Mootorratas 300NK

Alustajale parim CFMOTO EU5 mudel

Baashind alates 3960 €

CFMOTO 300NK Mootorratas
CFMOTO Garantii 3 aastat läbisõidu piiranguta - mootorratas

CFMOTO 300NK toob Baltikumi ja Soome täiesti uue vaatenurga kaasaegsete, kvaliteetsete ning soodsa hinnaga mootorrataste uue põlvkonnaga. Väga kerge, väle ja särtsakas ühesilindriline CFMOTO 300NK mudel (jõudlus vastab A2 kategooriale). Mootori toite ja sissepritsesüsteem pärineb Saksa BOSCHi toitesüsteemil.

Mootorratas 300NK pakub piisavalt jõudlust ja on sobilik nii tagasihoidliku kui sportlikuma sõidustiili armastajatele. Maksimaalse mugavuse, ohutuse tagavad tunnustatud tootjate komponendid, eesotsas esmaklassilise Hispaania J.Juani ketaspidurisüsteemiga. Võrdluseks võib tuua, et sama pidurisüsteeme kasutavad ka paljud KTM-i mudelid.  Oluline on ka see, et tänapäeva nõuetele vastavalt on 300NK mudelil ka blokeerimisvastane pidurisüsteem ehk ABS.

Kõik see on istutatud täpselt valmistatud terastorust raami ja pakitud Austria disainistuudio Kiska poolt, agressiivselt sportlikku disaini.

Lõppmuljet täiendavad maitsekad värvivariatsioonid ja aksessuaarid, sportlikku välimust toetavad ebatraditsioonilise disainiga täislahendusega LED tuled, ere ja selgelt loetav 5,5″ TFT täisvärviekraan koos reguleeritava heledusega. Sõidumugavust annab juurde otse juhtraualt vahetatavate sõidurežiimidega RAIN (Vihm) ja SPORT. Vihma režiim ei tähenda seda, et seda peaks kasutama ainult vihmamärja teekatte puhul, vaid see on kasutamiseks ka neile, kes eelistavad ökonoomsemat ja rahulikumat sõidumaneeri. RAIN ehk vihma režiim muudab sõiduki sujuvamalt juhitavaks tänu vähemtundlikule gaasirullile.   

CFMOTO mootorrattad –  iseloomustab ka üldiselt väga sujuv ja meeldiv sõidutunnetus igal kiirusel. Unustada ei tohi väga täpset käiguvahetust, kvaliteetset pidurdusvõimet ning üldiselt lihtsat juhitavust ja sõidumugavust. CFMOTO 300NK on mootorratas, mis sobib kõigile, olenemata vanusest või eelnevast sõidukogemusest. Tänu oma jõudlusele ja soodsale soetusmaksumusele meeldib CFMOTO 300NK mudel mitte ainult noorematele või vähem kogenud sõitjatele, vaid ka kõigile neile, kes hindavad kvaliteeti, disaini ja soodsat hinda.

Mootorratas CFMOTO 300NK on homologeeritud maanteel kasutamiseks kahekohalise mootorrattana Tegemist on vähemalt A2 kategooria juhtimisõigust nõudva sõidukiga (Võimalik al.18. eluaastast).

Paar aastat tagasi valis Austria hiiglane KTM oma strateegiliseks partneriks CFMOTO – ühe suurima ja kvaliteetseima mootorite, mootorrataste ja ATV Hiinas. 2013 aastal piirdus koostöö ainult turustamisel Aasias.  Seejärel alustati KTM Duke mudelite tootmisega ja alates 2017. aastast viidi koostöö “ühisettevõtte” tasemele ja alustati CFMOTO-KTMR2R nime all uute tootmis-, haldus- ja jaemüügipindade ehitamisega Hiinas. Loomulikult hõlmab koostöö ka uute mudelite väljatöötamist ning uus esikmudel milleks oli  CFMOTO 300NK näitab, kui hästi see koostöö juba toimib.

Mudel 300NK EU5

EU tüübikinnitus EU5

HIND ALATES: 3960 €

Mootor : Ühesilindriline, vedelikjahutusega
Töömaht : 292,4 cc
Toide : Bosch EFI sissepritsesüsteem
Võimsus : 21.4 kW / 8750 rpm
Vääne : 25.3 Nm / 7250 rpm
Ülekanne : 6 käiku.
Pidurid : Hüdraulilised – standardis ABS
Garantii : Tehase garantii 3 aastat – läbisõidupiiranguta

CFMOTO 300NK värvitoonid

Must
Sinine
SOODNEVASTUPIDAVMOOTORRATAS

Mootorratta CFMOTO 300NK tehnilised andmed

Tabel on vasakule – paremale liikuv  ☞

CFMOTO Estonia logo

Fotod 300NK mudelist

Oluline teada CFMOTO mootorratta 300NK kohta

Kasutusjuhend

Uue CFMOTO sõiduki müügi ja üleandmise protsessi juurde kuulub täiemahuline ja detailne sõidukit puudutav tutvustus ja kasutusinstruktaaž. Sõiduki müüja viib sõiduki loovutusprotsessi käigus  läbi täiemahulise kasutusinstruktaaži ja vastab kliendi küsimustele. Lisaks sõiduki loovutusprotsessi käigus tutvustatud kasutuskorrale tuleb sõidukiga kaasa ka eesti keelne hooldus- ja garantiiraamat mis sisaldab nii kasutusjuhiseid kui hooldusjuhendit. Garantii- ja hooldusraamat tuleks esitada alati kui sõiduk tuuakse hooldusesse sest sinna märgitakse sisse ka meelespea järgimise hooldusaja kohta ja selliselt säilib ka kliendil sõiduki hooldusajalugu.
Eesti keelne kasutusjuhend 300NK mootorrattale asub siin ☞

Garantii

CFMOTO garantii hooldusraamat

Kõikidel CFMOTO mootorratastel on eksklusiivne 3-aastane, läbisõidupiiranguta tehasegarantii! 

Lisaks tehasegarantiile kehtib eraisikust sõidukiomanikele ka seadusest tulenev 2 aasta pikkune pretensioonide esitamise õigus.

Varuosad

Kõik CFMOTO sõidukite varuosad on on leitavad varuosad tellimuse keskkonnast  www.cfmoto.parts. Lisaks ONLINE tellimiskekkonnale on tehniline tugi ja varuosad saadaval kõikides meie esinduskauplustes üle Eesti. CFMOTO puhul võib öelda, et enam kui 15 tegutsemisaasta jooksul on Eestis on väljakujunenud professionaalne teenindusvõrgustik mis katab ära kogu Eesti. Müügi ja järelteeninduse võrgustiku toetab CFMOTO maaletooja Motohobi OÜ kes koolitab iga-aastaselt ja personaalselt kõikide CFMOTO edasimüügi ja järelteenindusega tegelevate esinduskaupluste müügi ja teeninduspersonali ning mehaanikuid.

Scroll to Top