CFORCE 1000 ATV

Kahekohaline | T3B või L7e mudel

KAMPAANIAHIND ALATES: 10390 €

Tavahind alates: 11 175€

CFMOTO CFORCE 1000 ATV
CFMOTO Garantii 3 aastat või 6000km ATV, SSV, UTV

CFORCE 1000 on CFMOTO mudeliseeria kõige võimsaim ATV. Võimas BOSCH sissepritsetoitel töötav 75HP V2 bensiinimootor, rikkalik baasvarustus, kõrge kliirens ning pikk teljevahe tagab Teile suurepärase sõidukogemuse nii maastikul kui maanteel. CFORCE 1000 ATV on võimas TÄNAVALEGAALNE tööloom koju, metsa, kui ka suurepärane matkasõiduk Sinu perele. Põhivarustuses kõik vajalik alates 14 tollistest velgedest, 27 tolliste madalsurverehvideni. Põhivarustuse hulka kuulub 1590kg tõmbejõuga tõmbevints ning teisaldatav haakekonks ja haagise tulede pistik. Juhtimise teeb kergeks elektrooniline roolivõimendi (EPS)! Teed näitavad LED tüüpi täislahendusteha esi- ja tagatuled. Juhtraual uuetüübilised ja väga mugavalt kasutatavad, taustvalgustusega lülitiplokid. Mugandatud seisupiduri hoob mis katab gaasilinki nii, et sõitu alustades pole võimalust, et saaksid seisupiduri peale unustada. Võimaliku lisavarustuse juurde kuuluvad käte soojendused, tuuleklaas, mudelipõhised pakiraami kohvrid, kaitserauad ja põhjakaitsmed. Võimalik on lisada isegi mudelipõhine, tuuleklaasi soojendusega kabiin. Tegemist on väga detailselt väljatöötatud, tänavalegaalse maastikusõidukiga mille kasutusmugavus ning sõiduomadused teevad silmad ette ka kuulsamaid kaubamärke kandvatele sõidukitele. CFMOTO sõidukitele omase väljapeetud  ja detailirohkele disainile vaatamata jääb sõiduki kuivkaal mõne kg jagu alla 400kg. Elektriliselt juhitav veoskeem 4×2/ 4×4 ning lukustatav esisild võimaldab sõidukit kasutada ka märkimisväärselt ekstreemsete teeoludel liikumisel. L7e versioonil on ka E-ton tüüpi isemõtlev taga diferentsiaal mis vähendab sõiduki pöörderaadiust ja rakendab vajadusel mõlema tagaratta veo kui sõiduk liigub kiiremini kui 25km/h. Ülisuur, 26L bensiinipaak annab võimaluse sellega läbida tankimata pikemaid vahemaid mis kõvakattega, maanteeoludes võimaldab liikuda sellega tankimata 250km. CFORCE 1000 haagise täismassiks lubatakse maanteevälisel alal kuni 1200kg mis teeb silmad ette paljudele konkurentidele. Sõiduki ees- ja tagaosal on suured pakiraamid mille on kiirkinnitus lukustite avad mille abil on võimalik neile paigalda kiirkinnitus süsteemiga kohvreid ja muid lisavarustus elemente. 

Mudel CFORCE 1000 T3b

EU tüübikinnitus T3b

Baashind alates: 10390 €

Mootor : vedelikjahutusega, kahesilindriline 963 cm3 töömahuga bensiinimootor
Toide : Bosch SFI sissepritsesüsteem
Veoskeem : tagavedu / lülitatav nelikvedu läbi esi diferentsiaali / lukustatav nelikvedu
Roolivõimendi : EPS (elektriline roolivõimendi)
Istekohti : 2
Ülekanne : automaat – CV-Tech variaator.
Pidurid : hüdraulilised ketaspidurid
Vedrustus : topelt õõtshoobadega sõltumatu vedrustus
Garantii : Tehase garantii 3 aastat või 6000km

CFORCE 1000 seeria sõiduki põhivarustusse kuulub:

* elektriline roolivõimendi EPS,
* ainulaadsed täis LED lahendusega suure valgusjõudlusega tuled,
* mahukad pakiraamid sõiduki ees- ja tagaosas,
* tänavalegaalse sõiduki tüübikinnitus T3b,
* käekaitsmed juhtrauale,
* terastrossiga 1590 kg tõmbejõudu omav elektriline tõmbevints,
* haakekonks haagise pukseerimiseks,
* haagise tulede pistik,
* tiivalaiendid,
* 27 tolli kõrgused sügavamustrilised madalsurve rehvid,
* 14 tolli kergmetallveljed,
* kaasreisija seljatugi.

T3b laiend mudeli nime lõpus tähendab, et sõiduk on tänavalegaalne ning registreeritav väiketraktorina. Väiketraktorina (T3b) registreeritud ATV jutimiseks on vajalik kehtiv B-kategooria juhtimisõigus ning lubatud suurim liikumiskiirus on 60 km/h.

NB! Võimsust eraldi piiratud ei ole!

T3b tüübikinnitust omav sõiduk vastab tüübikinnituse EU167 / EURO2 nõuetele. See tähendab, et sõiduk on tootja poolt ehitatud EU167 nõuetele vastavana. Muuhulgas on sellele paigaldatud nõuetele vastav kiirusepiiraja, mis ei võimalda sõidukil liikuda kiiremini kui 60 km/h. Kiirusel kuni 60 km/h on sõiduk avalikul teel võimeline vedama piduriteta haagist, mille täismass on kuni 150 kg.

NB! Kiirusepiirajat ei ole võimalik sõidukilt eemaldada, kui sõidukit kasutatakse avalikel teedel, tänava- või maanteeliikluses.

CFMOTO CFORCE 1000 T3b värvitoonid

Oranž
Sinine
Hall
Camo
JÕULINEIGASOLUKORRAS

Mudel CFORCE 1000 L7e

EU tüübikinnitus L7e

HIND ALATES: 11490 €

Mootor : vedelikjahutusega, kahesilindriline 963 cm3 töömahuga bensiinimootor
Toide : Bosch SFI sissepritsesüsteem
Veoskeem : tagavedu / lülitatav nelikvedu läbi esi diferentsiaali / lukustatav nelikvedu
Roolivõimendi : EPS (elektriline roolivõimendi)
Istekohti : 2
Ülekanne : automaat – CV-Tech variaator.
Pidurid : hüdraulilised ketaspidurid
Vedrustus : topelt õõtshoobadega sõltumatu vedrustus
Garantii : Tehase garantii 3 aastat või 6000km

CFORCE 1000 seeria sõiduki põhivarustusse kuulub:

* elektriline roolivõimendi EPS,
* ainulaadsed täis LED lahendusega suure valgusjõudlusega tuled,
* mahukad pakiraamid sõiduki ees- ja tagaosas,
* tänavalegaalse sõiduki tüübikinnitus L7e,
* käekaitsmed juhtrauale,
* terastrossiga 1590 kg tõmbejõudu omav elektriline tõmbevints,
* haakekonks haagise pukseerimiseks,
* haagise tulede pistik,
* tiivalaiendid,
* 27 tolli kõrgused sügavamustrilised madalsurve rehvid,
* 14 tolli kergmetallveljed,
* kaasreisija seljatugi.

L7e laiend mudelinime lõpus tähendab, et sõiduk on tänavalegaalne ning registreeritav tänavalegaalse ATV-na ehk 4-rattalise mootorrattana.
4-rattalise mootorrattana registreeritud ATV jutimiseks on vajalik kehtiv B-kategooria juhtimisõigus ning selle lubatud suurim liikumiskiirus avalikel teedel on 90 km/h.
L7e tüübikinnitust omav tänavalegaalne ATV on toodetud tootja poolt vastavalt EU168 / EURO4 nõuetele. See tähendab, et sõidukile on paigaldatud tootja poolt kiirusepiiraja, mis ei võimalda sõidukil liikuda kiiremini kui 90 km/h (± 10%).

CFMOTO CFORCE 1000 L7e värvitoonid

Oranž
Sinine
Hall
Camo
KINDELABILINETALVEL

ATV CFORCE 1000 tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod CFORCE 1000 mudelist

Videod CFORCE 1000 mudelist

Lisavarustus CFORCE 1000 ATV mudelile

Kohvrid

Lisavarustus CFORCE 550 600 Kohver

Kohvrid on mõeldud ATV pakiraamidel matkavarustuse või tööriistade mugavaks ja ilmastikukindlaks transportimiseks. Kohvreid saab paigaldada CFMOTO ATV-le nii sõiduki ees kui tagaosa pakiraamide külge. Pakiraami kohvrid erinevad  nii materjali kui mahutavuse osas. Erinevus tuleneb ka luugi suuruse ning luugi avamissuunst.
Kõikidele CFMOTO ATV-dele on meie tootevalikus olemas mudelipõhiseid kohvreid.  Mudelipõhine kohver istub disainijoonelt hästi kokku nii pakiraami kui sõiduki disainiga ja jätab kogu maastikusõidukist väga hea mulje.

Põrkerauad

CFMOTO CFORCE 450 520 ATV Põrkeraud Esimene

Põrkerauad aitavad säästa sõidukite kere detaile tahtmatute kontaktide ja kriimustuste eest. ATV põrkerauad pakuvad kaitset sinu sõidukile võimalikel kokkupuudetel puuokse või kõrge rohuga ja ka halvasti nähtavate objektide eest. Põrkeraudu soovitame ka nendele kasutajatele, kes sõidavad tihti gruppidena, kus võib samuti ette tulla omavahelisi müksamisi. Väga paljud renditeenuseid osutavad firmad kasutavad põrkeraudu oma sõidukite kaitsmiseks.
Sarnaselt põrkeraudadele pakuvad küljerauad sõiduki keredetailidele kaitset juhuslike ja tahtmatult põhjustatud väliste kontaktide eest.

Käte kaitsmed

Lisavarustus Käekaitsmed

Käekaitsmed kaitsevad teie käsi erineva ilmastiku ja teie ees sõitva teise masina alt lendavate kivide ja pori eest.
Metsas sõites pole vaja enam muretseda iga väikse oksa pärast mis ilma kaitsmeta võib vigastada teie kätt. Komplekti kuulub vasak ja parem käekaitse ning paigalduskomplekt. Käekaitsmete paigalduseks peab olema teie sõidukil juhtraua otstes keere. Võimalik paigalda enamikele ATV-le.

Käte soojendajad

CFMOTO Lisavarustus Elektriline kätesoojendus

Käte soojendused on oluline ja vajalik lisavarustus kõigile neile kes kasutavad oma ATV-d aastaringselt. Kas kasutad oma ATV-d lumelükkamis töödel või sõidad muul põhjusel aastaringselt pikki vahemaid. Hilissügisel perioodil ja talvel on oht, et käed hakkavad juhtrauda hoides üsna kiirelt külmetama.  CFMOTO koostöös  KOSO -ga on disaininud oma ATV-dele kompaktsed, kasutajasõbralikud ja disainilt nägusa lülitusmooduliga elektrilised käepideme ja gaasilingi soojendused.  

 

Põhjakaitsmed

CFMOTO ATV CFORCE 850 Lisavarustus Plastik Põhjakaitse

Põhjakaitsmed on lisavarustuse nimekirjas populaarsuselt teisel kohal. Põhjakaitsme vajadus sõltub sõiduki kasutuseesmärgist ja kasutatavatest tingimustest. Põhjakaitse on soovituslik lisavarustus neile, kes kasutavad oma sõidukit ekstreemsemates tingimustes või aladel kus on palju kände või kive mis võiksid sõiduki raami, veermiku või plastdetaile kahjustada. Kaitsmeid on kahte tüüpi. Plastikust ja alumiiniumist põhjakaitse. 
Milline põhjakaitse valida oma maastikusõidukile?
Plastik põhjakaitse sobib paremini talvistele kasutajatel, kes kasutavad sõidukit ka sügavamas lumes või näiteks erinevates jääoludes. Plastik on libe ja see aitab vältida lumme kinnijäämist sest plastikust põhjakaitsme külge lumi kinni ei jää ja see ei takista lumes liikumist. Plastik on elastne ja ei deformeeru nii lihtsalt.
Alumiinium põhjakaitse on kordades tugevam ja talub suuremat koormust. Alumiinium põhjakaitse teeb sõiduki jäigemaks ja töötab sarnaselt nagu sportauto turvapuur. Jäigastab ja tugevdab sõiduki raami ja veermiku. Alumiiniumpõhjakaitse sobib hästi ka ekstreemspordi harrastajatele.

Sahad

Lisavarustus Lumesahk

Enimkasutatavamaks ATV lisavarustuseks on lumesahk. Kuna pakutavate ATV-de lumesahkade valik väga suur ja õige valiku tegemine on mõnevõrra keeruline, siis mille järgi lumesahka enda ATV-le valida? Valiku tegemise juures tuleks arvesse võtta esmalt sõiduki enda võimsust ja igapäevaselt puhastatavat territooriumi suurust silmas pidades. Olgu siinkohal mainitud, et CFMOTO CF850 mudelid jõuavad suurepäraselt lund lükata. Kui valik teha hinna põhjal, siis tavakasutuseks sobivad hästi ECO tüüpi 1500mm töölaiusega universaaladapteritega lumesahad. Neile kes soovivad kasutada ATV-d vaheldumisi  ka ilma lumesahata, soovitame valida kiirkinnitusega, ATV ette kinnituv lumesahk. CF850 mudelitele rasket V sahka või laiemat kui 1500mm töölaiusega saha hõlma me siiski ei soovita sest V-saha enda raskus koormab kergema ATV esivedrustust liigselt.

Haagised

haagised ATV SSV UTV

ATV kasutusvõimalusi suurendab suur spetsiaalhaagiste valik. Spetsiaalhaagiseks saab nimetada ATV, SSV ja UTV tüüpi sõidukitele konstrueeritud järelhaagiseid mis reeglina omavad madalsurve rehve ning on rataste rööpmelt ATV, SSV või UTV tüüpi sõidukiga sama laiune. Selline haagis võimaldab vedada suuremaid koormaid ilma sõidukit koormamata ja maapinnale sügavaid rööpaid jätmata.
ATV on suuteline enda järel vedama enam kui kahekordset enda tühimassi, mis võib tähendada, et sõltuvalt ATV võimsusest võib haagise täismass olla isegi kuni 1000kg

Roomikud

CFMOTO ATV CFORCE 850 Lisavarustus Roomikud

ATV roomikud on mõeldud kasutamiseks tingimustes kus ratasmaastikusõiduki kasutamine on pehme pinnase tõttu keeruline ning see võib liigselt kahjustada pinnast kus sõidetakse. Enamlevinud roomikute kasutuskohad on lume ja suusaradade ehituses ning talviste metsahooldustööde teostamisel. Asendamatuks abivahendiks on roomikud ka looduskaitse ja hoiualade korrastustöödel, vajalike materjalide transportimiseks. Roomikud  võib paigaldada kõikidele 4×4 veoskeemiga sõidukitele kuid siin peab arvesse võtma, et need on modelleeritud spetsiaalselt sõiduki võimsuse ja raskusele vastavalt.

Oluline teada CFMOTO ATV CFORCE 1000 kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO hooldus remont Motohobi

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 

Eesti keelne kasutusjuhend CFORCE 1000 ATV’le asub siin ☞

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO ATV-del on eksklusiivne 3-aastane, 6000km läbisõidupiiranguga tehasegarantii! Lisaks on võimalik soetada 1 või 2 aastane lisagarantii, mis lisab garantiile 1 aasta / 1000 km või      2 aastat / 2000km.
Enam kui 15 aastane kogemus Eestis on näitanud, et keskmine ATV kasutaja sõidab 3 aasta jooksul ~ 2000-2500 km.  Majapidamistööde juures on see kilometraaž tavaliselt 3 aasta kohta veelgi väiksem, seetõttu on tootja pidanud optimaalseks, et pakub kogu Balti regioonis kasutatavatele sõidukitele 3 aasta pikkust või kuni 6000km läbisõiduga tehasegarantiid. Lisaks tehasegarantiile eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Hooldus- ja garantiiraamatu leiad siit!

Varuosad

CFMOTO varuosad Motohobi

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Pukseerimine

haagise pukseerimine CFMOTO CF1000

Avalike teede välisel alal on CF1000 seeria sõiduk võimeline pukseerima (järel vedama) piduriteta haagist täismassiga kuni 1100kg -/+ 10%.
Pane tähele!
* Suurema täismassiga kui seda on 150 kg puhul kasutada edasiliikumiseks ainult “L” käiku.
* Üle 150 kg täismassiga haagise pukseerimisel maksimaalne lubatud liikumiskiirus on kuni 15 km/h.
* Haagis mille täismass ületab 150 kg ei tohi antud ATV-ga pukseerida avalikel teedel!

Scroll to Top