UFORCE 1000 UTV

Kolmekohaline | T1b mudel

Baashind alates 14990 €

CFMOTO UFORCE 1000 UTV
CFMOTO Garantii 3 aastat või 3000km ATV, SSV, UTV

Miks teha kompromisse?

CFMOTO UTV – UFORCE 1000 EPS uuenduskuuri läbiteinud tänavalegaalne ja võimas kergmaastur on nüüd meie tootevalikus olemas! Uuenenud ja kaasaegse disainiga professionaalne töö- ja vabaaja maastikusõiduk, mis on disainitud Euroopas, läbinud ekstreemklassi testperioodi Venemaal  ja viimasel paaril aastal kogenud märkimisväärset populaarsust ka Eestis. UTV1000 EPS pakub muuhulgas kompromissitut jõudlust UTV kategoorias mis on kuni 85hj. Tänavalegaalse homologeeringuga (T1b), 3 kohalise maastikusõidukina registreeritav kergmaastur on äärmiselt multifunktsionaalne sõiduk mida kasutatakse kommunaaltöödel, suusa- ja lumeradade hooldusel kui metsahoolduse ja operatiivsõidukitena. Loomulikult on see asendamatu töövahend ka neile kelle on veidi suurem kodumajapidamine või talu.

UFORCE 1000 V-Twin EPS (U10).

U10 jõuallikaks on 1000cm³ töömahuga, V2 vabalthingav, vedelikjahutusega, 85hj bensiinimootor.     CV-Tech (Kanada)  variaatorülekanne, 2WD/4WD ja lukustatv esidiferentsiaal. Toitesüsteem pärineb Saksa firma Boschi -lt. Selle võimsa masina kandevõime on 520 kg ning veovõime on 1200 kg. Selget tööklassifikatsiooni parameetritega kergmaastur on kolme kohaline ja omab muuhulgas (T1b) tänavalegaalse maastikusõiduki (Väiketraktori) tüübikinnitust. EPS ehk elektroonilse roolivõimendiga varustatud, reguleeritava kõrgusega roolisammas, nihutatava kaugusega juhiiste, 5 tolline LCD kuvar, mugavalt lülituv käiguhoob ja hästi läbimõeldud juhtpaneel teevad sõiduki juhtimise äärmiselt lihtsaks. Avar salong ja mitmed mahukad panipaigad salongis, kallutava kasti rõhutavad vaid tõsiasja, et tootja ja disainerid on pööranud siin suurt tähelepanu just kasutajasõbraliku töökeskkonna loomisele. Lisaks mugavale töökeskkonnale kuuluvad sõiduki standardvarustuse nimekirja ka 27 tollised sügavamustrlised madalsurve rehvid, mis koos 14 tollistel kergmetallvelgedega jätavad nägusa mulje ja on väga suureks abiks erineval maastikul liikumisel. UFORCE 1000 tuled on LED tehnoloogial põhinevad ja on seetõttu hästitoimivad ning pakuvad turvalist sõitu lauspimedas kui päevavalges sõites kus erksad päevasõidutuled on kaasliiklejatele hästi märgatavad.   

See ülimalt võimekas ja multifunktsionaalne kergmaastur on mõeldud nii professionaalseks tööks, kuid on kasutatav ka seiklussõidukina. Kui soovite vedada ehitusmaterjali, tööriistu vms. veoseid maastikul kus ratastraktor või maastur jätaks endast sügavad rööpad või kuhu keerulise maastiku tõttu on ligipääs üldse võimatu, siis on just UTV see vahend mille abil vajalikud tööd tehtud saab. UTV-ga saad lükata operatiivselt lund, vedada palgikäru või liikuda operatiivselt maastikul!

UTV1000 EPS võib tänu soodsale hinnale meeldida mitte ainult professionaalidele, vaid ka põllumeestele, aednikele ja suvilatele, kelle jaoks on määravaks kõrge kvaliteet ja taskukohane hind!

Massiivsete mõõtmetega ja ruumikas UFORCE 1000 omab suurt avatava tagaluugi ja suure laadimisalaga  kasti mis mahutab ka EURO tüüpi kaubaalust, millel on kinnituskonksud koorma kinnitamiseks. Kallutusfunktsioon töötab manuaalse lukusti ja kallutusamortisaatori abil. Standardvarustuse hulka kuulub teisaldatav haakekonks, haagise tulede pistik, 1790kg tõmbejõuga vints, juhtmega vintsijuhtimise pult ning komplekti kuulub ka juhtmevaba vintsi kaugjuhtimis pult.

3-kohaline kergmaasturi kabiin on olenemata kõrgele sõiduki kliirensile mugavalt madala ja siledapõhjalise sisenemisavaga. Baasvarustuses mudel on varustatud massiivsete poollahtiste ustega. Istmed on varustatud 3-punkt turvavöödega ja kui lisada sõidukile 50% katvusega poolklaas, siis kiivri kandmine sellises sõidukis pole kohustuslik.  Sõiduki salong on koostatud lihtsalt hooldatavate (lauspestavad) ergonoomiliste sünteetilisest nahast istmetega, mida on võimalik tellida ka istmesoojendus funktsiooniga.

Maksimaalse mugavuse tagamiseks rasketel töödel või aastaringseks kasutamiseks on UFORCE 1000 mudelile pakkuda hulgalselt lisavarustust.

Näiteks: tipptasemel ja kvaliteetne, täielikult suletud kabiinilahendus, sh. salongi soojendus ja klaasipuhastiga. Kaitserauad, töötuled, komposiit põhjakaitse, ressiiverhaake ja lumesaha adapterid jpm.

Mudel UFORCE 1000 T1b

EU tüübikinnitus T1b

HIND ALATES: 14990 €

Mootor : V2 kahe silindriline, vedelikjahutusega, 4-taktiline, SOCH.
Toide : Bosch EFI sissepritsesüsteem
Veoskeem : tagavedu / lülitatav nelikvedu läbi esi diferentsiaali / lukustatav nelikvedu.
Käigud : H – L – N – R – P
Istekohti : 2
Ülekanne : automaat – CV-Tech variaator.
Pidurid : 4 ratta pidurdussüsteem / eraldi seisupidur.
Pukseerimisseadmed : tõmbevints ning pukseerimiskonks.
Vedrustus : 4x sõltumatu (õliamortisaatorid).
Garantii : Tehase garantii 3 aastat või 3000km

UFORCE 1000 seeria sõiduki põhivarustusse kuulub:

* tänavalegaalse sõiduki tüübikinnitus T1b,
* terastrossiga 1590 kg tõmbejõudu omav elektriline tõmbevints,
* haakekonks haagise pukseerimiseks,
* haagise tulede pistik,
* 27 tolli kõrgused sügavamustrilised madalsurve rehvid,
* 12 tolli kergmetallveljed,
* plast katus,
* elektrooniline roolivõimendi.

T1b laiend mudeli nime lõpus tähendab, et sõiduk on tänavalegaalne ning registreeritav väiketraktorina. Väiketraktorina (T1b) registreeritud UTV juhtimiseks on vajalik kehtiv B-kategooria juhtimisõigus ning lubatud suurim liikumiskiirus on 60 km/h.


NB! Võimsust eraldi piiratud ei ole!

T1b tüübikinnitust omav sõiduk vastab tüübikinnituse EU167 / EURO2 nõuetele. See tähendab, et sõiduk on tootja poolt ehitatud EU167 nõuetele vastavana. Muuhulgas on sellele paigaldatud nõuetele vastav kiirusepiiraja, mis ei võimalda sõidukil liikuda kiiremini kui 60 km/h. Kiirusel kuni 60 km/h on sõiduk avalikul teel võimeline vedama piduriteta haagist, mille täismass on kuni 150 kg.

NB! Kiirusepiirajat ei ole võimalik sõidukilt eemaldada, kui sõidukit kasutatakse avalikel teedel, tänava- või maanteeliikluses.

Suurema meeskonna transpordiks on sobiv kuuekohaline CFMOTO UFORCE 1000XL mudel.

CFMOTO UFORCE 1000 T1b värvitoonid

Kõrbeliiv
Camo
Sinine
SINUPIIRAMATUDVÕIMALUSED

UTV UFORCE 1000 tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Standardvarustus:

 • Reguleeritav roolisamba kõrgus
 • Elektrooniline roolivõimendi EPS
 • LED tuled ees
 • LED päevasõidutuled
 • LED kabariittuled taga
 • LCD sõidumeerikute monitor
 • Tõmbevints (Juhtmega pult)
 • Tõmbevintsi juhtmevaba juhtpult
 • Kallutav kast (Käsitsi kallutus)
 • Tagaluuk kastile
 • Kinnituskonksud kastis kauba kinnitamiseks
 • 59L panipaik kaasreisija istme all
 • 14“ kergmetallveljed
 • 27“ sügavmustrilised madalsurverehvid
 • Teisaldatav haakekonks
 • Haagise tulede pistik (sobib LED tüüpi tuledega haagisele)
 • Normal / Work sõidurežiimid
 • 2WD / 4WD / + lukustatav esidiferentsiaal
 • CV-Tech variaator
 • Plastkatus
 • 3 istekohta
 • 3×3 punkt turvavood
 • Juhiistme kauguse reguleerimise võimalus

Võimalik lisavarustus:

 • Pooltuuleklaas
 • Täistuuleklaas
 • Tagumine tuuleklaas
 • Avatavate klaasidega küljeuksed
 • Kabiinisoojendus
 • Kasti kõrgendus
 • Variaatori jahutus snorklid
 • Lisa LED bar töötuled
 • Kaitseraud ette
 • Küljerauad
 • Põhjakaitse
 • Kasti kõrgendused
 • Kasti kohvrid
 • Elektrisoojendusega juhi ja kaasreisija ist

Fotod UFORCE 1000 mudelist

Videod UFORCE 1000 mudelist

Lisavarustus UFORCE 1000 mudelile

ATV kohvrid

Kohvrid on mõeldud ATV pakiraamidel matkavarustuse või tööriistade mugavaks ja ilmastikukindlaks transportimiseks. Kohvreid saab paigaldada CFMOTO ATV-le nii sõiduki ees kui tagaosa pakiraamide külge. Pakiraami kohvrid erinevad  nii materjali kui mahutavuse osas. Erinevus tuleneb ka luugi suuruse ning luugi avamissuunst.
Kõikidele CFMOTO ATV-dele on meie tootevalikus olemas mudelipõhiseid kohvreid.  Mudelipõhine kohver istub disainijoonelt hästi kokku nii pakiraami kui sõiduki disainiga ja jätab kogu maastikusõidukist väga hea mulje.

Põrkerauad

Põrkerauad aitavad säästa sõidukite kere detaile tahtmatute kontaktide ja kriimustuste eest. ATV põrkerauad pakuvad kaitset sinu sõidukile võimalikel kokkupuudetel puuokse või kõrge rohuga ja ka halvasti nähtavate objektide eest. Põrkeraudu soovitame ka nendele kasutajatele, kes sõidavad tihti gruppidena, kus võib samuti ette tulla omavahelisi müksamisi. Väga paljud renditeenuseid osutavad firmad kasutavad põrkeraudu oma sõidukite kaitsmiseks.
Sarnaselt põrkeraudadele pakuvad küljerauad sõiduki keredetailidele kaitset juhuslike ja tahtmatult põhjustatud väliste kontaktide eest.

Käte kaitsmed

Käekaitsmed kaitsevad teie käsi erineva ilmastiku ja teie ees sõitva teise masina alt lendavate kivide ja pori eest.
Metsas sõites pole vaja enam muretseda iga väikse oksa pärast mis ilma kaitsmeta võib vigastada teie kätt. Komplekti kuulub vasak ja parem käekaitse ning paigalduskomplekt. Käekaitsmete paigalduseks peab olema teie sõidukil juhtraua otstes keere. Võimalik paigalda enamikele ATV-le.

Käte soojendused

. . .

Põhjakaitsmed

Põhjakaitsmed on lisavarustuse nimekirjas populaarsuselt teisel kohal. Põhjakaitsme vajadus sõltub sõiduki kasutuseesmärgist ja kasutatavatest tingimustest. Põhjakaitse on soovituslik lisavarustus neile, kes kasutavad oma sõidukit ekstreemsemates tingimustes või aladel kus on palju kände või kive mis võiksid sõiduki raami, veermiku või plastdetaile kahjustada. Kaitsmeid on kahte tüüpi. Plastikust ja alumiiniumist põhjakaitse. 
Milline põhjakaitse valida oma maastikusõidukile?
Plastik põhjakaitse sobib paremini talvistele kasutajatel, kes kasutavad sõidukit ka sügavamas lumes või näiteks erinevates jääoludes. Plastik on libe ja see aitab vältida lumme kinnijäämist sest plastikust põhjakaitsme külge lumi kinni ei jää ja see ei takista lumes liikumist. Plastik on elastne ja ei deformeeru nii lihtsalt.
Alumiinium põhjakaitse on kordades tugevam ja talub suuremat koormust. Alumiinium põhjakaitse teeb sõiduki jäigemaks ja töötab sarnaselt nagu sportauto turvapuur. Jäigastab ja tugevdab sõiduki raami ja veermiku. Alumiiniumpõhjakaitse sobib hästi ka ekstreemspordi harrastajatele.

Haagised

ATV kasutusvõimalusi suurendab suur spetsiaalhaagiste valik. Spetsiaalhaagiseks saab nimetada ATV, SSV ja UTV tüüpi sõidukitele konstrueeritud järelhaagiseid mis reeglina omavad madalsurve rehve ning on rataste rööpmelt ATV, SSV või UTV tüüpi sõidukiga sama laiune. Selline haagis võimaldab vedada suuremaid koormaid ilma sõidukit koormamata ja maapinnale sügavaid rööpaid jätmata.

ATV on suuteline enda järel vedama enam kui kahekordset enda tühimassi, mis võib tähendada, et sõltuvalt ATV võimsusest võib haagise täismass olla isegi kuni 1000kg

Sahad

Enimkasutatavamaks ATV lisavarustuseks on lumesahk. Kuna pakutavate ATV-de lumesahkade valik väga suur ja õige valiku tegemine on mõnevõrra keeruline, siis mille järgi lumesahka enda ATV-le valida? Valiku tegemise juures tuleks arvesse võtta esmalt sõiduki enda võimsust ja igapäevaselt puhastatavat territooriumi suurust silmas pidades. Olgu siinkohal mainitud, et CFMOTO CF450/520 mudelid jõuavad suurepäraselt lund lükata. Kui valik teha hinna põhjal, siis tavakasutuseks sobivad hästi ECO tüüpi 1500mm töölaiusega universaaladapteritega lumesahad. Neile kes soovivad kasutada ATV-d vaheldumisi  ka ilma lumesahata, soovitame valida kiirkinnitusega, ATV ette kinnituv lumesahk. CF450/520 mudelitele rasket V sahka või laiemat kui 1500mm töölaiusega saha hõlma me siiski ei soovita sest V-saha enda raskus koormab kergema ATV esivedrustust liigselt.

Roomikud

ATV roomikud on mõeldud kasutamiseks tingimustes kus ratasmaastikusõiduki kasutamine on pehme pinnase tõttu keeruline ning see võib liigselt kahjustada pinnast kus sõidetakse. Enamlevinud roomikute kasutuskohad on lume ja suusaradade ehituses ning talviste metsahooldustööde teostamisel. Asendamatuks abivahendiks on roomikud ka looduskaitse ja hoiualade korrastustöödel, vajalike materjalide transportimiseks. Roomikud  võib paigaldada kõikidele 4×4 veoskeemiga sõidukitele kuid siin peab arvesse võtma, et need on modelleeritud spetsiaalselt sõiduki võimsuse ja raskusele vastavalt.

Oluline teada CFMOTO UFORCE 1000 kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO UFORCE 1000 UTV

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 

Eesti keelne kasutusjuhend UFORCE 1000 UTV’le asub siin ☞

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO UTV-del on eksklusiivne 3-aastane, 6000km läbisõidupiiranguga tehasegarantii! Lisaks on võimalik soetada 1 või 2 aastane lisagarantii, mis lisab garantiile 1 aasta / 1000 km või      2 aastat / 2000km.
Enam kui 15 aastane kogemus Eestis on näitanud, et keskmine UTV kasutaja sõidab 3 aasta jooksul ~ 2000-2500 km.  Majapidamistööde juures on see kilometraaž tavaliselt 3 aasta kohta veelgi väiksem, seetõttu on tootja pidanud optimaalseks, et pakub kogu Balti regioonis kasutatavatele sõidukitele 3 aasta pikkust või kuni 6000km läbisõiduga tehasegarantiid. Lisaks tehasegarantiile eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Hooldus- ja garantiiraamatu leiad siit!

Varuosad

CFMOTO varuosad Motohobi

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Pukseerimine

haagise pukseerimine CFMOTO UFORCE 1000

Avalike teede välisel alal on UFORCE 1000 seeria sõiduk võimeline pukseerima (järel vedama) piduriteta haagist täismassiga kuni 1200kg -/+ 10%.
Pane tähele!
* Suurema täismassiga kui seda on 150 kg puhul kasutada edasiliikumiseks ainult “L” käiku.
* Üle 150 kg täismassiga haagise pukseerimisel maksimaalne lubatud liikumiskiirus on kuni 15 km/h.
* Haagis mille täismass ületab 150 kg ei tohi antud ATV-ga pukseerida avalikel teedel!

Scroll to Top