Mootorratas 800MT Explore

EURO5 mudel

Baashind alates 12490 €

CFMOTO 800MT Explore mootorratas
CFMOTO Garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta - mootorratas

CFMOTO 800MT Explore on MT seeria kõige uuem matkamootorratas. Explore versioon toob endaga kaasa mitmeid uuendusi. 

800MT matkamootorratas on varustatud 799 cm3 kahesilindrilise, vesijahutusega bensiinimootoriga. Mootori maksimaalne võimsus on 67 kw / 9000 rpm ning maksimaalne väändemoment 77 Nm / 7500 rpm. CFMOTO 800MT on loodud pikkadeks sõitudeks ning 19 liitrine kütusepaak võimaldab juhil läbida pikki vahemaid ilma, et peaks üleliia tihti tankimispeatusi tegema.

UUS veojõu kontrolli süsteem tagab ohutuse ka kõige raskemates teeoludes. Olgu ilm päikseline või vihmane, CFMOTO 800MT Explore uue veojõu kontrolli süsteemiga saab juht kindel olla, et mootorratta pidavus ei saa takistuseks sõiduelamuste nautimisel. Süsteem takistab tagumisel rattal libedates tingimustes üleliigselt ringi käimist, mis tagab ratta pideva kontaktki teega, mis omakorda tagab turvalise sõidu.

UUS 8 tolline ekraan annab parema ülevaate mootorratta informatsioonist. Varasema 7 tollise ekraaniga võrreldes ei ole ainuke erinevus ekraani suurus. Uue ekraaniga on võimalik kasutada navigeerimist, kasutada häälkäsklusi ning puutetundlike funktsioone ning otseloomulikult näha vajalikku informatsiooni oma sõidu kohta. Ekraan on varustatud Bluetooth’iga, mis võimaldab juhil ühendada oma nutiseade mootorratta multimeediasüsteemiga. Ekraani pealt on võimalik ka jälgida rehvirõhke, et vältida aeglase rehvi tühjenemise puhul õnnetusse sattumist.

UUS reavahetuse abisüsteem aitab juhil turvaliselt vahetada rida ning teha mahasõite. Süsteemi andurid kontrollivad tagumisi pimenurkasid, mis tähendab, et juht ei pea rea vahetamiseks pilku teelt võtma. Reavahetuse abisüsteemi kasutamine muudab pikemad sõidud, kus juht võib juba väsinud olla, palju turvalisemaks. 

UUED MICHELINI rehvid tagavad parema pidamise mistahes teeoludes. CFMOTO 800MT Explore mudeli üks erinevustest varasemate mudelitega on hästi tuntud brändi Michelin rehvid. Michelini rehvid on tuntud oma kõrgete standardite ning hea vastupidavuse tõttu. Michelini rehvide kasutamine garanteerib pikemaid sõite ning paremat pidavust erinevatel teedel. Sõltuvalt kasutusest, Michelin’i rehvide eeldatav eluiga on kuni 10 000 km.

CFMOTO 800MT Explore mudelile on lisandunud ka 2 uut sõidurežiimi. Varasemalt põhivarustuses olnud “road” ning “rain” režiimidele on lisandunud ka “enduro” ning “pro” režiimid. Road sõidurežiim pakub head tasakaalu võimsuse ning kütusekulu vahel. Rain režiim on mõeldud kasutamiseks märgadel teedel. Piirates järske kiirendamisi, pakub Rain sõidurežiim head pidamist ka libedates oludes. Enduro sõidurežiim piirab ratta võimsust ning tänu sellele vähendab kütusekulu. Pro režiim võimaldab rattast välja võtta maksimumi. Tasub meeles pidada, et see režiim on soovituslik vaid kogenud sõitjatele. Pro režiimi kasutades suureneb märgatavalt kütusekulu.

800MT mudel on varustatud võimsate LED tuledega. LED tuled on mootorrattal ees, taga ning ka suunatuledes. LED tuled on eredamad, kui halogeentuled ning kasutavad vähem energiat. Samuti on LED tulede valgus kollase asemel valge, mida paljud inimesed eelistavad. Kasutades LED esitulesid, on tee paremini valgustatud ning pimedal ajal sõitmine palju turvalisem. Kvaliteetsed udutuled võimaldavad sõitmist ka halva nähtavusega teeoludel.

Antud mudel on loodud pikkadeks sõitudeks ning pikkade sõitude puhul ei tea kunagi, milliseks võib ilm muutuda. Külmemate olukordade jaoks on CFMOTO 800MT mudelile paigaldatud elektriliselt soojustatud iste ning käepidemed. Samuti on tuule ning lendava prahi eest kaitseks käepidemete ees plastikust kätekaitsed. 

CFMOTO 800MT Explore mudel on sobilik ka maastikul sõitmise jaoks. Tänu KYB vedrustusele on võimalik avastada ka piirkondi, kuhu iga mootorratas ei pääse. KYB vedrustus tagab sujuva sõidu nii kruusal, kivisel pinnal kui ka murul. Maastikul sõitmisega on palju suurem võimalus, et midagi läheb valesti või rattur kukub. Selle tõttu on rattale ka paigaldatud kaitsev toruraam, mis kaitseb juhti ning mootorratta kere õnnetuse puhul.

Mudel CFMOTO 800MT Explore

EU tüübikinnitus EU5

HIND ALATES: 12490 €

CFMOTO 800MT Explore on loodud seiklema nii asfaltteedel kui ka maastikul. 800MT mudeliga võid kindel olla, et sul ei jää nägemata ka kõige ekstreemsemad vaated. Võid nautida kiirust kiirteedel või mägedes mööda kurvilisi teid sõites ilusaid vaateid nautida. Selle ratta mootor on piisavalt võimas, et seiklemine ei peaks lõppema ka rasketes maastikutingimustes. 

800MT Explore mudel on loodud inimestele, kellele meeldib aega maha võtta ja ümbrust imetleda. Mootorrattale paigaldatud mugavusvarustused võimaldavad läbida pikkasid teekondi. 4 erinevat sõidurežiimi ning püsikiirusehoidja, mis võimaldab püsikiiruse seada kuni 120 km / h kiirusega teevad sõitmise nauditavaks ning juht ei pea muretsema lihtsate asjade pärast.

Standardvarustuses olevad reavahetuse abisüsteem ning kurvi ABS süsteem garanteerivad turvalise sõidu ka kõige keerulisemates ilmastikuoludes. Vaatamata võimsale mootorile ning heale varustustasemele, on 800MT Explore mudel siiski üllatavalt kerge. See muudab maastikul sõitmise ning kurvide läbimise vähem pingutust nõudvaks ning ka linnasisese sõitmine ning peatumine muutub oluliselt lihtsamaks.

Mootor: 799 cm3, 8-klapiline, kahesilindriline, DOHC, vedelikjahutusega bensiinimootor (EURO5)
Käigukast: Manuaal, 6 käiku
Vedrustus: Täielikult reguleeritav KYB vedrustus, Ees: USD hark (160 mm), Taga: (150 mm)
Pidurid ees: Topelt 320 mm ketaspidurid, 4-kolvilised, J.Juan
Pidurid taga: Mono 260 mm, J. Juan
Pidurid: ABS pidurid, C-ABS ( kurvi ABS)
Toitesüsteem: ECU Bosch
Tuled: LED valgustus (esituled, udutuled, suunatuled ja tagatuli)
Veljed: Alumiiniumveljed 19/17, kodaratega
Rehvid: Michelin rehvid: ees: 110/80 R19 taga: 150/70 R17
Sõidumeerikud: Pardaarvuti, 8″ ekraan
Mugavus: Püsikiirusehoidja ( maksimaalne püsikiirus 130 km / h)
Kütusepaak: Paagi maht 19L
Kütus: Bensiin (98)
Vool: 12V/ väljavõtted:2x USB port + 12V DC
Tuuleklaas: Manuaalselt reguleeritav tuuleklaas
Turvalisus: Kaitseraud ees, plastikust kätekaitsed
Pakiraam: Tagumise kohvri jaoks
Värvid : Must ja Valge

Võimalik lisavarustus:

  • 3 veekindlat alumiinium korpusega kohvrit (valikuline, lisatasu eest)
  • Reisiarvesti
Uuri lähemalt ka teiste 800MT mudelite kohta siit.

CFMOTO 800MT Explore värvitoonid

Valge
Must
KURVILISEDTEED OOTAVAD

Mootorratta CFMOTO 800MT Explore tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod 800MT Explore mudelist

Videod 800MT Explore mudelist

Oluline teada 800MT Explore kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO 800MT Sport mootorratas
CFMOTO Estonia

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 
Eesti keelne kasutusjuhend 800MT Explore mootorrattale asub siin ☞

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO mootorratastel on eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguta tehasegarantii! 

Lisaks tehasegarantiile kehtib eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Varuosad

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top