UFORCE 1000 XL UTV

Kuuekohaline | T1b mudel

Baashind alates 16,990 €

CFMOTO UFORCE 1000 XL UTV
CFMOTO Garantii 3 aastat või 3000km ATV, SSV, UTV

CFMOTO UFORCE 1000XL on meeskonna transportimiseks loodud maastikusõiduk. 1000cm³ V2 EFI sissepritsetoitel töötav bensiinimootor, EPS elektrooniline, kiirusetundlik roolivõimendi, Automaat ehk CV-Tech variaator tüüpi ülekanne H, L, N, R ja P. Originaalis tugevad 14” kergmetallveljed millel on 27” sügavamustrilised madalsurve rehvid. Sõiduk on loodud kauba ja meeskonna transportimiseks aladel kus juurdepääsu tee on halb või puudub. Sõidukil on ametlikult 5 istekohta + 1 lisa koht. Sõiduk on tänavalegaalne ja registreeritav T1b ehk väiketraktori registrisse.
Loomulikult on tegemist sisuliselt alusvankriga millele on võimalik lisada just kasutaja soovidest lähtuvalt vastavaid seadmeid või seadistusi nagu päästeteenistusele vajaliku lisavarustust alustades kustutusseadmetest kuni kustutusvee mahutini välja.

UTV1000 XL EPS on võimekas kuuekohaline kergmaastur ehk meeskonnasõiduk mis sobib mitte ainult professionaalidele, vaid ka põllumeestele, aednikele ja seiklussõidukite huvilistele, kelle jaoks on määravaks kõrge kvaliteet ja taskukohane hind!

Massiivsete mõõtmetega ja ruumikas UTV1000 XL EPS kere, mille konstruktsioon on kombinatsioon kvaliteetsest kergplastist ja terasest on loodud just meeskonnasõidukis maastikule ja teedele.

UFORCE 1000 XL omab kallutatavat kasti mis mahutab EURO ALUSE mõõdus kaupa. Kasti kallutus toimub manuaalse lukustusmehhanismi abil mida toetab kallutus amortisaator. Lisaks kallutavale kastile, on kasti tagaosas lai, avatav tagaluuk. Kasti külgedel on kinnitusavad ja konksud veose kinnitamiseks.

5-kohaline kabiin on varustatud lihtsalt hooldatavate ergonoomiliste sünteetilisest nahast istmetega. Juhi  istme kaugus ja rooli kõrgus on reguleeritavad. Juhi istme ja juhi kõrval olevatele istmetele pakume ka lisavarustusena elektrilist istmesoojendust. Kõik 6 istet kabiinis on varustatud 3-punk turvavöödega. Seadusest tulenevalt võib selliste 3-punkti turvavöödega varustatud sõidukit juhtida ja liikluses osaleda ilma kiivrit kandmata! CFMOTO soovitusel on kiivri kandmine siiski rangelt soovituslik ja vajalik kui sõidukit kasutatakse väljaspool avalike teid, ekstreemsemates oludes või tundmatul alal sõites!

Läbivusvõimelt ja tõmbevõimsuselt on UFORCE 1000 XL kergmaastur võrdväärne oma lühema liigikaaslase UFORCE 1000 mudeliga. Sõiduk on varustatud praktilise 1590kg tõmbejõudu omava tõmbevintsiga mis omab nii juhtmega kui juhtmevaba kaugjuhtimispulti. Sõiduki tagaosas on teisaldatav haakekonks koos haagise tulede pistikuga. Lisaks leiab sõiduki salongist mitmeid panipaiku toovahendite ja vajaliku varustuse hoidmiseks mille kogumaht on üle 70 liitri. Mitmete praktiliste panipaikadega, sealhulgas ka teisaldatav töövahendite või varustuse hoiustamiseks mõeldud “Cargotool” kohver.

Kabiini täiuslikkuse ja mugavuse tagamiseks on saadaval nii täiskabiini kui osalt suletav kabiini lahendus mis sisaldab esimest ja tagumist tuuleklaasi, klaasipühkijat, külgmisi täis või poolkõrgeid uksi ja kabiini soojendussüsteemi.

Maksimaalse mugavuse tagamiseks rasketel töödel on UTV1000 XL varustatud kiirusetundliku roolivõimendiga EPS ning mootor mis arendab 85 hj juures 79 Nm väändemomenti.

Elektriliselt juhitav veoskeem 4×2, 4×4 ja diferentsiaali lukusti. Sõiduki pikkusele vaatamata pakub UFORCE 1000 XL suurepärast kliirensit kuid vajadusel on võimalus tellida siia ka tootja poolt aktsepteeritud tõstesarja, mis parandab kliirensit veel 55mm. UFORCE 1000 XL pakub suurepärast stabiilsus ja tasakaalustatud sõiduomadusi, 14-tollised elegantsed kergmetall veljed ja 27 tollised (4 kihilised STAG) madalsurverehvid , parimad mitmekihilised vastupidavad 27-tollised STAG rehvid.

Kogu paketti toetavad täis LED-lahendusega tuled, multifunktsionaalne 5 tolline LCD ekraan. Need kõik on omadused, mis teevad UFORCE 1000 XL EPS-ist kõige mitmekülgsema abimehe, mida eales soovida!

Mudel UFORCE 1000 XL T1b

EU tüübikinnitus T1b

HIND ALATES: 16,990 EUR

Mootor : V2 kahe silindriline, vedelikjahutusega, 4-taktiline, SOCH.
Toide : Bosch EFI sissepritsesüsteem
Veoskeem : tagavedu / lülitatav nelikvedu läbi esi diferentsiaali / lukustatav nelikvedu.
Käigud : H – L – N – R – P
Istekohti : 2
Ülekanne : automaat – CV-Tech variaator.
Pidurid : 4 ratta pidurdussüsteem / eraldi seisupidur.
Pukseerimisseadmed : tõmbevints ning pukseerimiskonks.
Vedrustus : 4x sõltumatu (õliamortisaatorid).
Garantii : Tehase garantii 3 aastat või 3000km

UFORCE 1000 XL seeria sõiduki põhivarustusse kuulub:

* tänavalegaalse sõiduki tüübikinnitus T1b,
* terastrossiga 1590 kg tõmbejõudu omav elektriline tõmbevints,
* haakekonks haagise pukseerimiseks,
* haagise tulede pistik,
* 27 tolli kõrgused sügavamustrilised madalsurve rehvid,
* 12 tolli kergmetallveljed,
* plast katus,
* elektrooniline roolivõimendi.

T1b laiend mudeli nime lõpus tähendab, et sõiduk on tänavalegaalne ning registreeritav väiketraktorina. Väiketraktorina (T1b) registreeritud UTV juhtimiseks on vajalik kehtiv B-kategooria juhtimisõigus ning lubatud suurim liikumiskiirus on 60 km/h.


NB! Võimsust eraldi piiratud ei ole!

T1b tüübikinnitust omav sõiduk vastab tüübikinnituse EU167 / EURO2 nõuetele. See tähendab, et sõiduk on tootja poolt ehitatud EU167 nõuetele vastavana. Muuhulgas on sellele paigaldatud nõuetele vastav kiirusepiiraja, mis ei võimalda sõidukil liikuda kiiremini kui 60 km/h. Kiirusel kuni 60 km/h on sõiduk avalikul teel võimeline vedama piduriteta haagist, mille täismass on kuni 150 kg.

NB! Kiirusepiirajat ei ole võimalik sõidukilt eemaldada, kui sõidukit kasutatakse avalikel teedel, tänava- või maanteeliikluses.

CFMOTO UFORCE 1000 XL T1b värvitoonid

Kõrbeliiv
Camo
Sinine
SINUPIIRAMATUDVÕIMALUSED

UTV UFORCE 1000 XL tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod UFORCE 1000 XL mudelist

Videod UFORCE 1000 XL mudelist

Lisavarustus UFORCE 1000 XL mudelile

Kohvrid

Kohvrid on mõeldud ATV pakiraamidel matkavarustuse või tööriistade mugavaks ja ilmastikukindlaks transportimiseks. Kohvreid saab paigaldada CFMOTO ATV-le nii sõiduki ees kui tagaosa pakiraamide külge. Pakiraami kohvrid erinevad  nii materjali kui mahutavuse osas. Erinevus tuleneb ka luugi suuruse ning luugi avamissuunst.
Kõikidele CFMOTO ATV-dele on meie tootevalikus olemas mudelipõhiseid kohvreid.  Mudelipõhine kohver istub disainijoonelt hästi kokku nii pakiraami kui sõiduki disainiga ja jätab kogu maastikusõidukist väga hea mulje.

Põrkerauad

Põrkerauad aitavad säästa sõidukite kere detaile tahtmatute kontaktide ja kriimustuste eest. ATV põrkerauad pakuvad kaitset sinu sõidukile võimalikel kokkupuudetel puuokse või kõrge rohuga ja ka halvasti nähtavate objektide eest. Põrkeraudu soovitame ka nendele kasutajatele, kes sõidavad tihti gruppidena, kus võib samuti ette tulla omavahelisi müksamisi. Väga paljud renditeenuseid osutavad firmad kasutavad põrkeraudu oma sõidukite kaitsmiseks.
Sarnaselt põrkeraudadele pakuvad küljerauad sõiduki keredetailidele kaitset juhuslike ja tahtmatult põhjustatud väliste kontaktide eest.

Käte kaitsmed

Käekaitsmed kaitsevad teie käsi erineva ilmastiku ja teie ees sõitva teise masina alt lendavate kivide ja pori eest.
Metsas sõites pole vaja enam muretseda iga väikse oksa pärast mis ilma kaitsmeta võib vigastada teie kätt. Komplekti kuulub vasak ja parem käekaitse ning paigalduskomplekt. Käekaitsmete paigalduseks peab olema teie sõidukil juhtraua otstes keere. Võimalik paigalda enamikele ATV-le.

Käte soojendused

. . .

Põhjakaitsmed

Põhjakaitsmed on lisavarustuse nimekirjas populaarsuselt teisel kohal. Põhjakaitsme vajadus sõltub sõiduki kasutuseesmärgist ja kasutatavatest tingimustest. Põhjakaitse on soovituslik lisavarustus neile, kes kasutavad oma sõidukit ekstreemsemates tingimustes või aladel kus on palju kände või kive mis võiksid sõiduki raami, veermiku või plastdetaile kahjustada. Kaitsmeid on kahte tüüpi. Plastikust ja alumiiniumist põhjakaitse. 
Milline põhjakaitse valida oma maastikusõidukile?
Plastik põhjakaitse sobib paremini talvistele kasutajatel, kes kasutavad sõidukit ka sügavamas lumes või näiteks erinevates jääoludes. Plastik on libe ja see aitab vältida lumme kinnijäämist sest plastikust põhjakaitsme külge lumi kinni ei jää ja see ei takista lumes liikumist. Plastik on elastne ja ei deformeeru nii lihtsalt.
Alumiinium põhjakaitse on kordades tugevam ja talub suuremat koormust. Alumiinium põhjakaitse teeb sõiduki jäigemaks ja töötab sarnaselt nagu sportauto turvapuur. Jäigastab ja tugevdab sõiduki raami ja veermiku. Alumiiniumpõhjakaitse sobib hästi ka ekstreemspordi harrastajatele.

Haagised

ATV kasutusvõimalusi suurendab suur spetsiaalhaagiste valik. Spetsiaalhaagiseks saab nimetada ATV, SSV ja UTV tüüpi sõidukitele konstrueeritud järelhaagiseid mis reeglina omavad madalsurve rehve ning on rataste rööpmelt ATV, SSV või UTV tüüpi sõidukiga sama laiune. Selline haagis võimaldab vedada suuremaid koormaid ilma sõidukit koormamata ja maapinnale sügavaid rööpaid jätmata.

ATV on suuteline enda järel vedama enam kui kahekordset enda tühimassi, mis võib tähendada, et sõltuvalt ATV võimsusest võib haagise täismass olla isegi kuni 1000kg

Sahad

Enimkasutatavamaks ATV lisavarustuseks on lumesahk. Kuna pakutavate ATV-de lumesahkade valik väga suur ja õige valiku tegemine on mõnevõrra keeruline, siis mille järgi lumesahka enda ATV-le valida? Valiku tegemise juures tuleks arvesse võtta esmalt sõiduki enda võimsust ja igapäevaselt puhastatavat territooriumi suurust silmas pidades. Olgu siinkohal mainitud, et CFMOTO CF450/520 mudelid jõuavad suurepäraselt lund lükata. Kui valik teha hinna põhjal, siis tavakasutuseks sobivad hästi ECO tüüpi 1500mm töölaiusega universaaladapteritega lumesahad. Neile kes soovivad kasutada ATV-d vaheldumisi  ka ilma lumesahata, soovitame valida kiirkinnitusega, ATV ette kinnituv lumesahk. CF450/520 mudelitele rasket V sahka või laiemat kui 1500mm töölaiusega saha hõlma me siiski ei soovita sest V-saha enda raskus koormab kergema ATV esivedrustust liigselt.

Roomikud

ATV roomikud on mõeldud kasutamiseks tingimustes kus ratasmaastikusõiduki kasutamine on pehme pinnase tõttu keeruline ning see võib liigselt kahjustada pinnast kus sõidetakse. Enamlevinud roomikute kasutuskohad on lume ja suusaradade ehituses ning talviste metsahooldustööde teostamisel. Asendamatuks abivahendiks on roomikud ka looduskaitse ja hoiualade korrastustöödel, vajalike materjalide transportimiseks. Roomikud  võib paigaldada kõikidele 4×4 veoskeemiga sõidukitele kuid siin peab arvesse võtma, et need on modelleeritud spetsiaalselt sõiduki võimsuse ja raskusele vastavalt.

Oluline teada CFMOTO UFORCE 1000 XL kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO UFORCE 1000XL UTV 2022

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 

Eesti keelne kasutusjuhend UFORCE 1000 UTV’le asub siin ☞

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO UTV-del on eksklusiivne 3-aastane, 6000km läbisõidupiiranguga tehasegarantii! Lisaks on võimalik soetada 1 või 2 aastane lisagarantii, mis lisab garantiile 1 aasta / 1000 km või      2 aastat / 2000km.
Enam kui 15 aastane kogemus Eestis on näitanud, et keskmine ATV kasutaja sõidab 3 aasta jooksul ~ 2000-2500 km.  Majapidamistööde juures on see kilometraaž tavaliselt 3 aasta kohta veelgi väiksem, seetõttu on tootja pidanud optimaalseks, et pakub kogu Balti regioonis kasutatavatele sõidukitele 3 aasta pikkust või kuni 6000km läbisõiduga tehasegarantiid. Lisaks tehasegarantiile eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Hooldus- ja garantiiraamatu leiad siit!

Varuosad

CFMOTO varuosad Motohobi

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Pukseerimine

haagise pukseerimine CFMOTO UFORCE 1000

Avalike teede välisel alal on UFORCE 1000 seeria sõiduk võimeline pukseerima (järel vedama) piduriteta haagist täismassiga kuni 1200kg -/+ 10%.
Pane tähele!
* Suurema täismassiga kui seda on 150 kg puhul kasutada edasiliikumiseks ainult “L” käiku.
* Üle 150 kg täismassiga haagise pukseerimisel maksimaalne lubatud liikumiskiirus on kuni 15 km/h.
* Haagis mille täismass ületab 150 kg ei tohi antud ATV-ga pukseerida avalikel teedel!

Scroll to Top