Mootorratas 450CL-C

CFMOTO EURO5 mudel

Hind: 6190 €

Baashind alates 6190 €

CFMOTO 450CL-C Mootorratas
CFMOTO Garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta - mootorratas

CFMOTO 450CL-C

CFMOTO mootorrataste mudelivalikusse on järjekordselt lisandunud uustulija. 450CL-C on cruiser tüüpi mootorratas, mis kuulub keskmise võimekusega mootorrataste hulka. Selle klassi mootorrattad on ülimalt populaarsed, sest need sobivad nii algajatele, kuid ei jäta rahulolematuks ka kogenud sõitjaid. Peale 450SR edukat esimest aastat on selgelt näha, et 450cc mootorrattad lähevad sõitjatele korda – seetõttu on nüüdseks ka valminud CFMOTO 450CL-C mudel, mis toob endaga kaasa täiesti teistsuguse stiili ning olemuse.

Nagu juba mainitud sai on tegemist Cruiser tüüpi mootorrattaga, mis väljendub ka ratta nimes. CL-C nimetuse saab poolitada kaheks osaks – CL tähendab „classic“ ehk klassikalist välimust ning „C“ tähendab Cruiser. Seda tüüpi mootorrattad on kergesti ära tuntavad oma välimuse tõttu – neid iseloomustab madal istumisasend ning piklik disain. Oma madala istumisasendi tõttu on 450CL-C ülimalt mugav ning sobilik sõitmise nautimiseks ilusal suvepäeval.

MUGAV VÕIMEKUS

CFMOTO 450CL-C mootorratast viib edasi 450cc kahesilindriline DOHC bensiinimootor, mis pakub piisavalt võimekust kogenud juhtidele, kuid sobib ka algajatele. Nimelt viib 450CL-C mootorratast edasi sama mootor, mis on 450SR mudelil. See mootor pakub 30 kW* võimsust A2 kategooria sõidukina. Cruiser mootorrattale omaselt on silmas peetud sõidu nautimist – seetõttu on 450CL-C rattal ülimalt hea võimekus madalatel pööretel, mis teeb kiirendamise ning möödasõidud lihtsamaks.

 

 

 

KLASSIKALINE ENT MODERNNE VÄLIMUS

450CL-C on saadaval kahes värvitoonis ( must ja punane ) ning on oma keredisaini tõttu väga pilkupüüdev. Keredisain on inspiratsiooni saanud klassikalistelt briti Cruiseritelt, millele on iseloomulikud sujuvad kehajooned. Ratta kütusepaak on kaetud läikiva, poleeritud metallik värvikihiga ning summuti värvuseks on stiilne mattmust. Retro välimusega nahkiste on paksu polstriga ning ülimalt mugav – see on samuti veekindel ning kergesti puhastamiseks eemaldatav.

TURVALINE JA MUGAV

Vaatamata klassikalisele disainile on mootorratta varustus vägagi moodne ning pakub turvalist ja mugavat sõiduelamust. Näiteks on mootorratas varustatud ABS ja TCS (veojõukontroll) süsteemidega, mis on suurepärane kombinatsioon libedatel teeoludel – ABS tagab parema pidamise pidurdamisel ning veojõukontrolli süsteem väldib ratta üleliigset all ringi käimist. Lisaks sellele pakub 450CL-C vedrustus sujuvat sõitu ning ka turvalist pidurdamist. Parima pidurdamisdistantsi saavutamiseks on mootorrattal 320mm diameetriga piduriketas ning nelja kolviga pidurisadul tuntud brändilt J.Juan.

INTELLIGENTNE

Sarnaselt turvavarustusele ei tasu CFMOTO 450CL-C mootorratta modernsust alahinnata ka mugavusvarustuse tasemel. 3 tolline TFT ekraan on suurepärane abimees nii lühikestel, kui ka pikkadel sõitudel. Otseloomulikult on ekraanilt võimalik näha kiirust, käiku ning läbisõitu, kuid samuti on võimalik ekraanile kuvada nagiveerimist. T-BOX’i paigaldamisel on võimalik mootorratas ühendada ka CFMOTO RIDE mobiilirakendusega ning sellisel juhul saab telefonist teha süsteemi uuendusi, kasutada MotoPlay funktsioone, saada ülevaate sõitudest ning statistikast ning ka palju muud!

CFMOTO 450CL-C EURO5 mudel

Tüübikinnitus EURO5

SUVI 2024

CL-C mootorratas on loodud sõidu nautimiseks. Madal iste ning mugav istumiseasend tagavad mugava olemise ka pikematel sõitudel ning 12 liitrine kütusepaak võimaldab ka pikemate distantside sõitmist.

Kindlasti ei tasu unustada, et mootori puhul on tegemist KTM-iga koostöös valminud isendiga, mis on aastatega tõestanud oma vastupidavust ning usaldusväärsust. Kvaliteetne mootor, vastupidavus ning stiilne välimus on põhjused, miks valida CFMOTO!

Valida saab tagasihoidlikuma musta värvi ning pilkupüüdva punase/valge värvi vahel. 

CFMOTO 450CL-C värvitoonid

Punane
Must
KLASSIKALINEVÕIMEKUS

Mootorratta CFMOTO 450CL-C tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod 450CL-C mudelist

Oluline teada CFMOTO mootorratta 450CL-C kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO 450CL-C Mootorratas

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 
Inglise keelne kasutusjuhend 450CL-C mootorrattale lisatakse peatselt ka siia lehele.

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO mootorratastel on eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguta tehasegarantii! 

Lisaks tehasegarantiile kehtib eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Varuosad

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top