Mootorratas 800NK

EURO5 mudel

Baashind alates: 8450 €

CFMOTO 800NK mootorratas
CFMOTO Garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta - mootorratas

CFMOTO 800NK on kauaoodatud sportliku disainiga ning võimsa mootoriga mootorratas. Algselt 2022 aastal avaldatud NK C22 kontseptmudelina mootorratas on nüüdseks läbinud mitmeid muudatusi ning nüüd on ta meie ees. 800NK on disaini poolest “naked” tüüpi mootorratas, mis on Euroopa turul vaieldamatult üks populaarsemaid valikuid. NK mudeliseeriast populaarsed 650NK ning 300NK on olnud ülimalt edukad ning nüüd võib 800NK näol leida ka sarnase disainiga ja tunduvalt võimsama mootoriga mootorratta CFMOTO mudelinimekirjast. 800NK on võimsa mootoriga ning seetõttu on soovituslik küllaldane sõidukogemus ning sõiduoskus.

NK mudeliseerjale omane sportlik välimus on kombineeritud väga laialdase mugavusvarustusega ning seetõttu on 800NK üks enim oodatud CFMOTO mudel. Mootorratast viib edasi särtsakas vedelikjahutusega 799 cm3 DOHC bensiinimootor, mille võimsus on 70 kW ning maksimaalne pöördemoment koguni 80 N*m. Mitmekülgsete sõiduelamuste tagamiseks on 800NK’l 3 sõidurežiimi. STREET sõidurežiim on tasakaalukas kiiruse ning kütusekulu vahel ning sobilik tavapäraseks sõiduks. SPORT sõidurežiim on nimest loogiliselt tulenev sportlik režiim, mille fookus on võimsusel, kuid seetõttu suureneb kütusekulu. Kolmas sõidurežiim RAIN on hea abimees libedateks oludeks – see piirab liigselt agressiivset kiirendamist vähendades ohtu, et ratas all ringi käiks. Seetõttu on see sõidurežiim ohutum ning ka kütusesäästlikum. Tänu 15-liitrisele kütusepaagile saab läbida ka pikemaid vahemaid ilma, et peaks kogu aeg muretsema tankimise pärast.

Vaatamata võimsale mootorile ning laialdasele mugavusvarustusele on 800NK väga kerge ning vilgas mootorratas. Seda võimaldab suuresti reguleeritav KYB vedrustus, mis vähendab oluliselt teeoludest ning mootorist tekkivat vibratsiooni, mis omakorda tagab parema sõiduelamuse ning võimaldab turvaliselt ning mugavalt sõitmist ka suurtel kiirustel. Mootorratta õhufilter on integreeritud juhi istme all, mis võimaldab kerget hooldust ning pakub ka efektiivsemat õhu sissevõttu. Turvalise sõidu suurtel kiirustel tagavad ka kvaliteetsed 17-tollised Maxxis rehvid. Lühikese pidurdusdistantsi eest kannavad hoolt ees ja taga J.Juan hüdraulilised ketaspidurid ning pidurdusvõime eest kurvides hoolitseb BOSCH’i kurvi ABS.

Lisaks 800NK võimsale mootorile ning mugavale sõidule on mootorratas varustatud ka väga laialdase mugavusvarustusega. CFMOTO poolt arendatud uus ja innovaatiline MMI süsteem on suurepärane tööriist mistahes sõitudel. MMI tuleneb inglise keelsetest sõnadest “Multi Media Interface” ning selle süsteemiga on võimalik teha lihtsamaid tegevusi nagu näiteks juhtpaneeli ( spidomeeter, sõidurežiimid, läbisõit, teated, ühenduvus jpm) jälgimine, kuid süsteemi on sisse ehitatud ka navigeerimine, telefon, meedia ning Apple CarPlay funktsioonid. Seda kõike on võimalik teha kasutades 8-tollist TFT ekraani ning ühendades MMI CFMOTO RIDE mobiilirakendusega. MMI on mugavalt võimalik ühendada telefoni, peakomplektide või juhtmevabade kõlaritega kasutades Bluetooth’i. Sõidu ajal on võimalik kasutada nutitelefoni režiimi, mis kuvab ekraanil navigeerimist ning meediat. Navigeerimissüsteemis on võimalik salvestada teekondi – seda ka teedel, mis pole kaardile märgistatud. Loomulikult saab telefoniga ühendades teha ka telefonikõnesid või vastata kõnedele.

Mootorratta varustuse hulka kuuluvad veel ka täis LED tuled, mis valgustavad teed oluliselt paremini, kui seda teevad halogeenpirnid. Et pimedas koduukseni jõudmine oleks mugavam, on tuledel olemas ka kodutee valgustamise režiim, mis jätab mootorratta tuled põlema 10 sekundiks peale sõiduki peatamist, . Võtmeta käivituse süsteem võimaldab mootorratast käivitada Bluetooth’iga, kasutades selleks seadistatud mobiilseadet. Mobiiltelefoniga on võimalik seadistada ka mootorratta leidmise süsteem – juhul kui peale pikka poeskäiku on parkimiskoha asukoht meelest läinud, on telefoniga võimalik mootorratast positsioneerida ning kasutada isegi vilkuivaid tulesid ja helisignaale. 

Ei tasu ära mainimata jätta ka Bluetooth võtit, millega on võimalik sõidukit käivitada ilma võtit sisestamata. Lisaks on võimalik sõiduki MMI süsteemile teostada uuendusi läbi CFMOTO RIDE mobiilirakenduse ilma, et oleks vaja arvuti sõidukiga ühendada. 

Mudel CFMOTO 800NK

EU tüübikinnitus EURO5

HIND ALATES: 8450 €

Kauaoodatud CFMOTO 800NK mudel on kohal ning valmis südameid vallutama. Elegantse ning sportliku välimuse tõttu paneb mootorrattas inimesi pead pöörama. Väga modernse välimuse ning väga edeva esitule disaini tõttu võiks arvata, et mootorratas on pärit mõnest tuleviku fantaasiafilmist. Mootorratas on saadaval Musta ja Valge värvina.

Sõiduk vastab EURO5 nõuetele ning seda saab registreerida A kategooria mootorsõidukina.  

Mootor: 799 cm3, 8-klapiline, kahesilindriline, DOHC, vedelikjahutusega bensiinimootor (EURO5)
Tippkiirus: 220 km/h
Käigukast: Manuaal, 6 käiku
Vedrustus: Täielikult reguleeritav KYB vedrustus, Ees: USD hark (160 mm), Taga: (150 mm)
Pidurid ees: Topelt 320 mm ketaspidurid, 4-kolvilised, J.Juan
Pidurid taga: Mono 260 mm, J. Juan
Pidurid: ABS pidurid standardvarustuses
Toitesüsteem: ECU Bosch
Tuled: LED valgustus (esituled, udutuled, suunatuled ja tagatuli)
Rehvid: MAXXIS rehvid, ees 120/70 R17 ja taga 180/55 R17
Sõidumeerikud: Pardaarvuti, 8″ ekraan, MMI
Mugavus: Püsikiirusehoidja ( maksimaalne püsikiirus 130 km / h)
Kütusepaak: 15L
Kütus: Bensiin
Värvid : Must ja Valge

CFMOTO 800NK värvitoonid

Valge
Must
TULEVIK ON KOHAL

Mootorratta CFMOTO 800NK tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod 800NK mudelist

Oluline teada 800NK kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO 800NK mootorratas
CFMOTO Estonia

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 
Kasutusjuhend 800NK mootorrattale on peagi saadaval!

MMI süsteemi eesti keelset kasutusjuhendit saab lugeda siit.

800NK vedrustuse reguleerimise juhend.

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO mootorratastel on eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguga tehasegarantii! 

Lisaks tehasegarantiile kehtib eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Varuosad

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top