Mootorratas 700MT

CFMOTO EURO5 mudel

Baashind alates 7350 €

CFMOTO 700MT Mootorratas
CFMOTO Garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta - mootorratas

CFMOTO 700MT mootorratas on uus lisandumine CFMOTO mudelivalikusse. Tegemist on 650MT põhjal välja arendatud uue disaini ning pisut võimekama mootoriga mootorrattaga. MT sarjale omaselt on ka see ratas loodud pikemate vahemaade läbimiseks, pakkudes mugavat ning ergonoomilist istumisasendit.

700MT mootorratast viib edasi 693 cc, kahesilindriline, vedelikjahutusega bensiinimootor, mille maksimaalseks võimsuseks on koguni 49 kW. Mootorratta maksimaalne väändemoment on 60Nm 7250 rpm, mis tähendab, et rattal on väga hea minek ka madalamatel pööretel. Pikkasid sõite võimaldab ka 18 liitrine kütusepaak, mis ei nõua liialt tihedat peatumist.

Võrreldes 650MT mudeliga, on 700MT läbinud täieliku visuaalse uuenduskuuri. Kere detailid on loodud mitte ainult ilu jaoks vaid nende aerodünaamilised omadused aitavad kaasa ka mootorratta stabiilsusele kurvides ning vähendavad tuulekeeriste tekkimist sõiduki tagaosas. Samuti on 700MT mudelil täiesti uue välimusega täis LED tulede lahendus, mis pakub nii silmailu vaatajale kui ka praktilisust tee valgustamise näol.

Nüüd võib selle mootorratta juhtraua juurest leida 5-tollise TFT ekraani. Tegemist on sama ekraaniga, mida kasutavad ka mõningad teised CFMOTO mootorratta mudelid nagu näiteks 450SR. See ekraan on loodud kasutaja mugavust silmas pidades. Ekraanilt saab kergelt ja kiirelt ülevaate tähtsast informatsioonist ning seda on võimalik ühendada ka CFMOTO RIDE mobiilirakendusega. Rakendusest on võimalik näha sõiduki statistikat või koguni sõiduki asukohta positsioneerida.

Võimsam mootor tähendab tihtipeale, et ka kiirused on suuremad! Seetõttu on väga tähtis, et vastavalt käiks sellega kaasas ka peatumise võimekus. 700MT mudeli uuenduskuuri kuuluvad uuendatud hüdraulilised ketaspidurid, mis on varustatud ka ABS süsteemiga ja need pakuvad suurepärast pidurdusvõimekust ka libedates oludes.

Kuna tegemist on siiski pikemateks sõitudeks loodud masinaga, ei tasu mainimata jätta ka selle mugavus- ja turvaelemente. Nüüd võib mootorratta baasvarustusest leida USB-C ning USB-A tüüpi laadimispesad tänu millele on kõikide oma nutiseadmete akud võimalik pikkadel sõitudel täis hoida. Baasvarustuse hulka kuuluvad ka kätekaitsmed ning tuuleklaas, mis kaitsevad juhti mitte ainult tuule vaid ka lendleva tolmu, kivide ja muu eest.

700MT mootorrattaga võib kindel olla, et sihtkohta jõudmine on tagatud mugavalt ja kiirelt.

CFMOTO 700MT EURO5 mudel

Tüübikinnitus EURO5

Baashind alates: 7350 €

700MT uuenduskuuri läbinud võimeka mootoriga ratas on valmis avastama kaugeid maid ning kogema meeletuid seiklusi. Turvaline sõiduelamus ning mitmekülgsed mugavuselemendid võimaldavad sõidu nautimist mistahes tingimustes.

Baasvarustusse kuuluvad:
* LED tuled
* Kätekaitsmed
* Tuuleklaas
* 5-tolline TFT ekraan
* ABS
* T-BOX

Mootorratas on saadaval kahe värvivalikuna – Must ja Valge.

Mootor: 693 cm3, kahesilindriline, DOHC, vedelikjahutusega bensiinimootor (EURO5)
Tippkiirus: 185 km/h
Käigukast: Manuaal, 6 käiku
Vedrustus: Upside-down tüüpi
Pidurid: Hüdraulilised ketaspidurid, J.Juan
ABS: ABS pidurid standardvarustuses
Toitesüsteem: ECU Bosch
Tuled: LED valgustus (esituled, udutuled, suunatuled ja tagatuli)
Rehvid: Ees 120/70 R17 ja taga 160/60 R17
Sõidumeerikud: Pardaarvuti, 5″ TFT ekraan
Kütusepaak: 18L
Kütus: Bensiin
Värvid : Valge ja must

CFMOTO 700MT värvitoonid

Valge
Must
GO WITH THE FLOW

Mootorratta CFMOTO 700MT tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod 700MT mudelist

Oluline teada CFMOTO mootorratta 700MT kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO 700MT Mootorratas

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 
Inglise keelne kasutusjuhend 700MT mootorrattale lisatakse peatselt ka siia lehele.

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO mootorratastel on eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguta tehasegarantii! 

Lisaks tehasegarantiile kehtib eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Varuosad

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top