Mootorratas 450NK

CFMOTO EURO5 mudel

Hind: 6190 €

Baashind alates 6190 €

CFMOTO 450NK Mootorratas
CFMOTO Garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta - mootorratas

CFMOTO 450NK on 2024 aasta uus lisandumine meie mudelivalikusse. Palavalt armastatud „naked“ keretüübiga mootorrattad on CFMOTO ridades juba pikemat aega laineid löönud. Viimati lisandus NK ridadesse 800NK mootorratas ning CFMOTO on viimasel ajal tugevat rõhku pannud keskmise jõuklassi ehk 450cc kubatuuriga mootorratastele. Lisaks 450NK mudelile on sellel aastal 450 seeria mootorrataste hulka lisandumas ka teisi uustulijaid ( 450CL-C ning 450MT ).

450 seeria on mitmekülgne ning sobib nii algajatele kui ka kogenud juhtidele, pakkudes meeleolukat sõiduelamust ning elamusterohkeid kogemusi. Tegemist on jõuallikaga, mis on ennast juba varasemalt tõestanud ning nüüd kombineeritud ka julge ning pilkupüüdva NK stiiliga. Laiendades 450 mootorrataste seeriat, on meie eesmärk  anda juhtidele valikuvõimalus leida endale just see, mida otsitakse.

450NK viib edasi 34.5kW, vedelikjahutusega, BOSCH’i sissepritse toitel töötav bensiinimootor, mille nullist sajani kiirendus on alla 5 sekundi. Mootorratta tippkiiruseks on 180 km/h, mis tähendab, et tegemist on mitmekülgse mootorrattaga, millega on võimalik avastada kurvilisi mägiteid, kuid hätta ei jää ka kiirteedel suurtel kiirustel sõites. Tänu 270 kraadisele väntvõlli nurgale on mootori omadused ning heli sarnansed V-Twin tüüpi mootoriga. Pikemateks sõitudeks on 450NK mudelil 14 liitrine kütusepaak ning üks paagitäis pakub üle 300km sõiduulatust.

Lisaks suurepärasele võimekusele on 450NK ka ülimalt stabiiline ning väle. Mootorratas kaalub kõigest 165 kg ning seetõttu pole ka teravamate kurvide läbimine probleemiks. Samuti võib mootorratta baasvarustuse hulgast leida ka TCS ehk veojõukontrolli süsteemi, mis tagab turvalise koju jõudmise ka halbade teeoludega liigeldes.

5-tolline TFT ekraan annab hea ülevaate sõiduks vajalikust informatsioonist. Ekraanilt leiab lihtsama informatsiooni näiteks kiirus, läbisõit, käik jms. Lisaks sellele on tänu ekraani ja T-BOXi olemasolule võimalik mootorratast siduda ka mobiilseadmega CFMOTO Ride mobiilirakendust kasutades. Sellest rakendusest leiab statistika viimaste sõitude kohta, on võimalik teha tarkvara värskendusi ning veel palju muud! Ekraani on sisse ehitatud ka Motoplay funktsioonid. Nutiseadmete või GPS-i laadimiseks leiab mootorrattalt ka A-tüüpi ning C-tüüpi USB pesad.

CFMOTO mootorratastele omaselt võib ka 450NK küljest leida kvaliteetsed hüdraulilised ketaspidurid, mis tagavad lühikese pidurdamisdistantsi ning turvalise sõidu. Turvalisuse tagab ka ABS, mis ei lase järskudel pidurdamistel või libedatel teedel piduritel lukustuda, mis teeb takistuse vältimise oluliselt lihtsamaks.

Ei tasu märkimata jätta ka suurepärast sõidumugavust. Selle saavutamiseks on 450NK mudelil ergonoomiline istumisasend ning väga mugav istme polster. 37mm läbimõõduga Upside-down tüüpi amortisaatorid muudavad ka konarlikul teel sõitmise tunduvalt mugavamaks ning paremini kontrollitavaks.

CFMOTO 450NK EURO5 mudel

Tüübikinnitus EURO5

PEAGI SAADAVAL

CFMOTO 450NK mootorratta lööklause „Cut the edge“ sümboliseerib viimase peal tehnoloogiat, mis on kombineeritud modernse ning agressiivse välimusega. Selle rattaga sõites võib kindel olla, et pilgud juba püüdmata ei jää!

450NK on saadavel 3 erinevas värvitoonis. Nebula black ehk must on CFMOTO fännidele juba tuttav nimetus ning see värvus sobib oma neutraalsuse tõttu kõigega. Nebula white ehk valge värvus toob paremini välja mootorratta agressiivsed kehajooned ning sellel värvil on rehvidel ka edevad punased triibud. Zephyr blue ehk sinine on edev ning silmapaistev värv, mis on garanteeritud pilke püüdma ning laineid lööma.

Mootor: 449 cm3, kahesilindriline, DOHC, vedelikjahutusega bensiinimootor (EURO5)
Käigukast: Manuaal, 6 käiku
Vedrustus: Upside down / Mono
Pidurid: Hüdraulilised ketaspidurid, ABS
Toitesüsteem: ECU Bosch
Tuled: LED valgustus (esituled, udutuled, suunatuled ja tagatuli)
Rehvid: Ees 110/70 R17 ja taga 150/60 R17
Sõidumeerikud: Pardaarvuti, 5″ ekraan
Kütusepaak: 14 L
Kütus: Bensiin
Värvid : Sinine, Valge, Must

CFMOTO 450NK värvitoonid

Sinine
Valge
Must
STIILNE JÕUDLIKUS

Mootorratta CFMOTO 450NK tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod 450NK mudelist

Oluline teada CFMOTO mootorratta 450NK kohta

Kasutusjuhend

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 
Inglise keelne kasutusjuhend 450NK mootorrattale lisatakse peatselt ka siia lehele.

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO mootorratastel on eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguta tehasegarantii! 

Lisaks tehasegarantiile kehtib eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Varuosad

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top