CFORCE 850 Touring ATV

Kahekohaline | T3B mudel

Hind alates: 10 390 €

CFMOTO CFORCE 850 Touring ATV
CFMOTO Garantii 3 aastat või 6000km ATV, SSV, UTV

Enamat, kui ainult facelift: UUS CFMOTO CFORCE 850 TOURING ATV

UUS X8 ehk CFMOTO CFORCE 850 TOURING ATV on läbinud põhjaliku uuenduskuuri ning tegemist ei ole kaugeltki mitte lihtsa facelift-iga, kus muudetud on vaid keredetaile. Uue generatsiooni näol on tegemist siiski täiesti uue ning mitmekülgse ATV-ga, mis ühendab tipptasemel tehnoloogia ja vastupidamise, muutes selle maastikusõiduki ideaalseks valikuks seiklusjanulistele.

Tunduvalt võimsam mootor

Uue generatsiooni X8 ATV on varustatud võimsama bensiinimootoriga. Tegemist on kahesilindrilise, vedelikjahutusega bensiinimootoriga, milles on kasutusele võetud UUS BOSCH-i toitesüsteem koos elektrilise gaasihoovaga ( Ride-by-wire ). See tagab lineaarse võimsusereaktsiooni ning sujuva jõu ülekande. Samuti on uuel mootoril suurendatud silindripea, sisse- ja väljalaskeklapid ning nukkvõllid on läbinud põhjaliku uuenduse optimeerides nende tööd ning saavutades maksimaalse efektiivsuse. Uue mootori maksimaalne võimsus on 72 hj ( 52.5 kW ), mis on esimese generatsiooniga võrreldes pea 20% võimsam ning nüüd on juhi käsutuses ka 3 sõidurežiimi, mida saab vaevatult vahetada juhtraualt! 

NORMAL režiim on ideaalne igapäevaseks kasutamiseks ning tagab tasakaalu sportlikuse ning mugavuse vahel. SPORT sõidurežiim on tunduvalt agressiivsem ning võimaldab ATV-st võtta maksimumi. WORK režiimiga sõites on kiirendamine rahulikum ning see võimaldab täpsemat manööverdamist ka kitsastes oludes.

Puutetundlikul 7-tollisel ekraanil saab valida ka EPS ehk roolivõimendi režiimide vahel. Loomulikult on endiselt võimalus valida ka sobiv veoskeem ( 2WD / 4WD või lukustatava diferentsiaaliga 4WD ). Üldist töövõimekust edendab veel ka kõrgem kliirens, mis nüüd on koguni 305 mm ning ka ATV pukseerimisvõimekus on tõusnud 820 kilogrammini!

Tipptasemel sõidukogemus ning mitmekülgne elamus

ATV-l on all 14-tollised kergmetall veljed ning 26-tollised sügavamustrilised madalsurve rehvid, mis pakuvad võimekust ka kehva pinnasega teel sõites. Uue generatsiooni X8 pöörderaadius on nüüd 17% väiksem ning esisillale on lisatud ka stabilisaatorvarras. Baasvarustuses on otseloomulikult veel ka elektriline tõmbevints, mille tõmbejõuks on 1590 kg

CFMOTO CFORCE 850 Touring on saadaval ka PREMIUM versioonina, ning selle mudeli varustusse kuulub 8-tolline MMI ekraan, millel on ka Apple CarPlay funktsioonid, Beadlock veljed, T-BOX ( võimaldab sõiduki sidumist CFMOTO Ride mobiilirakendusega ) ning ka 27-tollised maastikurehvid!

Mudel CFORCE 850 Touring T3b

EU tüübikinnitus T3b

Baashind alates: 10390 €

Mootor : Kahesilindriline, vedeljahutusega 800 cc töömahuga bensiinimootor
Toide : Bosch toitesüsteem
Veoskeem : 2WD / 4WD / lukustatav 4WD
Roolivõimendi : EPS (elektriline roolivõimendi)
Istekohti : 2
Ülekanne : CFMOTO variaatorülekanne
Pidurid : Hüdraulilised ketaspidurid
Vedrustus : Topelt õõtshoobadega sõltumatu vedrustus, õliamortisaatorid
Garantii : Tehase garantii 3 aastat või 6000km

CFORCE 850 Touring Standard mudeli põhivarustusse kuulub:

* elektriline roolivõimendi EPS,
* täis LED lahendusega ning suure valgusjõudlusega tuled,
* mahukad pakiraamid sõiduki ees- ja tagaosas,
* tänavalegaalse sõiduki tüübikinnitus T3b,
* kätekaitsmed,
* kaprontrossiga 1590 kg tõmbejõudu omav elektriline tõmbevints,
* haakekonks haagise pukseerimiseks,
* haagise tulede pistik,
* 26 tolli kõrgused sügavamustrilised madalsurve rehvid,
* 14 tolli kergmetallveljed,
* kaasreisija seljatugi ning käepidemed.

CFORCE 850 Touring Premium mudelil on lisaks Standard mudeli põhivarustusele:

* Beadlock veljed
* 8-tolline MMI ekraan koos Apple CarPlay funktsioonidega
* T-BOX ( CFMOTO Ride rakendusega sidumise võimalus ) 
* 27” sügavamustrilised rehvid

T3b laiend mudeli nime lõpus tähendab, et sõiduk on tänavalegaalne ning registreeritav väiketraktorina. Väiketraktorina (T3b) registreeritud ATV jutimiseks on vajalik kehtiv B-kategooria juhtimisõigus ning lubatud suurim liikumiskiirus on 60 km/h.

NB! Võimsust eraldi piiratud ei ole!

T3b tüübikinnitust omav sõiduk vastab tüübikinnituse EU167 / EURO2 nõuetele. See tähendab, et sõiduk on tootja poolt ehitatud EU167 nõuetele vastavana. Muuhulgas on sellele paigaldatud nõuetele vastav kiirusepiiraja, mis ei võimalda sõidukil liikuda kiiremini kui 60 km/h. Kiirusel kuni 60 km/h on sõiduk avalikul teel võimeline vedama piduriteta haagist, mille täismass on kuni 150 kg.

NB! Kiirusepiirajat ei ole võimalik sõidukilt eemaldada, kui sõidukit kasutatakse avalikel teedel, tänava- või maanteeliikluses.

CFMOTO CFORCE 850 Touring värvitoonid

Hall
Camo
Oranž
Premium
LÕPUTUD SEIKLUSED

ATV CFORCE 850 Touring tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod CFORCE 850 Touring mudelist

Videod CFORCE 1000 mudelist

Lisavarustus CFORCE 850 Touring ATV mudelile

Kohvrid

Lisavarustus CFORCE 550 600 Kohver

Kohvrid on mõeldud ATV pakiraamidel matkavarustuse või tööriistade mugavaks ja ilmastikukindlaks transportimiseks. Kohvreid saab paigaldada CFMOTO ATV-le nii sõiduki ees kui tagaosa pakiraamide külge. Pakiraami kohvrid erinevad  nii materjali kui mahutavuse osas. Erinevus tuleneb ka luugi suuruse ning luugi avamissuunst.
Kõikidele CFMOTO ATV-dele on meie tootevalikus olemas mudelipõhiseid kohvreid.  Mudelipõhine kohver istub disainijoonelt hästi kokku nii pakiraami kui sõiduki disainiga ja jätab kogu maastikusõidukist väga hea mulje.

Põrkerauad

CFMOTO CFORCE 450 520 ATV Põrkeraud Esimene

Põrkerauad aitavad säästa sõidukite kere detaile tahtmatute kontaktide ja kriimustuste eest. ATV põrkerauad pakuvad kaitset sinu sõidukile võimalikel kokkupuudetel puuokse või kõrge rohuga ja ka halvasti nähtavate objektide eest. Põrkeraudu soovitame ka nendele kasutajatele, kes sõidavad tihti gruppidena, kus võib samuti ette tulla omavahelisi müksamisi. Väga paljud renditeenuseid osutavad firmad kasutavad põrkeraudu oma sõidukite kaitsmiseks.
Sarnaselt põrkeraudadele pakuvad küljerauad sõiduki keredetailidele kaitset juhuslike ja tahtmatult põhjustatud väliste kontaktide eest.

Käte kaitsmed

Lisavarustus Käekaitsmed

Käekaitsmed kaitsevad teie käsi erineva ilmastiku ja teie ees sõitva teise masina alt lendavate kivide ja pori eest.
Metsas sõites pole vaja enam muretseda iga väikse oksa pärast mis ilma kaitsmeta võib vigastada teie kätt. Komplekti kuulub vasak ja parem käekaitse ning paigalduskomplekt. Käekaitsmete paigalduseks peab olema teie sõidukil juhtraua otstes keere. Võimalik paigalda enamikele ATV-le.

Käte soojendajad

CFMOTO Lisavarustus Elektriline kätesoojendus

Käte soojendused on oluline ja vajalik lisavarustus kõigile neile kes kasutavad oma ATV-d aastaringselt. Kas kasutad oma ATV-d lumelükkamis töödel või sõidad muul põhjusel aastaringselt pikki vahemaid. Hilissügisel perioodil ja talvel on oht, et käed hakkavad juhtrauda hoides üsna kiirelt külmetama.  CFMOTO koostöös  KOSO -ga on disaininud oma ATV-dele kompaktsed, kasutajasõbralikud ja disainilt nägusa lülitusmooduliga elektrilised käepideme ja gaasilingi soojendused.  

 

Põhjakaitsmed

CFMOTO ATV CFORCE 850 Lisavarustus Plastik Põhjakaitse

Põhjakaitsmed on lisavarustuse nimekirjas populaarsuselt teisel kohal. Põhjakaitsme vajadus sõltub sõiduki kasutuseesmärgist ja kasutatavatest tingimustest. Põhjakaitse on soovituslik lisavarustus neile, kes kasutavad oma sõidukit ekstreemsemates tingimustes või aladel kus on palju kände või kive mis võiksid sõiduki raami, veermiku või plastdetaile kahjustada. Kaitsmeid on kahte tüüpi. Plastikust ja alumiiniumist põhjakaitse. 
Milline põhjakaitse valida oma maastikusõidukile?
Plastik põhjakaitse sobib paremini talvistele kasutajatel, kes kasutavad sõidukit ka sügavamas lumes või näiteks erinevates jääoludes. Plastik on libe ja see aitab vältida lumme kinnijäämist sest plastikust põhjakaitsme külge lumi kinni ei jää ja see ei takista lumes liikumist. Plastik on elastne ja ei deformeeru nii lihtsalt.
Alumiinium põhjakaitse on kordades tugevam ja talub suuremat koormust. Alumiinium põhjakaitse teeb sõiduki jäigemaks ja töötab sarnaselt nagu sportauto turvapuur. Jäigastab ja tugevdab sõiduki raami ja veermiku. Alumiiniumpõhjakaitse sobib hästi ka ekstreemspordi harrastajatele.

Sahad

Lisavarustus Lumesahk

Enimkasutatavamaks ATV lisavarustuseks on lumesahk. Kuna pakutavate ATV-de lumesahkade valik väga suur ja õige valiku tegemine on mõnevõrra keeruline, siis mille järgi lumesahka enda ATV-le valida? Valiku tegemise juures tuleks arvesse võtta esmalt sõiduki enda võimsust ja igapäevaselt puhastatavat territooriumi suurust silmas pidades. Olgu siinkohal mainitud, et CFMOTO CF850 mudelid jõuavad suurepäraselt lund lükata. Kui valik teha hinna põhjal, siis tavakasutuseks sobivad hästi ECO tüüpi 1500mm töölaiusega universaaladapteritega lumesahad. Neile kes soovivad kasutada ATV-d vaheldumisi  ka ilma lumesahata, soovitame valida kiirkinnitusega, ATV ette kinnituv lumesahk. CF850 mudelitele rasket V sahka või laiemat kui 1500mm töölaiusega saha hõlma me siiski ei soovita sest V-saha enda raskus koormab kergema ATV esivedrustust liigselt.

Haagised

haagised ATV SSV UTV

ATV kasutusvõimalusi suurendab suur spetsiaalhaagiste valik. Spetsiaalhaagiseks saab nimetada ATV, SSV ja UTV tüüpi sõidukitele konstrueeritud järelhaagiseid mis reeglina omavad madalsurve rehve ning on rataste rööpmelt ATV, SSV või UTV tüüpi sõidukiga sama laiune. Selline haagis võimaldab vedada suuremaid koormaid ilma sõidukit koormamata ja maapinnale sügavaid rööpaid jätmata.
ATV on suuteline enda järel vedama enam kui kahekordset enda tühimassi, mis võib tähendada, et sõltuvalt ATV võimsusest võib haagise täismass olla isegi kuni 1000kg

Roomikud

CFMOTO ATV CFORCE 850 Lisavarustus Roomikud

ATV roomikud on mõeldud kasutamiseks tingimustes kus ratasmaastikusõiduki kasutamine on pehme pinnase tõttu keeruline ning see võib liigselt kahjustada pinnast kus sõidetakse. Enamlevinud roomikute kasutuskohad on lume ja suusaradade ehituses ning talviste metsahooldustööde teostamisel. Asendamatuks abivahendiks on roomikud ka looduskaitse ja hoiualade korrastustöödel, vajalike materjalide transportimiseks. Roomikud  võib paigaldada kõikidele 4×4 veoskeemiga sõidukitele kuid siin peab arvesse võtma, et need on modelleeritud spetsiaalselt sõiduki võimsuse ja raskusele vastavalt.

Oluline teada CFMOTO ATV CFORCE 850 Touring kohta

Kasutusjuhend

CFMOTO CFORCE 1000 Touring ATV

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 

Inglise keelne kasutusjuhend CFORCE 850 Touring ATV’le leiab peatselt siit!

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO ATV-del on eksklusiivne 3-aastane, 6000km läbisõidupiiranguga tehasegarantii! Lisaks on võimalik soetada 1 või 2 aastane lisagarantii, mis lisab garantiile 1 aasta / 1000 km või      2 aastat / 2000km.
Enam kui 15 aastane kogemus Eestis on näitanud, et keskmine ATV kasutaja sõidab 3 aasta jooksul ~ 2000-2500 km.  Majapidamistööde juures on see kilometraaž tavaliselt 3 aasta kohta veelgi väiksem, seetõttu on tootja pidanud optimaalseks, et pakub kogu Balti regioonis kasutatavatele sõidukitele 3 aasta pikkust või kuni 6000km läbisõiduga tehasegarantiid. Lisaks tehasegarantiile eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Hooldus- ja garantiiraamatu leiad siit!

Varuosad

CFMOTO varuosad Motohobi

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Pukseerimine

haagise pukseerimine CFMOTO CF1000

Avalike teede välisel alal on CF1000 seeria sõiduk võimeline pukseerima (järel vedama) piduriteta haagist täismassiga kuni 1100kg -/+ 10%.
Pane tähele!
* Suurema täismassiga kui seda on 150 kg puhul kasutada edasiliikumiseks ainult “L” käiku.
* Üle 150 kg täismassiga haagise pukseerimisel maksimaalne lubatud liikumiskiirus on kuni 15 km/h.
* Haagis mille täismass ületab 150 kg ei tohi antud ATV-ga pukseerida avalikel teedel!

Scroll to Top