Mootorratas 700CL-X Heritage

CFMOTO EURO5 mudel

Baashind alates 7190 €

CFMOTO 700CL-X Heritage mootorratas
CFMOTO Garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta - mootorratas

CF 700CL-X Heritage unikaalse disaini on loonud Itaalia disainistuudio Modena 40, Hispaania mootorrattadisaineri Carles Solsona Marti (Kes on muuhulgas ka disainer MV Agusta mudelitele)  .

Iga disainer loob disainile tähenduse ja seda tähendust “X” mis on kasutatud ka CL-X i mudelinimes iseloomustab ajatu välimus ja kaasaegne tehnoloogia mis peab sammu tänaste ülemaailmsete trendidega.  

CFMOTO 700CL-X pole erand. Täpne jõuülekanne töötab elektrilise gaasirulli ja BOSCH sissepritse toitel. Pidurdada aitab läbilibisemist vähendav sidur ja maast hoiavad kinni kvaliteetsed Pirelli MT60 RS  18 tolline esi ja 17 tolline taga rehv. Usaldusväärset haarduvust aitab tagada Jaapani amortisaatorite tootja KYB, reguleeritavad amortisaatorid. Ees on USD tüüpi pööratud, 41 mm läbimõõduga amortisaatorid, mis tagavad täpse juhitavuse ka äärmuslikes tingimustes.

Ärgem unustagem kurvi ABS süsteemi või mootorratta asendiandurit, mis seiskab mootori juhusliku kukkumise või kohapeal ümbermineku korral. Üllatuslikult leiab siit ka mugavusvarustust nagu tänapäevastele mootorratastele kohase pikamaa assistent ehk püsikiirusehoidja olemasolu.

Taustvalgusega, sujuvalt lülituvad lülitid juhtraual ning „Scrambler“ tüüpi mootorratta disaini järgiv, tänapäevaselt informatiivne infoekraan. Uudne on ka automaatselt väljalülituva suunatule funktsioon.

Hispaania J.JUAN pidurisüsteem on CFMOTOs juba aastaid end tõestanud. 
700CL-X mootor on uudne ja sellel on kaks sõidurežiimi: ECO mis on mõeldud säästvamaks, vaiksemaks ning rahulikuks kulgemiseks ja SPORT režiim on märgatavalt võimekam, kiirem ning omajagu agressiivsema häälekusega sõidurežiim. Võimsus 70 hj on pidevalt tunnetatav, reageerides täpselt gaasihoovastikule. Vaid 184 kg tühikaaluga mootorratta stardikaal on 198 kg mis on erinevate teeolude juures ideaalselt juhitav. Luksusliku disainiga ja mugav iste on väga mugav. Selle kõrgus maapinnast on ca. 800 mm, mis sobib hästi nii lühikestel kui pikematele sõidumeestele.

 Tänu kõikidele elektroonilistele abilistele ei tunne te end mootorrattal mitte ainult turvaliselt, vaid tunnete end kahtlemata ka mugavalt. Kasutajamugavust lisab ka väga lihtne juurdepääs näiteks õhufiltrile, õlivardale ning vähemtähtsaks ei saa pidada ka  9000 km hooldusvälpa.

 

CFMOTO 700CL-X  HERITAGE on  uue ajastu seeriamudelite esimeseks mudeliks, millele järgneb veel kaks sarnase disainijoonega mudelid, CL-X Sport ja CL-X ADVENTURE.  Sarnased, aga Iga tüüp on individuaalne, spetsiaalselt kohandatud vastavalt oma nimetusele ja on saadaval erinevates värvikombinatsioonides.

CF700CL-X
homologeeritud maanteeliikluseks kahekohalise mootorrattana.

Vajalik A-kategooria juhtimisõigus.

Siiski on ka CF700CL-X  mudel võimalik registreerida piiratud võimsusega A2 kategooria sõidukina kui esmaregistreerimine teha piiratud võimsusele vastavaks.

Kõikidel CFMOTO mootorratastel eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguta tehase garantii!

Mudel 700CL-X Heritage EU5

EU tüübikinnitus EU5

Baashind: 7190 €

Mida selle raha eest ostjale pakutakse?  Kõigepealt võiks välja tuua mootorratta erakordset disaini ja seda, et tegemist pole mitte lihtsalt suvalise Hiina päritolu mootorrattaga, vaid tegemist on Itaalia disainistuudios Modena 40,  Hispaania mootorrattadisaineri Carles Solsona Marti poolt loodud disainiga kes on muuhulgas ka paljude MV Agusta mudelite disaineriks .

Mitte ainult disain: CFMOTO 700CL-X puhul on tegemist väga tänapäevase mootorrattaga millel on elektriline gaasirull, mis juhib Saksa tootja BOSCH sissepritse süsteemi, pidurisüsteem pärineb Hispaaniast,  J.JUAN piduritootjalt, lisaks hüdraulilistele  320mm läbimõõduga ketaspidurile on antud mootorrattal nn. põrkevastane sidur ja kurvi ABS. Rehvideks on kvaliteetsed PIRELLI MT60 RS  rehvid ning usaldusväärset haarduvust aitab tagada Jaapani amortisaatorite tootja KYB, reguleeritavad amortisaatorid. 

Rattas näeb välja nagu klassikaline Skrämbler, aga sobib sõitmiseks tõesti nii naistele kui meestele ja tänu heale vedrustusele, 18 tollisele esirattale ja PIRELLI MT60 RS rehvidele ka kruusateedele.

SÕIDUMUGAVUS: Tegemist pole küll pikamaa matkarattaga, aga sadula kuju, mille kõrgus maapinnast on 800mm ja sellest lähtuvalt ka sõiduasend võimaldavad sõita sellega probleemivabalt pikemaid vahemaid ja pakub head sõiduemotsiooni igal hetkel. sõidumugavust lisab ka püsikiirusehoidja (maksimaalne püsikiirus 130 km / h) ning suunatulede väljalülitamise assistent. 

KAKS SÕIDUREŽIIMI: 700CL-X mudelil on kaks sõidurežiimi mis võimaldavad muuta ja valida mootorratta käitumist vastavalt ilmastikule ja teekattele. ECO sõidurežiim sobib vihmamärjal teel või lahtise kruusakattega teele ja SPORT režiim kõvakattega teedele ning sportlikuma sõidustiili austajatele.

TURVALISUS: Kurvi funktsiooniga ABS pidurisüsteem mis ei luba pidureid blokeerida mitte ainult järsul pidurdamisel mistahes pinnasel, vaid ei luba ka pidureid blokeerida kui mootorratas on kurvi tõttu kaldus. Mitte blokeeritud rataste pidurdusefektiivsus on märkimisväärselt tõhusam mistahes oludes. 

 700CL-X mootorrattal on ka asendianduri, mis seiskab automaatselt mootori juhusliku kukkumise või kohapeal ümbermineku korral. 

Mootorratas ise on kerge ja mugav kasutada ka lühematel inimestel. 184kg tühikaaluks ning 196kg stardikaaluks (Koos kütusega). Kütusepaagi maht on 13liitrit ja maanteekiirusel jätkub kütust enam kuni 200 km läbimiseks, mis on parasjagu selline seljasirutamise aeg, et tankida, keha kinnitada ja teha üks kohv. Võimsust on 700CL-X mudelil 70 hj ja seda on igapäeva ratta jaoks enam kui piisavalt. 

Tänu kõikidele elektroonilistele abilistele ei tunne te end mootorrattas mitte ainult turvaliselt, vaid tunnete end kahtlemata ka mugavalt. Mugavust lisab ka lihtne juurepääs näiteks õhufiltrile, õlikorgile ning kõige lõpuks on 700CL-X põhihooldus välp 9000 km või 1 kord aastas!

Loomulikult tasub ka mainimist 3 aastapikkune tehasegarantii!

Uuri lähemalt ka teiste 700CL-X Mudelite kohta. CFMOTO 700CL-X Adventure on sobilik ka maastikusõiduks ning CFMOTO 700CL-X Sport mudel ühendab sportliku ja klassikalise disaini.

CFMOTO 700CL-X Heritage värvitoonid

Sinine
Must
STIILSELTKLASSIKALINEKAASLANE

Mootorratta CFMOTO 700CL-X Heritage tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod 700CL-X Heritage mudelist

Videod 700CL-X Heritage mudelist

Lisavarustus 700CL-X Heritage mootorrattale

Kohvrid

Sideseadmed

Kaitsmed

Lisad

Oluline teada CFMOTO mootorratta 700CL-X Heritage kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO 700CL-X Heritage mootorratas
CFMOTO Estonia

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 
Eesti keelne kasutusjuhend 700CL-X Heritage  mootorrattale asub siin ☞

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO mootorratastel on eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguta tehasegarantii! 

Lisaks tehasegarantiile kehtib eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Varuosad

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top