Mootorratas 700CL-X Adventure

CFMOTO EURO5 mudel

Baashind alates 7790 €

CFMOTO 700CL-X Adventure mootorratas
CFMOTO Garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta - mootorratas

CFMOTO 700CL-X Adventure on CFMOTO kõige uuem 700 CL-X seeria mootorratas. Antud mudel paistab silma retro disainiga ent modernse 700 cm3 mootoriga. Adventure mootorratas on CL-X seeria kolmas mudel. Nimetatud kolmest mudelist on Adventure mudel suunatud kõige rohkem mitmekülgsusele. Selle mudeliga on võimalik sõita asfaltteel, kruusal ning ka maastikul. 700CL-X Adventure mudeliga ei jää hätta ka kitsastel metsaradadel. See ratas on loodud avastama.

700CL-X’i iseloomustab neo-retro disainistiil. Pilku püüdvad sujuvad kehajooned ning kergesti äratuntav ümmargune esituli teevad sellest mootorrattast modernse klassiku. Kõrged käepidemed ning pehme, integreeritud iste loovad mugava juhtimisasendi, mis võimaldab ka pikemaid sõite ilma, et keha kangeks jääks. Käepidemed on suunaga ülespoole, mis tagab parema kontrolli mootorratta üle kurvilistel teedel ning võimaldab ka püsti asendis sõitmist. Tagumise istme tagaküljel on olemas ka kaasreisijale mõeldu käepidemed, kust kinni hoida.

CFMOTO 700CL-X’i viib edasi võimas 693 cc ning 55 kW kahesilindriline vedelikjahutusega bensiinimootor. Selle mootoriga juba hätta ei jää. Kuigi välimus võib jätta esmamulje, et tegemist on rahulikult sõitmiseks loodud klassikalise rattaga, on tegelikkus vastupidine. Väga särtsakas ning hea kiirendusega mootor võimaldab 700CL-X mootorrattal saavutada tippkiiruse 170 km / h, mis on piisav ka kõige sirgematel kiirteedel. Samuti on võimalik kasutada ka püsikiirusehoidjat, mille maksimaalne püsikiirus on 130 km/h.

Vaatamata klassikalise retro disainile, on CFMOTO 700CL-X Adventure mudel varustatud modernsete mugavuslisadega. Juhil on võimalik valida kahe erineva sõidurežiimi vahel. Economic sõidurežiim võimaldab rahulikult sõita ning vaateid nautida. Samuti pikeneb seda režiimi kasutades sõiduulatus ning väheneb kütusekulu. Sport režiim seevastu muudab mootorratta särtsakaks ning kiireks. Loodud kiiresti sõitmiseks ning rattast maksimumi välja pigistamiseks. Lisavarustusena on võimalik mootorrattale lisada ka maastiku ning tänavasõidu režiimid.

700CL-X Adventure on varustatud kergelt kasutatava kiirushoidjaga. Piisab vaid ühest puutest ning juhil on võimalus nautida sõitu ning mitte keskenduda kiiruse ühtlaselt hoidmisele. 

Klassikaline välimus, kuid tark sisu. Mootorratta LED esituled võivad pealtnäha tunduda lihtsad retro stiilis teevalgustid, kuid tegelikkuses on asi sellest kaugel. Isereguleerivad LED esituled tekitavad juhile parima nähtavuse sõltuvalt teeoludest ning asukohast. Tuled muudavad automaatselt eredustaset, mis tähendab, et pimedal ajal sõites või tunnelist läbi sõites, tuled reguleerivad ennast ise ning tagavad juhile kindluse, et teed korralikult näha oleks.

Retro stiilis kodaratega veljed on disainitud vastu pidama raskeid off-road tingimusi. Oma tugevuse ning vastupidavuse saavad need veljed sellest, et kogu velg on ühes tükis ning selle valmistamisel pole kasutatud keevitamist. 

700CL-X Adventure mudel on varustatud kvaliteetsete Pirelli rehvidega. Need rehvid on sobivad mistahes teeoludel ning sobivad hästi ka maastikusõitudeks. Adventure mudel kasutab laiemaid rehve, mis tagab parema puutepinna teega ja seetõttu pakub paremat pidavust. 

Võrreldes CFMOTO 700CL-X Heritage mudeliga, on Adventure mudelil tehtud mitmeid muudatusi, mis muudavad maastikul sõitmise nauditavamaks. Adventure mudel on 10 mm kõrgem ning eesmine porilaud on tõstetud kõrgemale, et takistada muda ning mulle sattumist porilaua ning ratta vahele. Tänu sellele on võimalik mootorrattaga matkata ka halbadel teeoludel metsas.

Mootorratas on võimalik ühendada CFMOTO mobiilirakendusega. Rakendusest on võimalik näha informatsiooni ratta kohta, sealhulgas ka läbisõitu, aktiivset sõidurežiimi ja palju muud. 

Mudel 700CL-X Adventure EURO5

Tüübikinnitus EURO5

HIND: 7790 EUR

CFMOTO 700CL-X Adventure mudel on loodud seiklejatele. Mudeli seeria nimi jaguneb kaheks osaks. CL tähendab “classic“, mis kirjeldab CL-X seeria mootorrataste retro klassikalist välimust. X tähistab lõputuid võimalusi, mida antud mootorrattaga on võimalik avastada. CL-X Adventure mudel sobib avastamiseks mistahes teedel. 

Tegemist on võimsa 700 cc mootorrattaga, mistõttu on see kõige sobilikum variant juhtidele, kellel on juba varasem mootorratta juhtimise kogemus. CL-X Adventure sobib inimesele, kes armastab seiklemist ning ei karda ennast proovile panna uute väljakutsetega. 

CFMOTO 700CL-X Adventure seiklusmootorratas on saadaval ühes värvitoonis. Pilkupüüdev sinakas toon on tasakaalus kuldse värviga ratta vedrustusel pakub silmarõõmu kõigile möödujatele.

Mootorratta juhtimiseks on vajalik A kategooria juhtimisõigus.

Uuri lähemalt ka teiste 700CL-X mudelite kohta siit

CFMOTO 700CL-X Adventure värvitoonid

Sinine
STIILSELTKLASSIKALINEKAASLANE

Mootorratta CFMOTO 700CL-X Adventure tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod 700CL-X Adventure mudelist

Oluline teada CFMOTO mootorratta 700CL-X Adventure kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO 700CL-X Adventure mootorratas
CFMOTO Estonia

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 
Inglise keelne kasutusjuhend 700CL-X Adventure mootorrattale lisatakse peatselt ka siia lehele.

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO mootorratastel on eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguta tehasegarantii! 

Lisaks tehasegarantiile kehtib eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Varuosad

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top