CFORCE 1000 Overland ATV

Tänavalegaalne T3B või L7e mudel

KAMPAANIAHIND alates: 11390 €

Tavahind alates: 12 190€

CFMOTO CFORCE 1000 Overland ATV
CFMOTO Garantii 3 aastat või 6000km ATV, SSV, UTV

CFORCE 1000 OVERLAND on rikkaliku baasvarustusega CFMOTO võimsaim 1000cm³ töömahuga tänavalegaalne maastikusõiduk.  Ovelandi jõuallikaks on 1000cm³ töömahuga, V2 tüüpi vabalthingav bensiinimootor mis töötab tuntud Saksa tootja BOCSH i sissepritsesüsteemi toitel. Veoskeemiga 2wd/4wd ja lukustatav nelikvedu. Variaatorülekanne pärineb Kanada tootjalt CV-Tech.  Sõidukil on kahesüsteemne, nelja pidurikettaga hüdrauliline  pidurisüsteem. Lisaks seisupidur ja parkimisasend läbi käigukasti (Parking).

CFMOTO on alati oma konkurentidest püüdnud erineda ja luua rohkem vajaduspõhiseid ning optimaalseid funktsioone oma sõidukitele. Enam kui 15 aastat tagasi toodi esimene pika raamiga CF500-A ATV mudel turule ja seda joont on tänu pikaraamiga masinate populaarsusele jätkuvalt jätkatud tänaseni. Maastikusõiduk ei pea olema ainult agressiivse välimusega, ühekohaline võistlussõiduk vaid selle baasil on vaja luua toode mida saab ja on võimalik kasutada ka reaalsel, igapäevases tarbimises.

CF 1000 OVERLAND on just üks selline näide ja uus tase matkasõidukite kategoorias. OVERLAND on ehitatud matka- ja seiklussõidukiks millele on lisatud olulisi funktsioone ja varustust mida iga matkasell nagunii lisana oma sõidukile juurde hakkaks otsima ja ostma. OVERLANDI standardvarustuse juurest leiab kogu baasvarustuse mida kannavad CFORCE 1000 mudelid ja seetõttu on ka sellel mudelil täis LED lahendusega esi- ja taga tuled, taustvalgusega lülitiplokid juhtraual, 2 istekohta, 27 tolli suurused madalsurve rehvid, 2 mahukat pakiraami ja iseenesest mõistetavalt 1590kg. Tõmbejõuga vints ning teisaldatav haakekonks.

Overland lisab võimalusi läbi maksimaalse varustustaseme: Põhivarustuse nimekirjast nimekamad näited on 8mm plastik põhjakaitsme, rehvilukuga kergmetall (BEADLOCK) veljed, massiivsed kaitserauad sõiduki nina- ja tagaosas. LED tüüpi lisatuled kaitseraual ja uuenenud tuuleklaas koos käepidemete kaitsega ning eraldi peatükiks on muidugi mahukad, kiirkinnitus süsteemiga pakiraami kohvrid.

OVERLAND standardvarustuse juurde kuuluvad mudelipõhise disainiga suuremahulised pakiraami kohvrid – nii disaini kui ka tehnilise lahenduse poolest on need täiesti ainulaadsed ja kokku on nende mahutavus kuni 146L.  Tohutult mahukas, lukustatav tagakohver mahutab 105 liitrit ning selle teisaldamine või paigaldamine sõidukile võtab vähem aega kui ühe minuti. Lisaks kuulub OVERLAND mudeli juurde ka kaasreisija istme asemele paigaldatav modulaarne adapter ja kiirkinnitusklambrite abil paigaldatav 41 liitri mahutavusega lisakohver. Mõlemad kohvrid on niiskuskindlalt suletavad ja kannavad markeeringut IP56

Modulaarne reisijaistmete süsteem võimaldab kas lisada või eemaldada keskmist kasti ja asendada seda kaasreisija jaoks disainitud mugava istmega või hoida seda muude veoste tarbeks platvormina. Overland on homologeeritud kahekohalise, tänavalegaalse ATV -na ja seetõttu kuulub selle standardvarustuse hulka ka väga mugav kaasreisija iste koos käepidemetega.

Overlandi välimus avaldab muljet oma massiivsete kaitseraudadega mis asuvad sõiduki ees ja taga. Kaitseraudade toru läbimõõt on 38 mm, mis on geniaalselt disainitud kaitsma ka kõige ekstreemsematel juhtudel, mitte ainult masina olulisi osi, vaid eelkõige meeskonda. Isegi täieliku ümberpaiskumise korral saavad masina olulised osad minimaalselt kahjustada.

Integreeritud LED valgustid – LED lisavalgustid (2 x 18W), mis on integreeritud esikaitseraua plastiku sisse on valmistatud väga vastupidavast plastikust. 2x 18W tuled annavad masinale ühtviisi nii agressiivsema välimuse kui pakuvad märkimisväärset lisavalgust otse sõiduki ninaosa ette.

Põhjakaitse on osa kaitsmekomplekti kuuluvatest detailidest. Komplekti kuulub esiosa alumiiniumkaitse, mis on avatud erinevatele ohtudele, on valmistatud 3 mm paksusest alumiiniumist, alumine 5-elemendiline põhjakaitse on valmistatud massiivsest 8 mm paksusest HDPE tehnoloogial toodetud polüetüleenist.

Tiivalaiendid ehk-sõiduki rattakoobaste laiendid mis asuvad sõiduki mõlemal küljel, pole mitte ainult kaunistus, vaid eelkõige meeskonna porikaitse porises või tolmuses keskkonnas.

14 tollised kergmetallist valmistatud rehvilukustussüsteemiga (BEADLOCK) velgi iseloomustab äärmine vastupidavus, ainulaadne disain ja praktilisus. Rehvid kinnitatakse velje ja kergsulamist valmistatud rehvirõnga vahele ning rehvirõngas suletakse 16 poldi abil velje külge. Selliselt välistatakse rehvi võimalik maha jooksmine veljelt. See tagab suurema vastupidamise ja haarduvuse.

Overlandi standard rehvi mõõt on 27 tolli ja kasutatakse siin tootja (STAG) madalsurve rehve! Overlandi madalaim põhjakõrgus maapinnast on 300mm.

Mudel CFORCE 1000 Overland T3b

EU tüübikinnitus T3b

HIND ALATES: 11390 €

Mootor : vedelikjahutusega, kahesilindriline 963 cm3 töömahuga bensiinimootor
Toide : Bosch SFI sissepritsesüsteem
Veoskeem : tagavedu / lülitatav nelikvedu läbi esi diferentsiaali / lukustatav nelikvedu
Roolivõimendi : EPS (elektriline roolivõimendi)
Istekohti : 2
Ülekanne : automaat – CV-Tech variaator.
Pidurid : hüdraulilised ketaspidurid
Vedrustus : topelt õõtshoobadega sõltumatu vedrustus
Garantii : Tehase garantii 3 aastat või 6000km

CFORCE 1000 OVERLAND seeria sõiduki põhivarustusse kuulub:

* elektriline roolivõimendi EPS,
* ainulaadsed täis LED lahendusega suure valgusjõudlusega tuled,
* võimas põrkerauad sõiduke ees koos LED lisatuledega
* võimas põrkeraud sõiduki taga
* Suur, kiirkinnitusühendusega  pakiraami kohver tagumisele pakiraamile
* mahukas lisakohver sõiduki kaasreisija istme asemele koos kiirkinnitusadapteriga
* kaasreisija iste  
* mahukad pakiraamid sõiduki ees- ja tagaosas,
* tänavalegaalse sõiduki tüübikinnitus T3b,
* tuuleklaas koos käekaitsmetega juhtrauale,
* terastrossiga 1590 kg tõmbejõudu omav elektriline tõmbevints,
* teisaldatav haakekonks haagise pukseerimiseks,
* haagise tulede pistik,
* tiivalaiendid,
* 27 tolli kõrgused sügavamustrilised madalsurve rehvid,
* 14 tolli rehvilukuga kergmetallveljed,
* kaasreisija käepidemed.

T3b laiend mudeli nime lõpus tähendab, et sõiduk on tänavalegaalne ning registreeritav väiketraktorina. Väiketraktorina (T3b) registreeritud ATV jutimiseks on vajalik kehtiv B-kategooria juhtimisõigus ning lubatud suurim liikumiskiirus on 60 km/h.

NB! Võimsust eraldi piiratud ei ole!

T3b tüübikinnitust omav sõiduk vastab tüübikinnituse EU167 / EURO2 nõuetele. See tähendab, et sõiduk on tootja poolt ehitatud EU167 nõuetele vastavana. Muuhulgas on sellele paigaldatud nõuetele vastav kiirusepiiraja, mis ei võimalda sõidukil liikuda kiiremini kui 60 km/h. Kiirusel kuni 60 km/h on sõiduk avalikul teel võimeline vedama piduriteta haagist, mille täismass on kuni 150 kg. Väljaspool avalike teid CFORCE 1000 OVERLAND pukseerida kuni 1200kg täismassiga haagist (max. 15km/H)

NB! Kiirusepiirajat ei ole võimalik sõidukilt eemaldada, kui sõidukit kasutatakse avalikel teedel, tänava- või maanteeliikluses.

CFMOTO CFORCE 1000 Overland T3b värvitoonid

Hall
Camo
Roheline
Kõrbeliiv
SINUSEIKLUSTEKSLOODUD

Mudel CFORCE 1000 Overland L7e

EU tüübikinnitus L7e

HIND ALATES: 11690 €

Mootor : vedelikjahutusega, kahesilindriline 963 cm3 töömahuga bensiinimootor
Toide : Bosch SFI sissepritsesüsteem
Veoskeem : tagavedu / lülitatav nelikvedu läbi esi diferentsiaali / lukustatav nelikvedu
Roolivõimendi : EPS (elektriline roolivõimendi)
Istekohti : 2
Ülekanne : automaat – CV-Tech variaator.
Pidurid : hüdraulilised ketaspidurid
Vedrustus : topelt õõtshoobadega sõltumatu vedrustus
Garantii : Tehase garantii 3 aastat või 6000km

CFORCE 1000 seeria sõiduki põhivarustusse kuulub:

* elektriline roolivõimendi EPS,
* ainulaadsed täis LED lahendusega suure valgusjõudlusega tuled,
* mahukad pakiraamid sõiduki ees- ja tagaosas,
* tänavalegaalse sõiduki tüübikinnitus L7e,
* käekaitsmed juhtrauale,
* terastrossiga 1590 kg tõmbejõudu omav elektriline tõmbevints,
* haakekonks haagise pukseerimiseks,
* haagise tulede pistik,
* tiivalaiendid,
* 27 tolli kõrgused sügavamustrilised madalsurve rehvid,
* 14 tolli kergmetallveljed,
* kaasreisija seljatugi.

L7e laiend mudelinime lõpus tähendab, et sõiduk on tänavalegaalne ning registreeritav tänavalegaalse ATV-na ehk 4-rattalise mootorrattana.
4-rattalise mootorrattana registreeritud ATV jutimiseks on vajalik kehtiv B-kategooria juhtimisõigus ning selle lubatud suurim liikumiskiirus avalikel teedel on 90 km/h.
L7e tüübikinnitust omav tänavalegaalne ATV on toodetud tootja poolt vastavalt EU168 / EURO4 nõuetele. See tähendab, et sõidukile on paigaldatud tootja poolt kiirusepiiraja, mis ei võimalda sõidukil liikuda kiiremini kui 90 km/h (± 10%).

CFMOTO CFORCE 1000 Overland L7e värvitoonid

Hall
Camo
Roheline
Kõrbeliiv
SEIKLUSEDAVASTAMATATEEDEL

ATV CFORCE 1000 Overland tehnilised andmed

CFMOTO Estonia logo

Fotod CFORCE 1000 Overland mudelist

Videod CFORCE 1000 Overland mudelist

Lisavarustus CFORCE 1000 Overland ATV mudelile

Kohvrid

Lisavarustus CFORCE 550 600 Kohver

Kohvrid on mõeldud ATV pakiraamidel matkavarustuse või tööriistade mugavaks ja ilmastikukindlaks transportimiseks. Kohvreid saab paigaldada CFMOTO ATV-le nii sõiduki ees kui tagaosa pakiraamide külge. Pakiraami kohvrid erinevad  nii materjali kui mahutavuse osas. Erinevus tuleneb ka luugi suuruse ning luugi avamissuunst.
Kõikidele CFMOTO ATV-dele on meie tootevalikus olemas mudelipõhiseid kohvreid.  Mudelipõhine kohver istub disainijoonelt hästi kokku nii pakiraami kui sõiduki disainiga ja jätab kogu maastikusõidukist väga hea mulje.

Põrkerauad

CFMOTO CFORCE 450 520 ATV Põrkeraud Esimene

Põrkerauad aitavad säästa sõidukite kere detaile tahtmatute kontaktide ja kriimustuste eest. ATV põrkerauad pakuvad kaitset sinu sõidukile võimalikel kokkupuudetel puuokse või kõrge rohuga ja ka halvasti nähtavate objektide eest. Põrkeraudu soovitame ka nendele kasutajatele, kes sõidavad tihti gruppidena, kus võib samuti ette tulla omavahelisi müksamisi. Väga paljud renditeenuseid osutavad firmad kasutavad põrkeraudu oma sõidukite kaitsmiseks.
Sarnaselt põrkeraudadele pakuvad küljerauad sõiduki keredetailidele kaitset juhuslike ja tahtmatult põhjustatud väliste kontaktide eest.

Käte kaitsmed

Lisavarustus Käekaitsmed

Käekaitsmed kaitsevad teie käsi erineva ilmastiku ja teie ees sõitva teise masina alt lendavate kivide ja pori eest.
Metsas sõites pole vaja enam muretseda iga väikse oksa pärast mis ilma kaitsmeta võib vigastada teie kätt. Komplekti kuulub vasak ja parem käekaitse ning paigalduskomplekt. Käekaitsmete paigalduseks peab olema teie sõidukil juhtraua otstes keere. Võimalik paigalda enamikele ATV-le.

Käte soojendajad

KOSO kätesoojendused ATV-le

Käte soojendused on oluline ja vajalik lisavarustus kõigile neile kes kasutavad oma ATV-d aastaringselt. Kas kasutad oma ATV-d lumelükkamis töödel või sõidad muul põhjusel aastaringselt pikki vahemaid. Hilissügisel perioodil ja talvel on oht, et käed hakkavad juhtrauda hoides üsna kiirelt külmetama.  CFMOTO koostöös  KOSO -ga on disaininud oma ATV-dele kompaktsed, kasutajasõbralikud ja disainilt nägusa lülitusmooduliga elektrilised käepideme ja gaasilingi soojendused.  

 

Põhjakaitsmed

CFMOTO ATV CFORCE 850 Lisavarustus Plastik Põhjakaitse

Põhjakaitsmed on lisavarustuse nimekirjas populaarsuselt teisel kohal. Põhjakaitsme vajadus sõltub sõiduki kasutuseesmärgist ja kasutatavatest tingimustest. Põhjakaitse on soovituslik lisavarustus neile, kes kasutavad oma sõidukit ekstreemsemates tingimustes või aladel kus on palju kände või kive mis võiksid sõiduki raami, veermiku või plastdetaile kahjustada. Kaitsmeid on kahte tüüpi. Plastikust ja alumiiniumist põhjakaitse. 
Milline põhjakaitse valida oma maastikusõidukile?
Plastik põhjakaitse sobib paremini talvistele kasutajatel, kes kasutavad sõidukit ka sügavamas lumes või näiteks erinevates jääoludes. Plastik on libe ja see aitab vältida lumme kinnijäämist sest plastikust põhjakaitsme külge lumi kinni ei jää ja see ei takista lumes liikumist. Plastik on elastne ja ei deformeeru nii lihtsalt.
Alumiinium põhjakaitse on kordades tugevam ja talub suuremat koormust. Alumiinium põhjakaitse teeb sõiduki jäigemaks ja töötab sarnaselt nagu sportauto turvapuur. Jäigastab ja tugevdab sõiduki raami ja veermiku. Alumiiniumpõhjakaitse sobib hästi ka ekstreemspordi harrastajatele.

Sahad

Lisavarustus Lumesahk

Enimkasutatavamaks ATV lisavarustuseks on lumesahk. Kuna pakutavate ATV-de lumesahkade valik väga suur ja õige valiku tegemine on mõnevõrra keeruline, siis mille järgi lumesahka enda ATV-le valida? Valiku tegemise juures tuleks arvesse võtta esmalt sõiduki enda võimsust ja igapäevaselt puhastatavat territooriumi suurust silmas pidades. Olgu siinkohal mainitud, et CFMOTO CF850 mudelid jõuavad suurepäraselt lund lükata. Kui valik teha hinna põhjal, siis tavakasutuseks sobivad hästi ECO tüüpi 1500mm töölaiusega universaaladapteritega lumesahad. Neile kes soovivad kasutada ATV-d vaheldumisi  ka ilma lumesahata, soovitame valida kiirkinnitusega, ATV ette kinnituv lumesahk. CF850 mudelitele rasket V sahka või laiemat kui 1500mm töölaiusega saha hõlma me siiski ei soovita sest V-saha enda raskus koormab kergema ATV esivedrustust liigselt.

Haagised

haagised ATV SSV UTV

ATV kasutusvõimalusi suurendab suur spetsiaalhaagiste valik. Spetsiaalhaagiseks saab nimetada ATV, SSV ja UTV tüüpi sõidukitele konstrueeritud järelhaagiseid mis reeglina omavad madalsurve rehve ning on rataste rööpmelt ATV, SSV või UTV tüüpi sõidukiga sama laiune. Selline haagis võimaldab vedada suuremaid koormaid ilma sõidukit koormamata ja maapinnale sügavaid rööpaid jätmata.
ATV on suuteline enda järel vedama enam kui kahekordset enda tühimassi, mis võib tähendada, et sõltuvalt ATV võimsusest võib haagise täismass olla isegi kuni 1000kg

Roomikud

CFMOTO ATV CFORCE 850 Lisavarustus Roomikud

ATV roomikud on mõeldud kasutamiseks tingimustes kus ratasmaastikusõiduki kasutamine on pehme pinnase tõttu keeruline ning see võib liigselt kahjustada pinnast kus sõidetakse. Enamlevinud roomikute kasutuskohad on lume ja suusaradade ehituses ning talviste metsahooldustööde teostamisel. Asendamatuks abivahendiks on roomikud ka looduskaitse ja hoiualade korrastustöödel, vajalike materjalide transportimiseks. Roomikud  võib paigaldada kõikidele 4×4 veoskeemiga sõidukitele kuid siin peab arvesse võtma, et need on modelleeritud spetsiaalselt sõiduki võimsuse ja raskusele vastavalt.

Oluline teada CFMOTO ATV CFORCE 1000 Overland kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO hooldus remont Motohobi

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 

Eesti keelne kasutusjuhend CFORCE 1000 Overland ATV’le asub siin ☞

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO ATV-del on eksklusiivne 3-aastane, 6000km läbisõidupiiranguga tehasegarantii! Lisaks on võimalik soetada 1 või 2 aastane lisagarantii, mis lisab garantiile 1 aasta / 1000 km või      2 aastat / 2000km.
Enam kui 15 aastane kogemus Eestis on näitanud, et keskmine ATV kasutaja sõidab 3 aasta jooksul ~ 2000-2500 km.  Majapidamistööde juures on see kilometraaž tavaliselt 3 aasta kohta veelgi väiksem, seetõttu on tootja pidanud optimaalseks, et pakub kogu Balti regioonis kasutatavatele sõidukitele 3 aasta pikkust või kuni 6000km läbisõiduga tehasegarantiid. Lisaks tehasegarantiile eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Hooldus- ja garantiiraamatu leiad siit!

Varuosad

CFMOTO varuosad Motohobi

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Pukseerimine

haagise pukseerimine CFMOTO CF1000

Avalike teede välisel alal on CF1000 seeria sõiduk võimeline pukseerima (järel vedama) piduriteta haagist täismassiga kuni 1100kg -/+ 10%.
Pane tähele!
* Suurema täismassiga kui seda on 150 kg puhul kasutada edasiliikumiseks ainult “L” käiku.
* Üle 150 kg täismassiga haagise pukseerimisel maksimaalne lubatud liikumiskiirus on kuni 15 km/h.
* Haagis mille täismass ületab 150 kg ei tohi antud ATV-ga pukseerida avalikel teedel!

Scroll to Top