CFORCE 625 ATV

Ühekohaline | T3B mudel

Hind alates: 7930 €

CFMOTO CFORCE 625 ATV
CFMOTO Garantii 3 aastat või 6000km ATV, SSV, UTV

CFMOTO CFORCE 625 on uuem 600 seeria ATV mis on disainitud Austrias, KISKA disainistuudios ja on ehitaud täiesti uuele platvormile, enam kui 15 aastasele kogemustele tuginedes. Selle mudeli väljatöötamise juures on olnud praktilisel algusest kuni lõpuni ka Eestist pärit konsultandid. Sõiduk on eeltestitud ja alles eeltestide järgselt saanud lõppviimistluse ja tehnilised lahendused. Seetõttu võib ka öelda, et CFORCE 625 TOURING ja CFORCE 625 mudelite ehitusel on kasutatud väga palju Eestist tagasisidena saadud soovitusi ja infot.

CFFORCE 625 TOURING ja selle lühem versioon CF625 baseeruvad täiesti uuel veermikul mille kliirens ja vedrustuse töökäik on märkimisväärselt kõrgem. Kliirens, mis on ligi 280mm ning amortisaatorite töökäiku on pikendatud võrreldes eelmise generatsiooni (CF550/CF600) platvormiga võrreldes esisillal 15mm ning tagasillal koguni 40mm. Muudetud on õõtshoovastiku töönurka ja saavutatud seeläbi märkimisväärselt mugavam juhitavus kogu sõidukile. Disain pole mitte ainult silmale meeldiv, vaid ka äärmiselt praktiline. Näiteks sõiduki esiosa, ehk nina on disainitud minimaalselt etteulatuv, et parandada rataste kontaktivõimet raskel maastikul. Oluline näiteks kraaviületusel või pehmel pinnasel ja lumes liikumisel. Parandatud on märkimisväärselt sõiduki ergonoomikat ja sõiduasendit. Touring mudeli puhul on pantud suurt rõhku ka kaasreisija mugavuste saavutamiseks.

CFMORCE 625 esi- ja tagatuled on ülimoodsa LED-tehnoloogial põhinevad ning on ehitatud selliselt, et sõidutee oleks hästi valgustatud nii pimedas sõites kui see, et sõiduk oleks kaasreisijatele hästi märgatav päise päeva ajal. Väga kena disainijoonega tagatulede kuju mis on L7e versioonil ühtlaselt ühendatud servast serva ja näeb välja nagu sportauto tagaosa ning on äärmiselt stiilipuhas.

T3b versioon, mis tähendab, et sõiduk on registreeritav kui väiketraktor, siis sellel versioonil puudub põlev ühendustriip mis ühendab sõiduki servades asuvaid kabariittulesid seadusest tuleneval põhjusel.  

Sõiduki juhtraud on saanud uuetüübilised, taustvalgustusega lülitid ning näidikud on kuvatud LCD ekraanil mis annab selget ja kokkuvõtlikku teavet ja on erinevates valgustingimustes hästi loetav.

CFORCE 625 mudeli 600 cm3 mootor on põhineb enam kui 20-aastasel tootmiskogemusel. Kõigile Euroopa standarditele vastav ülimalt elav ja kaasaegne, sidurivaba mootor on varustatud ülimalt töökindla sissepritse ja süütesüsteemiga mis pärineb Saksa kaubamärgilt BOSCH. Mootori võimsus edastatakse ratastele, kasutades ennast tõestanud CV-Tech variaatorit, mis pärineb Kanadast. Mootori jahutussüsteem on kaasajastatud ja arvesse on võetud ka seda, et antud sõidukit võib ja saab kasutada ka pehmemal pinnasel raskema koormusega..

Veoskeemi 4×4 pakutakse CFORCE 625 TOURING ja CFORCE 625 mudelile kahes versioonis:

T3b versioonil on standard veoskeem mis tähendab: 2WD ehk tagavedu, 4WD ehk nelikvedu läbi esidiferentsiaali ning 4WD lock ehk lukustatud 4WD.

L7-e versioonil on lisaks tavapärasele veoskeemile ka läbilibisev ehk avatud tagadiferentsiaal mida saab juhtraualt nupu abil juhtida ja lukustada.

Kasutatav käiguvahemik L (Low speed ehk aeglusti), H (High speed ehk kire käik), P (Parking ehk seisupidur läbi mootori), R (Reverce ehk tagurpidi käik) ja N (Neutral ehk käik väljas).

CFORCE 625 mudel on küll saadaval ka ilma roolivõimendita, aga inimeste ostuharjumustest lähtuvalt soovitakse osta ikka roolivõimendiga mudeleid. Seetõttu on ka uue põlvkonna CF625 saanud endale dünaamilise roolivõimendi ehk EPS (elektriline roolivõimendi) mida pakutakse nii, Pikale Touring versioonile kui lühikesele CF625 mudelile. Dünaamiline roolivõimendi, ehk kiirusetundlik roolivõimendi töötab vastavalt ATV kiirusele, seega on see sõitjale väga turvaline abimees ka ettearvamatutes olukordades nii raskel maastikul manööverdamisel kui ka kiirel teel liikumisel.

Ohutuse ja pidurdusmaa eest hoolitsevad neli piduriketast ning kogu CFORCE 625 mudeli pidurisüsteem on kaasajastatud, tagades veelgi jõulisema ja samal ajal sujuva pidurdusefekti koos täpse pidurdusjõu doseerimisega.

Lisaks nägusale disainile, targalt koostatud veermikule ja jõuallikale kuulub sõiduki standardvarustuse hulka käepideme kaitsmed juhtraual, tõmbevints mis omab 1590 kg tõmbejõudu, teisaldatavat haakekonksu ning 12 tolliseid kergmetall velgi koos 25 tolliste, sügavamustriliste madalsurverehvidega.  

Mudel CFORCE 625 T3b

EU tüübikinnitus T3b

HIND ALATES: 7930 €

Mootor : vedelikjahutusega, ühesilndriline 580cm3 töömahuga bensiinimootor.
Toide : Bosch EFI sissepritsesüsteem.
Veoskeem : tagavedu läbi diferentsiaali / elektriliselt lukustatav tagavedu / elektriliselt lülitatav nelikvedu läbi esi diferentsiaali / lukustatav nelikvedu.
Roolivõimendi : EPS (elektriline roolivõimendi)
Käigud : H – L – N – R – P
Istekohti : 2
Ülekanne : automaat – CV-Tech variaator.
Pidurid : hüdraulilised 4x ketaspiduriga, 4 ratta pidurdussüsteem / seisupidur.
Pukseerimisseadmed : tõmbevints ning pukseerimiskonks.
Vedrustus : 4x sõltumatu (reguleeritavad nitrogeen / õliamortisaatorid).
Garantii : Tehase garantii 3 aastat või 6000km.

CFORCE 625 Touring seeria sõiduki põhivarustusse kuulub:

* mahukad pakiraamid sõiduki ees- ja tagaosas,
* kaks suletava kaanega panipaika,
* käekaitsmed juhtraual,
* 2 x USB ja 1x 12V voolu väljavõtted,
* terastrossiga 1390 kg tõmbejõudu omav elektriline tõmbevints,
* teisaldatav haakekonks haagise pukseerimiseks,
* 7pin haagise tulede pistik,
* 25 tolli sügavamustrilised madalsurve rehvid
* 12 tolli kergmetallveljed.

T3b laiend mudelinime lõpus tähendab, et sõidukit on tänavalegaalne ning registreeritav ATV väiketraktor. Väiketraktorina (T3b) registreeritud ATV jutimiseks on vajalik kehtiv B kategooria juhtimisõigus: Maksimaalne suurim lubatud ja võimaldatud liikumiskiirus on 60 km/h.

NB! Võimsust ei ole eraldi piiratud!

T3b tüübikinnitust omav sõiduk vastab EU 167 / EURO 4 nõuetele. See tähendab, sõiduk on tootja poolt ehitatud EU 167 nõuetele vastavana. Muuhulgas on sellele paigaldatud kiiruse piiraja mis ei võimalda sõidukil liikuda kiiremini kui 60 km/h. Kiirusel kuni 60 km/h on sõiduk avalikul teel võimeline vedama piduriteta haagist mille täismass on kuni 150 kg.
NB! Kiirusepiirajat pole võimalik sõidukilt eemaldada kui sõidukit kasutatakse avalikel teedel, tänaval või maanteeliikluses.

CFMOTO CFORCE 625 T3b värvitoonid

Punane
Hall
Camo
Roheline
Must
EESTLASTEKOGEMUSESTESTINSPIREERITUD

ATV CFORCE 625 tehnilised andmed

CFMOTO Estonia logo

Fotod CFORCE 625 mudelist

Videod CFORCE 625 mudelist

Lisavarustus CFORCE 625 ATV mudelile

Kohvrid

Lisavarustus CFORCE 550 600 Kohver

Kohvrid on mõeldud ATV pakiraamidel matkavarustuse või tööriistade mugavaks ja ilmastikukindlaks transportimiseks. Kohvreid saab paigaldada CFMOTO ATV-le nii sõiduki ees kui tagaosa pakiraamide külge. Pakiraami kohvrid erinevad  nii materjali kui mahutavuse osas. Erinevus tuleneb ka luugi suuruse ning luugi avamissuunst.
Kõikidele CFMOTO ATV-dele on meie tootevalikus olemas mudelipõhiseid kohvreid.  Mudelipõhine kohver istub disainijoonelt hästi kokku nii pakiraami kui sõiduki disainiga ja jätab kogu maastikusõidukist väga hea mulje.

Põrkerauad

CFMOTO CFORCE 450 520 ATV Põrkeraud Esimene

Põrkerauad aitavad säästa sõidukite kere detaile tahtmatute kontaktide ja kriimustuste eest. ATV põrkerauad pakuvad kaitset sinu sõidukile võimalikel kokkupuudetel puuokse või kõrge rohuga ja ka halvasti nähtavate objektide eest. Põrkeraudu soovitame ka nendele kasutajatele, kes sõidavad tihti gruppidena, kus võib samuti ette tulla omavahelisi müksamisi. Väga paljud renditeenuseid osutavad firmad kasutavad põrkeraudu oma sõidukite kaitsmiseks.
Sarnaselt põrkeraudadele pakuvad küljerauad sõiduki keredetailidele kaitset juhuslike ja tahtmatult põhjustatud väliste kontaktide eest.

Käte kaitsmed

Lisavarustus Käekaitsmed

Käekaitsmed kaitsevad teie käsi erineva ilmastiku ja teie ees sõitva teise masina alt lendavate kivide ja pori eest.
Metsas sõites pole vaja enam muretseda iga väikse oksa pärast mis ilma kaitsmeta võib vigastada teie kätt. Komplekti kuulub vasak ja parem käekaitse ning paigalduskomplekt. Käekaitsmete paigalduseks peab olema teie sõidukil juhtraua otstes keere. Võimalik paigalda enamikele ATV-le.

Käte soojendajad

CFMOTO Lisavarustus Elektriline kätesoojendus

Käte soojendused on oluline ja vajalik lisavarustus kõigile neile kes kasutavad oma ATV-d aastaringselt. Kas kasutad oma ATV-d lumelükkamis töödel või sõidad muul põhjusel aastaringselt pikki vahemaid. Hilissügisel perioodil ja talvel on oht, et käed hakkavad juhtrauda hoides üsna kiirelt külmetama.  CFMOTO koostöös  KOSO -ga on disaininud oma ATV-dele kompaktsed, kasutajasõbralikud ja disainilt nägusa lülitusmooduliga elektrilised käepideme ja gaasilingi soojendused.  

 

Põhjakaitsmed

CFMOTO ATV CFORCE 850 Lisavarustus Plastik Põhjakaitse

Põhjakaitsmed on lisavarustuse nimekirjas populaarsuselt teisel kohal. Põhjakaitsme vajadus sõltub sõiduki kasutuseesmärgist ja kasutatavatest tingimustest. Põhjakaitse on soovituslik lisavarustus neile, kes kasutavad oma sõidukit ekstreemsemates tingimustes või aladel kus on palju kände või kive mis võiksid sõiduki raami, veermiku või plastdetaile kahjustada. Kaitsmeid on kahte tüüpi. Plastikust ja alumiiniumist põhjakaitse. 
Milline põhjakaitse valida oma maastikusõidukile?
Plastik põhjakaitse sobib paremini talvistele kasutajatel, kes kasutavad sõidukit ka sügavamas lumes või näiteks erinevates jääoludes. Plastik on libe ja see aitab vältida lumme kinnijäämist sest plastikust põhjakaitsme külge lumi kinni ei jää ja see ei takista lumes liikumist. Plastik on elastne ja ei deformeeru nii lihtsalt.
Alumiinium põhjakaitse on kordades tugevam ja talub suuremat koormust. Alumiinium põhjakaitse teeb sõiduki jäigemaks ja töötab sarnaselt nagu sportauto turvapuur. Jäigastab ja tugevdab sõiduki raami ja veermiku. Alumiiniumpõhjakaitse sobib hästi ka ekstreemspordi harrastajatele.

Sahad

Lisavarustus Lumesahk

Enimkasutatavamaks ATV lisavarustuseks on lumesahk. Kuna pakutavate ATV-de lumesahkade valik väga suur ja õige valiku tegemine on mõnevõrra keeruline, siis mille järgi lumesahka enda ATV-le valida? Valiku tegemise juures tuleks arvesse võtta esmalt sõiduki enda võimsust ja igapäevaselt puhastatavat territooriumi suurust silmas pidades. Olgu siinkohal mainitud, et CFMOTO CF625 mudelid jõuavad suurepäraselt lund lükata. Kui valik teha hinna põhjal, siis tavakasutuseks sobivad hästi ECO tüüpi 1500mm töölaiusega universaaladapteritega lumesahad. Neile kes soovivad kasutada ATV-d vaheldumisi  ka ilma lumesahata, soovitame valida kiirkinnitusega, ATV ette kinnituv lumesahk. CF625 mudelitele rasket V sahka või laiemat kui 1500mm töölaiusega saha hõlma me siiski ei soovita sest V-saha enda raskus koormab kergema ATV esivedrustust liigselt.

Haagised

haagised ATV SSV UTV

ATV kasutusvõimalusi suurendab suur spetsiaalhaagiste valik. Spetsiaalhaagiseks saab nimetada ATV, SSV ja UTV tüüpi sõidukitele konstrueeritud järelhaagiseid mis reeglina omavad madalsurve rehve ning on rataste rööpmelt ATV, SSV või UTV tüüpi sõidukiga sama laiune. Selline haagis võimaldab vedada suuremaid koormaid ilma sõidukit koormamata ja maapinnale sügavaid rööpaid jätmata.
ATV on suuteline enda järel vedama enam kui kahekordset enda tühimassi, mis võib tähendada, et sõltuvalt ATV võimsusest võib haagise täismass olla isegi kuni 1000kg

Roomikud

ATV CFORCE 450 520 550 600 Lisavarustus Roomikud

ATV roomikud on mõeldud kasutamiseks tingimustes kus ratasmaastikusõiduki kasutamine on pehme pinnase tõttu keeruline ning see võib liigselt kahjustada pinnast kus sõidetakse. Enamlevinud roomikute kasutuskohad on lume ja suusaradade ehituses ning talviste metsahooldustööde teostamisel. Asendamatuks abivahendiks on roomikud ka looduskaitse ja hoiualade korrastustöödel, vajalike materjalide transportimiseks. Roomikud  võib paigaldada kõikidele 4×4 veoskeemiga sõidukitele kuid siin peab arvesse võtma, et need on modelleeritud spetsiaalselt sõiduki võimsuse ja raskusele vastavalt.

Oluline teada CFMOTO ATV CFORCE 625 kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO hooldus remont Motohobi

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 

Eesti keelne kasutusjuhend CFORCE 625 ATV’le asub siin ☞

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO ATV-del on eksklusiivne 3-aastane, 6000km läbisõidupiiranguga tehasegarantii! Lisaks on võimalik soetada 1 või 2 aastane lisagarantii, mis lisab garantiile 1 aasta / 1000 km või      2 aastat / 2000km.
Enam kui 15 aastane kogemus Eestis on näitanud, et keskmine ATV kasutaja sõidab 3 aasta jooksul ~ 2000-2500 km.  Majapidamistööde juures on see kilometraaž tavaliselt 3 aasta kohta veelgi väiksem, seetõttu on tootja pidanud optimaalseks, et pakub kogu Balti regioonis kasutatavatele sõidukitele 3 aasta pikkust või kuni 6000km läbisõiduga tehasegarantiid. Lisaks tehasegarantiile eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Hooldus- ja garantiiraamatu leiad siit!

Varuosad

CFMOTO varuosad Motohobi

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Pukseerimine

haagise pukseerimine CFMOTO CF1000

Avalike teede välisel alal on CF625 seeria sõiduk võimeline pukseerima (järel vedama) piduriteta haagist täismassiga kuni 700kg -/+ 10%.
Pane tähele!
* Suurema täismassiga kui seda on 150 kg puhul kasutada edasiliikumiseks ainult “L” käiku.
* Üle 150 kg täismassiga haagise pukseerimisel maksimaalne lubatud liikumiskiirus on kuni 15 km/h.
* Haagis mille täismass ületab 150 kg ei tohi antud ATV-ga pukseerida avalikel teedel!

Scroll to Top