80 R19, tagaratta mõõt 150/70 R17. Tänu pikaajalisele kogemusele ja rangele kvaliteedikontrollile on 800MT all olevatel MAXXIS rehvidel suurepärane kulumiskindlus ja haarduvus nii asfalteeritud kui katmata teedel sõitmiseks.

PIDURID

Esipidurid on J. Juan (Hispaania tootja) 320mm topeltkettaga, 4-kolvilised radiaalsed pidurid. Tagumised pidurid on samuti tootjalt J. Juan, 260 mm, ühe ketta ja kahekolvilise pidurisadulaga. Selle kõige kooslusel on CF800MT pidurite tõhusus oma klassi parim.

KÜTUSEPAAK

19-liitrine suure mahutavusega kütusepaak tagab rohkem kui piisava kindlustunde pikemateks reisideks. Kütusepaak on kolmemõõtmelise disainiga ja selle ergonoomika aitab tagada nii püstisel kui ka istuval sõiduasendil sõidu stabiilsuse.

KURVI ABS

CFMOTO 800MT “Cornering” ABS-süsteem kontrollib kurvides mootori jõudlust ja pidurdusjõudu, et tagada maksimaalne stabiilsus ja haarduvus ka ootamatult tekkivates olukordades kus on vaja äkkpidurdada kurvis olles.

ELEKTRILINE KAASIRULL

CFMOTO 800MT on varustatud BOSCH elektroonilise sissepritsesüsteemiga mida juhib BOSCH-i elektriline gaasihoova süsteem. Elektrooniline gaasihoova süsteem juhib gaasisiibri avamist ja sulgemist ülitäpselt, ning see tähendab täpselt mõõdetud kütuse etteannet mootorile. Täpne kogus kütust aitab tagada puhtamat mootori tööd ning omakorda vähendab see tõhusalt kütusekulu ilma, et kaotaks võimsuses. Elektrooniline gaasihoovastik koostöös kurvi ABS süsteemiga vähendab sõiduveast tulenevat ohu riski ja aitab tagada sõitja turvalisuse.

INTELLIGENTNE ELEKTROONIKA / SÕIDUREŽIIMID

Režiimid “Rain” ja “Sport” on standardvarustuses ning on mõeldud selleks, et juhil oleks lihtsam sõita erinevates ilmastikutingimustes.

Režiim “RAIN” ehk tõlkes VIHM, tagab sujuvama gaasirulli reaktsiooni ning võimsust on pisut piiratud, et minimeerida riski kus äkilisema gaasi lisamise juures võiks tekkida oht rehvi ülelibisemisele. Sama sõidurežiimi soovitab tootja kasutada ka lahtise killustikuga või kiviklibusel pinnasel ning neil samuti sõitjatel kellel sõidukogemust veel napib.  

Režiimis “Sport” on gaasirulli reaktsioon kiire ja kogu mootori võimsus on saadaval, pakkudes teile põnevamat ja sportlikumat sõidumõnu.

INTELLIGENTSED TULED

CF800MT LED-tüüpi tuled suurendavad ohutust päeval muutes mootorratta paremini nähtavaks kaasliiklejatele, ning tagab ka sealjuures parema nähtavuse pimedas. Esilaterna intelligentsus väljendub selles, et 800MT esilatern on varustatud automaatse esitulede sisselülituse süsteemiga mis välistab võimaluse unustada sõitma asudes tulesid põlema panna. 

CFMOTO 800MT standardvarustuses on ka LED-udutuled, automaatne suunatulede väljalülitus funktsioon ning kurvitule funktsioon. Kurvitulede funktsioon lülitub automaatselt sisse koos suunatule sisselülitusega, et paremini tagada maksimaalne võimalik nähtavus.

VÄRVILINE TFT EKRAAN

CFMOTO 800MT on varustatud 7-tollise TFT täisvärvilise näidikuplokiga. IPS LCD ekraan millel on 180° vaatenurk mis toob laiema nägemisulatuse. Näidikupaneelil kuvatakse hetkeline kütusekulu, keskmine kütusekulu, keskmine kiirus, aeg, jahutusvedeliku temperatuur jne, pakkudes sõitjale kogu vajaliku teabe ühe pilguheitega.

PÜSIKIIRUSEHOIDJA

Püsikiiruse hoidjat on võimalik rakendada alates 4dast käigust ja alates 40km/h. Turvalisuse huvides on püsikiiruse maksimaalne kiirus seatud 120 km/h. Kruiisi nupu abiga mis asub vasaku käepideme juures saab fikseerida, lisada või langetada kiirust ilma gaasirullist kiirust muutmata. See vähendab sõitja tähelepanuvõime hajumist, on mugav ja lihtne kasutada. Püsikiiruse hoidja kasutamine aitab säästa ka kütust, sest väheneb hetkeliste kiirendamiste vajadus

 

Mudel 800MT Sport

EU tüübikinnitus EU5

KAMPAANIAHIND: 7990 €

Mootor: 799 cm3, 8-klapiline rida tüüpi kahesilindriline, DOHC, vedelikjahutusega bensiinimootor (EURO5)
Käigukast: Manuaal, 6 käiku
Sidur: Anti-hooping tüüpi sidur
Vedrustus: Täielikult reguleeritav KYB vedrustus, Ees: USD hark (160 mm), Taga: (150 mm)
Pidurid ees: Topelt 320 mm ketaspidurid, 4-kolvilised, J.Juan (Hispaania)
Pidurid taga: Mono 260 mm, J. Juan (Hispaania)
Pidurid: Plokeerumisvastased ABS pidurid (Continental), IMU
Toitesüsteem: ECU Bosch (GER)
Tuled: LED tüüpi täislahendusega valgustus (esilatern, udutuled ja tagatuli)
Veljed: Alumiiniumveljed 19/17, kodaratega, tubeless siserehvid
Rehvid: Maxxis Maxventure rehvid: ees: 110/80 R19 taga: 150/70 R17
Sõidumeerikud: Pardaarvuti, 7″ täisvärviline TFT ekraan
Mugavus: Püsikiirusehoidja ( maksimaalne püsikiirus 130 km / h )
Kütusepaak: Paagi maht 19L (reaalne sõiduulatus 400km)
Kütus: Bensiin (98)
Vool: 12V/ väljavõtted:2x USB port + 12V DC
Tuuleklaas: Manuaalselt reguleeritav tuuleklaas
Turvalisus: Kaitseraud ees
Pakiraam: Tagumise kohvri jaoks
Värv: “Nebula black” (kombinatsioon hall / must)

Kampaania raames saab mahukad alumiinium kohvrid TASUTA kaasa! (Väärtusega 1290 €)

Võimalik lisavarustus:

  • Keskhark (valikuline, lisatasu eest)
  • Käepideme soojendused
  • Istme soojendus (JUHI iste)
  • Rehvirõhu ja temperatuuri monitooring
  • Reisiarvesti

CFMOTO 800MT Sport värvitoonid

Must
Sinine
KURVILISEDTEEDOOTAVAD

Mootorratta CFMOTO 800MT Sport tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod 800MT Sport mudelist

Videod 800MT Sport mudelist

Lisavarustus 800MT Sport mootorrattale

Kohvrid

Sideseadmed

Kaitsmed

Lisad

Oluline teada 800MT Sport kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO 800MT Sport mootorratas
CFMOTO Estonia

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 
Eesti keelne kasutusjuhend 800MT Sport mootorrattale asub siin ☞

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO mootorratastel on eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguta tehasegarantii! 

Lisaks tehasegarantiile kehtib eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Varuosad

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top