Mootorratas 450MT

CFMOTO EURO5 mudel

Hind: 6490 €

Baashind alates 6490 €

CFMOTO 450MT Mootorratas
CFMOTO Garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta - mootorratas

CFMOTO 450MT mootorratas on uus lisandumine MT seeria mudelivalikusse. MT tuleneb inglise keelsetest sõnadest „Multifunctional Touring“, mis tähendab, et tegemist on mitmekülgse mootorrattaga, mis sobib suurepäraselt asfaltteedel sõitmiseks ning ka maastikul avastamiseks. 450MT mudeliga on võimalik eemale saada linnamürast ning nautida vabadust looduses. 

CFMOTO mudelivaliku hulgas on viimasel ajal kõige rohkem populaarsust kogunud 450 cc kubatuuriga mootorrattad, mistõttu on hetkel suur rõhk just nendel mootorratastel. Seetõttu pole ka MT seeria erinev ning 450MT näol on tegemist kõige väiksema kubatuuriga mootorrattaga MT mudelivaliku hulgas, mistõttu on MT seeria võlusid võimalik nautida ka alustavatel juhtidel. Mootorratast viib edasi 32.5 kW, kahesilindriline ning vedelikjahutusega bensiinimootor, mida iseloomustavad sujuv jõu ülekanne ning vastupidavus.

CF450MT mudel on disainitud koostöös ülemaailma tuntud KISKA disainibürooga, mis teeb koostööd ka teiste tuntud brändidega üle kogu maailma. 450MT puhul on kasutatud inspiratsiooniks klassikalist CFMOTO MT seeria mootorrataste välimust, kuid tunduvalt rohkem on silmas peetud maastikuvalmidust ja mootorratta küljest võib leida ka täiesti uusi disainielemente.

Esmapilgul võib tunduda, et tegemist on suure ja raske Touring tüüpi mootorrattaga, kuid tegelikkuses on asi sellest kaugel. 450MT kaaluks on kõigest 185 kg, mis Touring mootorrataste puhul on ülimalt kerge ja seetõttu on sõiduki juhitavus erinevatel pinnastel väga täpne. Uus spetsiaalselt välja töödeldud sõiduki raam tagab sujuva ning stabiilse sõidu konarlikul teel ning ka suurematel kiirustel.

Kuna tegemist on siiski mootorrattaga, mis on loodud maastikul avastama, ei pea pettuma selle amortisaatorite võimekuses – nimelt on rattal all reguleeritavad KYB amortisaatorid, mille töökäik on koguni 200mm ees ning taga. See vedrustus suudab suurema vaevata sõiduelamuse mugavaks ja sujuvaks muuta isegi kui sõidetakse suurel kiirusel ning maastikutingimustes. 450MT mudeli disainimisel on samuti silmas peetud püsti sõitmise võimalust, mistõttu ergonoomiline asend koostöös vedrustusega võimaldavad püsti sõita ka pikemat aega, ilma, et juht üleliia ära väsiks või põrutada saaks.

450MT mootorratas on varustatud suurte kodarvelgedega – nimelt 21-tolline velg ees ning 18-tolline velg taga. Kodarveljed koostöös kvaliteetsete maastikurehvide suudavad pakkuda ülimat CFMOTO sõiduelamust.

Mootorratta baasvarustuse hulgast võib leida mitmeid MT seeriale omaseid elemente. Kõrge, reguleeritav tuuleklaas ei ole vaid tuule ja ilmastiku eest kaitsemiseks vaid kaitseb juhti ka lendleva tolmu, autorataste alt paiskuvate kivide jms eest. 450MT-ga on võimalik sõiduelamus just sulle personaalseks muuta, sest lisaks reguleeritavale vedrustusele ja tuuleklaasile on reguleeritavad veel ka iste ning käepidemed. Baasvarustusse kuuluvad veel ka ABS ning TCS, mille vajadusel saab ka välja lülitada. Samuti leiab juhi silmade eest 5-tollise TFT ekraani, mida tänu T-BOX’i olemasolule on võimalik ühendada ka CFMOTO Ride mobiilirakendusega, millest saab hea ülevaate mootorratta kohta. Ekraanil on olemas ka Motoplay funktsioonid.

CFMOTO 450MT EURO5 mudel

Tüübikinnitus EURO5

PEAGI SAADAVAL

CFMOTO 450MT on valmis avastama. Rikkalik varustus, mis on sobilik maastikul seiklemiseks on abiks sulle millal iganes! 

Mootor: 449 cm3, kahesilindriline, DOHC, vedelikjahutusega bensiinimootor (EURO5)
Tippkiirus: 152 km/h
Käigukast: Manuaal, 6 käiku
Vedrustus: Täielikult reguleeritav KYB vedrustus, Ees: 220 mm, Taga: 220 mm
Pidurid ees: Topelt 320 mm ketaspidurid, 4-kolvilised, J.Juan
Pidurid taga: Mono 240 mm, J. Juan
Pidurid: ABS pidurid standardvarustuses
Toitesüsteem: ECU Bosch
Tuled: LED valgustus (esituled, udutuled, suunatuled ja tagatuli)
Rehvid: Ees 90/90 R21 ja taga 90/90 R18
Sõidumeerikud: Pardaarvuti, 5″ ekraan
Kütusepaak: 17.5L
Kütus: Bensiin
Värvid : Must ja Sinine

CFMOTO 450MT värvitoonid

Sinine
Must
VALMIS AVASTAMA

Mootorratta CFMOTO 450MT tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod 450MT mudelist

Oluline teada CFMOTO mootorratta 450MT kohta

Kasutusjuhend

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu. 
Inglise keelne kasutusjuhend 450MT mootorrattale lisatakse peatselt ka siia lehele.

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO mootorratastel on eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguta tehasegarantii! 

Lisaks tehasegarantiile kehtib eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Varuosad

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top